PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

eprianu

Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe ile UEFA Kupası'nda yarın final oynadığını hatırlarsınız.
Herkes diyordu "Adamlar top oynamadan yarı finale geldi" diye. Aslında Aykut Kocaman ile
Hüseyin Kalpar'ın oyun mantığı aynı. Barcelona bile 90 dk aynı performansı gösteremiyor.
Taş patlasın 50 dk baskı kurabiliyor, geri kalan zamanda etkisiz kalıyor. Kalpar bunu çok iyi
biliyor. rakibi üstüne çekiyor, yoruyor, rakip yorulunca da hücum yaptırıyor.
Ankaraspor ile Ankara'da oynadığımız maçı hatırlayın ilk 20 dk nefes alamadık.
Ama bir de maçın son yarım saatine bakın rakip ölü eşşek gibi gezdi sahada, farkı kaçırdık resmen.
Bu taktik ile ilk golü biz atarsak kolay kolay maçı vermeyiz.
Allah yardımcımız olsun

Nuri Asan

arkadaşlar rahat olalim süper lige çıkacağız.  kalpar işini bilir. bizim yapmamiz gereken tek şey sağduyu.  gerisini futbolcu kardeşlerimiz Allahin izni ile bitirecektir.

GençKozluklu

Kesinlikle çok sakin olmalıyız. Öfkesini kontrol eden takım galip gelecektir. Bizim skoru her an değiştirecek kapasitemiz var. Yeter ki otamı gerip oyuncularımızı olumsuz etkilemeyelim.
Şeytanlar!!  a  karşı Allah yardımcımızdır.

özkan

Çok sakın ve kendimize hakım olup ısı sonuca goturmelıyız

Ellibeş Numara

Nedense ben bu maçtan korkmuyorum, çokta rahatım.
Mersini yenecez, Süper Lige çıkacaz. Skor Tahminim: 1-0

cgr

Bende şu an Yoldayım. Yarın görüşmel dileğiyle. Dönüşümüz muhteşem olsun.

Tufan

TD'de yazılanlar doğruysa Mersinliler taş çatlasın 4-5bin olur tribünde kaptırmaya başlamışlar yönetime. Artık içim rahat sahada ve tribünde kazanacağız.

Kaya

samsunum

Polis guruplara müdahale etmezse bağdat caddesinde ve stada girerken emniyet tarafından kimlik kontrolü yapılmazsa her türlü mersinlilerden kalabalık oluruz .

isa55

Bu sezona damga vuralım
Süper lige çıkalıııım
Bağdat Caddesinde meşaleler yakalım
Kutlamalar yapalıııııım

kumköylü ahmet

Arkadaslar herkeze Basarilar Diliyorum...ALLAH kazasiz belasiz bir mac olmasini nasip etsin insallah...saygilar sevgiler

samsunum

Site sessizleşti hepiniz uyuyor musunuz ya ben heyecandan uyuyamıyorum valla  :) :)

berusa55

Bu gece uyku yok. Bu sehir, tüm yapılan haksızlıklara karşı Süper Lig'e çıkacaktır. Başka diye sorunlara inat sadece Samsunspor...

kadir55ist

Musa Aydin gol atacak gibi bir his var gol de yiyebilir iz  90 dakika büyük ihtimalle berabere bitebilir .
İnşallah bu kadar haksizliga ve yokluğa rağmen Rabbimin Yardimcimiz olur ve super lige geliriz.
>l< >l<

yirmiuc

Yilmaz hocanin ayrilmis olmasiyla cok buyuk bir avantaj sahibiyiz. Sakin oynarsak ve tribunde olay cikip macin yarida kalmasi
gibi bir olayla karsilasmazsak bu mac bizim Allahin izniyle.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2