Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Ayrıca faceteki hesap ta sahte değil.

sadece55

Bu şehir Emin KAR gibi bir ismi tartışıyorsa elbette bu hallerde oluruz..Vefa Samsundan geçmez...Adam ömrünü verdi Samsunspora yine de yaranamadı

uykan

Elimizdeki kadroyu tutar sonra bursadan bi gunes dogar 2 oyuncu verilir bursayla kapi komsusu oluruz takim kurulur biz herzamanki gibi kazima soveriz arada galip ayar veririz sonra sonra sonra kulube sahip cikmiyorlar para yok 6 puan silinir felanda filan yahu niye aday olursun ecevitlesmenin ne anlami var sevildigin noktada birak

Shane_Falco

Emin Baskan camiamiza hayirli olsun. Istikrar önemlidir umarim takim icin hayirli olur. Ilerleyen zamanlarda detayli bi aciklama gelecektir diye umuyorum.Sunuda belirteyim 2 ay sonra Cumhurbaskani 12 ay sonrada basbakanlik secimleri var. Pasa pasa siyasi destek saglanacak bu takima bunu Erkut Tutu da Emin Baskanda biliyordur.

samsunsporlu1994

Tanju Colak soylemisti.. Adam gorursunuz yeniden aday olcak demisti. Hakli cikti helal olsun. Kongre karari aliyorsun kulubun onunu acmak icin diyorsun,defalarca aday degilim diyorsun simdi de aday oluyorsun. Erkut Tutu liste hazirlamis adam hakli olarak cekilmis adayliktan. Emin Kar'in bahanesi kalmadi. Para yok destek yok deme hakki kalmadi. Adama derler neden aday oldun o zaman diye. 

fanatik

Alıntı yapılan: Erdinc - 15 Haziran 2014, 14:03:07
Bu şehir Emin KAR gibi bir ismi tartışıyorsa elbette bu hallerde oluruz..Vefa Samsundan geçmez...Adam ömrünü verdi Samsunspora yine de yaranamadı

arkadaşım kimsenin Emin kar'ı tartıştığı yok ben aday değilim deyipte ve yeni bir aday çıktıktan sonra ne gerek vardı kendisini yalanlamasına

Ollivanders

Adamlar emin kar ile tanjuyu kıyaslıyor . Değerlerinizi sorgulayın lütfen . Yazık

5trawberry

Tanju Çolak körün taş atması gibi bir taş attı, yüzde biri tuttu? E doğru çıktı diye napalım şimdi.
Emin Başkan gereken açıklamayı yapacaktır zaten.

Tanju Çolak, gitsin yorum yapsın. Eğer bir şeyler yapmak istiyorsa, gelsin klüp binasına Emin Başkan'a yaptıklarından dolayı teşekkür edip özür dilesin, görev talep etsin.

yavuzselim

Alıntı yapılan: Serpico - 15 Haziran 2014, 14:09:32
Adamlar emin kar ile tanjuyu kıyaslıyor . Değerlerinizi sorgulayın lütfen . Yazık
evet ama bu kıyaslamayı yaptıran emin kar yalancıysa ikiside yalancı oyuncuysa ikiside çok güzel oynuyor

samsunmania

Benim tek aklıma gelen şey Kazım Yılmaz desteği. Başka türlü girilmez bu yükün altına. Bence yapılacak açıklamaları bekleyip eleştirilerimizi ona göre yapalım. Aday oldu diye bu kadar sert eleştirileceğini bilen birinin haklı sebepleri olmalı.

GurbetciFanatik

Hayirli olsun.
Baskanlik secimleri politika gibidir ufak ayak oyunlari olur normal.
Belki de aday degilim deyipde Samsunun nabzini yoklamistir belli olmaz.
Herkesin derdi aday degilim deyyip aday olmasi sanirim , yoksa Emin Baskana kimsenin kizmaya hakki yok.
Hazirliksiz Takimi alip Final oynatdi simdi ise daha hazir hedefi mutlak Süper Ligdir.

Allah kolaylik versin , bu arada Erkut Tutu sanada tesekkürler.Adam gibi ciktin ortaya adam gibi kendin geri cekildin helal olsun.

55.hakan

Kongreden yeni çıktım.Emin Kaptan zor bir zamanda geldi ama bugün gördüm ki kulubü kimseye bırakmaya niyeti yok.Çekilmeliydi kesinlikle.Bundan sonra en ufak bir başarısızlıkta tepkiler alacaktır.Yok Erkut TUtu nın mahkemesi varmış.O na bırak da mahkeme karar versin.Erkut Tutu da adaylığını Çekmeden oy sonucu beklemeliydi.Sonuç olarak Emin Kar şu ortamda yanlış yaptı.Karşısına aday çıktığı zaman bırakmalıydı.Artık benim gözümde çok yıprandı.Daha fazla konuşmak istemiyorum yine hayal kırıklığına uğradım.

yirmiuc

15 Haziran 2014, 14:18:29 #297 Son düzenlenme: 15 Haziran 2014, 14:21:31 yirmiuc
Kimse aday olmasaydı takım kayyuma kalmasın diye aday oldum, sahipsiz bırakmadım diyerek ucuz kahramanlık yapmaya devam edecekti.
Erkut Tutu aday olunca bu küçük hesabı tutmadı.
Ayrıca kongre kararı aldıktan sonra adam gibi adaylığını açıklasaydı veya kongreye gitmeseydi kimse bir şey demezdi.

Bu kadar yalan söylemeye ayak oyunu yapmaya gerek yok.

Ollivanders

Yok tanju dedi yok şunu yaptı . İşte sorun o . O ancak konuşur . Başka hiçbir numarası olmaz . Emin karın hataları var mı var , can sıkan gelişmeler oldu mu evet oldu . Aday olmayacağım dedi oldu evet haklısınız . Gerek de yoktu . Ama kayyuma kalacağımız zaman emin abi açıkladı da kim adaylığını koydu . Alışmışız tek adaylı kongrelere . Kayyuma kalma eşiğinden bu zamana kadar 3.kez başkan oldu bugun itibariyle herkes kaçtı gitti . Siz taşın altına elini sokan adamı tanjunun dedikleriyle eleştiriyorsunuz . Tanju bu . Bilmiyor musunuz . Adam sene başı adile salladı sonra kaç gol attı onu neden hatırlamıyorsunuz abi .

5trawberry

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 15 Haziran 2014, 14:14:16
Kim tanju ile kıyaslıyor kardeşim bu yaptıgı cok buyuk ayıp benım bıldıgım adam olanın laf ağzından bı kere cıkar ayrıca gunahım kadar sevmm tanjuyu..

Aday olmam der olursun, olacağım der olmazsın. Bunlar olağan şeyler.
Aks Tv'de gereken desteği alırsam olacağım demişti. Bu iş gidip çarşıdan pazardan para verip dakikasında bişe almaya benzemez. Gelişen durumlara göre fikirler değişiklik gösterebilir. Yalancılık durumu da yok. Bişeyi yaparsın, yapmadım diyip yaptığın ortaya çıkarsa yalan odur.