26 - Mustafa Sevgi

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2014, 20:52:17

« önceki - sonraki »

Ayberk

ilk defa son paslarını üst üste bu kadar kötü kullandığı bir maçı oldu. Duran topları ve ileri uç elemanlarına oyun kurucu pasları genelde isabetsizdi. Mustafa Sevgi'nin pasları takıma can veriyor resmen, bir maçlık formsuzluk olarak görüyorum düzelecektir.

Raqua55

Çok gereksiz yere uzun pas oynamaya çalışıyor.Topu biraz daha yerden kullanırsa Daha etkili olucaz.İlk haftalardaki gibi Basit oynasarsa orta sahada üstünlüğü kurabiliriz.Haftaya hasan olmucak yanında daha fazla efor sergilemesi gerekiyor.

Sadece Samsunspor

Sana son maclarda ne demeli bilmiyorum. Butun duran toplarin korner faul atisi hepsi ondeki defansa gidiyor. Hicmi ekmek yemedin ne kadar gucsuzlestin. Bir tane orta yapamadin hep on direge defansa atiyorsun. Yorulduysan mehmet cakira birak o yapsin. Boyle bise olamaz ya

5trawberry

Allahini seversen aldığın her topu şişirme yeter artık da

sadece55

Taha gelince artık yedeğe çekilmeli.Her topa karışıyor senin yüzünden Mehmet Çakırdan da verim alamıyoruz bazen.

orucreis

Hoca mı gaz verdi sana bilemiyorum ama musadan daha çok takım üstünde etki yaratmaya çalışıyon lider benim der gibi ?

Burak

Dün piazza idi dedim Kenan Hocayı tutmasaydınız sallasaydı iki tane piç Teber'e . Öyle olmuyor işte keşke diyor :)

korayxyz

Karabük maçının berabere bitmesinin en büyük sebebi Mustafa Sevginin yetersiz performansıydı. Kaygılı, aceleci olması, her topu şişirmesi oyunun kitlenmesine sebep oldu. Daha akıllı ve ayağa oynaması lazımdı

cembaba

Hasan ve Mustafa'daki performans düşüklüğünün sebebi ilerinin çalışmaması. Bugün son üç maçtakinden daha etkili oynayacağız. Bunun sebebi Kone'nin olmayışıydı.

551

berbatsın bir tane ortan yok düzgün.

beşnumara

Bugün ben burdayım der ;)

celebi

AhmetDenizci

Kone döndü ve Mustafa Sevgi'nin ilk yarı performansı, 1 gol ve 1 asist.

55.hakan

Her topu kaleye gönderme orta yap biraz.Saygısızlık yapıyorsun arkadaşlarına...

ngonge

Skora etkisi güzel de, biraz da oyuna etki edebilse. Her duran topu kullanmamalı kesinlikle.