PTT 1. LİG 5. HAFTA | Samsunspor'umuz - Adanaspor

Başlatan berusa55, 28 Eylül 2014, 20:34:41

« önceki - sonraki »

berusa55

Sadece Samsunspor

adana bu hafta maçı 2-0dan 3-2ye getirdi ve inatçı olduğunu gösterdi. tırsak oynarsak yeniliriz.

Forvetim

verin bakalım bayram hediyemizi çifte bayramı yaşatın şehrimizde. 4 haftada 5 puan fark oldu arayı kapatmak şart, yenmeliyiz.

jean

Bayram hediyesi lazim bize ustelik sanirim milli mac arasi girecek o bakimdan onemli mac alacagimizi dusunuyorum

ask55

ileride murat yılmaz diye bir kazma var.inşallah bize karşıda oynar ama sanmıyorum.
ergin keleş var.pislik yapmaktan başka birşey bilmiyor.
sami var.4 sene önce cezamız dolayısıyla orduda oynadığımız maçta adem alkaşiyi parçalamıştı.o günden beri piyasada yok.
tek iyi oyuncuları tiago.o da aslına bakarsanız tam tahanın sahadan silebileceği tarzda.

eğer akıllı olursak, en başta hocamız saçmalamazsa, canberk recep adilovic takıma dahil olabilirlerse 3-0 alırız.

seyf55

Evimizdeki bu maç Allah in izniyle bizim olur inşallah

beşnumara

Alıntı yapılan: ask55 - 28 Eylül 2014, 22:16:30
ileride murat yılmaz diye bir kazma var.inşallah bize karşıda oynar ama sanmıyorum.
ergin keleş var.pislik yapmaktan başka birşey bilmiyor.
sami var.4 sene önce cezamız dolayısıyla orduda oynadığımız maçta adem alkaşiyi parçalamıştı.o günden beri piyasada yok.
tek iyi oyuncuları tiago.o da aslına bakarsanız tam tahanın sahadan silebileceği tarzda.

eğer akıllı olursak, en başta hocamız saçmalamazsa, canberk recep adilovic takıma dahil olabilirlerse 3-0 alırız.

O sami futbolu bırakmış bile olabilir bu sami genç altyapidan ;)

ask55

Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Eylül 2014, 23:04:49
O sami futbolu bırakmış bile olabilir bu sami genç altyapidan ;)
spiker sami izcican diyince ben o sandım.
farketmez o da kötü bence  :)

samsunmania

SametYılmaz55

Bu maçın kaderini Erhan Altın belirleyecek.saçma sapan işler yapmazsa kazanırız

atalanta8

adiloviç mbilla beraber oynasın hocam bir şey kaybetmeyiz

ngonge

Erhan altın ite kaka gidiyor ama takım bir tökezlerse zor toparlar gibi görünüyor. Bu maç da kritik. Formda bir takımla oynuyoruz. Gene berabere biteceğini düşünüyorum.

orucreis

Adananin suan hazir bi goruntusu var ama baslarinda levent eris var her an hersey olabilir farkli galibiyet veya farkli mag..  :-X

vanlioglu

Pres yapan, pas yapan, koşan, saldıran bir takım izleriz inşallah. Puan alamasak da olur sıkıntı değil.
İlk dört haftada izlediğimiz takım resmen bayıyor, insanı futboldan soğutuyor. Özellikle kayseri maçındaki futbol.

5trawberry

Farklı galibiyet moral olur.  Bence mümkün, Adana büyütülecek bir takım değil.