PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

ask55

Değerli Mersin İdmanyurdu Taraftarları,

Yarın oynanacak maç öncesinde, maç içinde ve maç sonrasında rakip takım bayan ve çocuk taraftarları ile ilgili en ufak bir saygısızlıkta kendi içimizde bu arkadaşları tespit edelim. Lütfen çevrenizdekileri de bu yönde uyaralım. Maç içinde kesinlikle rakip bayan taraftarlara küfür, söz dalaşı, hır gür yapılmayacaktır. Yapanlar tespit edildikten sonra kendi içimizde cezası verilecektir. Kimsenin şüphesi olmasın.

Bize yakışanda budur.

Fakat kendi tribünümüze, Süper Lige çıkacagımız maçta rakip takım taraftarı girer ise o zaman kimse bizden anlayış, duyarlılık beklemesin. Çıkabilecek olayların bütün sorumlusu TFF dir.

Kendi tribünümüzde bırakın atkılı, formalı durmayı sivil dahi rakip taraftar istemiyoruz. Bu konuda gereken herşey Pazar günü yapılacaktır, kimse merak etmesin.

Savaş isteniyorsa biz buradayız, fitili siz yaktınız. Biz patlatacağız.

Pazar günü hep birlikte 12.00 'da Yoğurtçu Parkında toplanıp, buradan toplu bir şekilde kortej halinde Fenerıum tribünü önüne yürüyeceğiz.

Şeytanlar Grubu

beşnumara

Onlara toplanma yeri olarak neresi verildi bize neresi? Öyle kafalarına göre yer belirleyip gitmek var mı?

taraftar55

Kimse de çıkıp, "aga Samsunspor taraftarı sizden daha çok bilet aldı" demiyor :) tribe girmişler hemen.

ask55

PTT 1. Lig Play-Off Finali bilet satışı devam ediyor   17.05.2014
PTT 1. Lig Play-Off Finali bilet satışı devam ediyor
More Sharing ServicesPaylaş|Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on gmail
PTT 1. Lig Play Off Finali'nde yarın oynanacak Mersin İdmanyurdu-Samsunspor maçının bilet satışı devam ediyor.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda saat 17:30'dabaşlayacak finalin biletleri Mersin İdmanyurdu taraftarları için Mersin İdmanyurdu kulübünün talebi nedeniyle sadece Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyum Gişesi'nde, Samsunspor'un kadın ve çocuk taraftarları için bilet dağıtımı ise Samsun 19 Mayıs Stadı ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyum gişelerinden yapılıyor.

Mersin İdmanyurdu'na ayrılan tribün biletleri birinci kategori 20 TL, ikinci kategori 10 TL'den satılıyor.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=20632

##kdc##

Biraz önce store'ye iki tane arkadaş geldi forma almak için. Gülerek "Akşama İstanbul'a gideceğiz" dediler. Formayı statta mı giyeceksiniz diye sordum evet dediler. Uyardım öyle olmaz sivil gelin falan diye akılları başlarına geldi. İşin garip tarafı adamlar biletlerini Migros tribününden almışlar.

Bu kafada daha çok adam vardır bizden, Allah'ım sonumuzu hayır etsin.

ask55

daha önce alttan üste sağdan sola geçiş var demiştim ama yanılmışım.
kale arkası ve maraton tribünlerinde varmış.
ama bizim fenerium tribününde sağdan sola üstten aşağıya iki türlüde geçiş yokmuş.
bu da demek oluyorki fenerium alt blokta en az 5 6 bin kişi oluruz.

isa55

Tek maçlar H. Kalpar'ın taktiğine uygun maçlar. Sabırlı oynamalıyız. Maçı duran toplar kazandıracaktır.
Ordu maçında havadan, yerden çok pozisyon verdiler. Golcülerimiz inşallah bunları değerlendirir.

Stoper

Tahmini olarak Samsun'dan kaç otobüs gidilir.
Stad da kaç bin oluruz.

fanatik samsunsporlu

10 otobüs varmış.eski tribün liderleride gidiyorlarmış

samsunum

AlıntıİŞTE KADIKÓYDE BİLET SATILAN GİŞELER..ŞUAN SADECE BAYAN TARAFTAR BİLETLERİ TEMİN EDİLİYOR..M.İ.Y BİLETLERİ DURDURULMUŞ..AMA YETKİLILER SAMSUNSPOR TARAFTARININ M.İ.Y TRİBÜNLERİNDEN YAKLAŞIK 8 BİN BİLET ALDIKLARINI BELİRTTİLER

Selamet atlı

ALİ55

YARIN GİŞELERDEN BILET SATIŞI OLACAK MI ? BİLET ALMA DURUMUMUZ OLABILIRMI YARIN ACAABAA ??? ELİNDE FAZLA BILETI OLAN MESAJ ATABILIRMI

samuray

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 17 Mayıs 2014, 16:27:04
10 otobüs varmış.eski tribün liderleride gidiyorlarmış
27 otobüs diye duydum samsundan gelecek olan

Shane_Falco

Erken bir gol yemezsek maçın dakikası ilerledikçe bizim için avantaj olacağını düşünüyorum. Ama inşallah penaltılara uzamaz maç. Biraz şans işidir penaltı ama Mersin'de duran topa iyi vuran adam sayısı fazla...

GurbetciFanatik

Insallah yarin bu saatlerde Süper Lig icin kimleri alalim diye yeni bir konu acilir.

Allahim yardim et