İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

Integral

ordu olmayan pennaltıdan attı golünü.
hakem : deniz çoban.

twitter

ilk 2 bence çok zora girdi 6'da 6 lazım, onunda yetmeme olasıllığı yok değil

Kadir ÇELEBİ

adanadan süpriz bekliyorum. adım adım yaklaşırız hedefe çok birşey yok..

Sol Açık

Balıkesir 0-1 Adana (ilk yarı)

Sol Açık

İlk 6'dakilerin birbirleri ile maçları belirleyici olacak. Bu maçlar:
33.Hafta: Mersin İY - Balıkesir
34.Hafta: Balıkesir - Ordu
              Mersin İY - Samsunspor
35.Hafta: Ordu - Samsunspor
36.Hafta: Ankara - Mersin İY
37.Hafta: Ordu - Ankara
38.Hafta: Balıkesir - İBB

Ben hep İBB'yi geçmek zor, Ankara ve Ordu rakibimiz, Balıkesir'i ve Mersin'i geçeriz diyordum. Ankara ile Ordu'dan ise Ankara'nın daha zor geçileceğini düşünüyordum. Ne var ki Ordu ha kaybetti, ha kaybedecek derken çok iddialı bir puana ulaştı. Ordu'nun 6 maçı var, ama fikstürü zor. Ordu'yu deplasmanda yeneceğimizi varsaymazsak zaten ilk 2 şansımız yok! Ama Ordu'yu orada yenersek, Ordu'nun hem Balıkesir, hem de Ankara maçları var.

Özetle, play-off garanti. İlk 2 için ise 6 maçta en azından 5 galibiyet gerek ve bunlardan birisi Ordu deplasmanı olmak zorunda.

Sol Açık

Derken;
Balıkesir 1-1 Adana (dk. 54)

Ve derken;
Balıkesir 2-1 Adana (dk. 56)

Sadece Samsunspor

berusa55

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 29 Mart 2014, 22:10:21
Adana sattinmi lan maci

2.yarı üst üste şanssız 2 gol yedi ve kazanmayı hak ettiği maçı kaybetti.

ngonge

Normalde bu ligde bu 15 maçlık seri ile tepeye çıkmıştık ama bu sene lig bir garip.
En kötü ihtimal playoff'da Mersin ve Balıkesir'i geçeriz.

Furkan

Arkadaş ne bereketsiz bi haftaydı ya bi tek işimize yarıyan sonuç yok  :kafa:

Sadece Samsunspor

Tek teselli mersinin puan kaybetmesi ve tek sirada olsa yukselmemiz

Kaya

Ne can sıkıcı bir durum arkadaş..Şuan takımda ki futbolcularımızın psikolojisi bile bozulmuştur.''Ulan 15 haftadır yenilmiyoruz hala ilk ikide değiliz'' diyorlardır eminim.

Deplasman galibiyetiiiii başka çare yok.

kuzey55

29 Mart 2014, 23:37:03 #448 Son düzenlenme: 29 Mart 2014, 23:45:35 kuzey55
ligin altındaki takımlar çok vasat bu sene.maalesef biz ilk yarı o takımlara çok puan verdik.normalde bu 15 maçlık seri telafi ederdi ancak ibb ve ankara bu sene ligde olunca telafisi olmadı.bundan sonraki haftalarda da telafisi zor.ancak adana ve ordu deplasmanlarını kazanırsak telafi etmiş oluruz.içerdeki maçları saymıyorum bile.işimiz çok çok zor.ama playoff u garantilemek güzel yine de tesellimiz.

Ayberk

İlk yarı performansımız şunun yarısı olsaydı şimdi ilk 2'deydik banko. sen ilk yarıyı o kadar az puanla kapatırsan olacağı bu. ama en azından play off cepte gibi. ilk 2 için ise ümitler bitmiş değil.