PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

brigand

Kalpar'ın özeti şu. Doğru oyun taktiği ama her seferinde yanlış oyuncu tercihi. Bu sürekli üst üste tekrarlanıyor. İstikrarlı şekilde doğru oyuncu profilinde oynuyor olsaydık çok daha iyi organize olan bir takım olurduk. Ama sonuca baktığımızda bireysel yetenekler ile gol bulabiliyoruz. Savunma anlamında belki aşağı yukarı belli oynayan oyuncular. Ancak ileride artık beraber oynayan 4'lü bir bloğumuzun olması şart. Kopan gider bu saatten sonra. Tek temennim artık son haftalara girerken sakatlık ve cezalı dışında ideal kadro ile çıkmak.

Dartagnan

Yanı kalpar tercıhlerınde haklı ama burda '' aglayanlar '' ın hıc bır dogruluk payı yok değil mi?

korayxyz

Alıntı yapılan: Duško Milinković - 08 Şubat 2014, 23:55:58
Mesele maçın kurtarılacak hale gelmeden rahat kazanılabilme ihtimali varken ancak beraberliğin kurtarılması.Milletin kalpara saydırma sebebide bu ve bence haklılar.
Adana demir gibi bir deplasmandan 1 puan almak önemli bir başarıdır. 3 puan kaçırdık diye üzülüyoruz haklı olarak ama o topu da oynatan hüseyin hocadır. Bunu da bilmek lazım. İyi olan her şey futbolcuların kötü olanlar kalparın, bu biraz insafsızca değil mi?

kuzey55

Adana Demirspor gibi bir takımı kendi sahasında böyle yakalamışken saçma sapan tercihlerle ıkına ıkına beraberliği yakalamak başarı gibi görünebilir evet.ama bana Serkan Çalık'la maça başlamanın ve 75 dk Adiloviç'i kenarda oturtmanın mantığını birisi açıklasın hak vereyim.

sezon başından beri hocanın bu takıma bi katkısı disiplinidir başka yok.Gençleri yemesi de cabası.

Dartagnan

Neyse abi konusmaya gerek yok ya.  Gece gece maçları tekrardan yaşayıp da kanser olmaya da gerek yok.  Aeo ;)

korayxyz

Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Şubat 2014, 00:16:07
Adana Demirspor gibi bir takımı kendi sahasında böyle yakalamışken saçma sapan tercihlerle ıkına ıkına beraberliği yakalamak başarı gibi görünebilir evet.ama bana Serkan Çalık'la maça başlamanın ve 75 dk Adiloviç'i kenarda oturtmanın mantığını birisi açıklasın hak vereyim.

sezon başından beri hocanın bu takıma bi katkısı disiplinidir başka yok.Gençleri yemesi de cabası.
Adananın kötü olması bizim iyi oynamamız yüzündendi. Futbol rakiple oynanır Adiloaviçin kesik yeme zamanı gelmişti 5 haftatır bir tane olumlu hareketi yoktu. Siz nasıl maç izliyorsunuz

Dartagnan

mimar55

Adilovicin oynadığı hiç bir maçta bu kadar kenarları kullanmadık. 15 dk oynayıp 1 gol atıp 1 puan aldırdı. Bu taktikle adilovicle diğer taktikle ekigo ile oynamak mantıklı olay basit oyun istiyorsak arifle mısa aydınla oynamak mücadele için zafer ve musasinanla oynamak mantıklı serkanla ednanla olacak iş değil her maçta mı taraflı izliyorum anlamadım bende mi bir sorun var

Ollivanders

Koray Serkan Çalık bugüne kadar ne verdi de bugun kötü günündeydi ? Bunu açıkla bizi tatmin et ki yazdıklarınla hak verelim

Bana Canberkin kesilmesini açıkla madem öyle . Hadi adiloviçi anladık neden Murat oynadı ? Fethiye maçında sahanın yıldızıydı sanırım

kuzey55

Alıntı yapılan: korayxyz - 09 Şubat 2014, 00:19:57
Adananın kötü olması bizim iyi oynamamız yüzündendi. Futbol rakiple oynanır Adiloaviçin kesik yeme zamanı gelmişti 5 haftatır bir tane olumlu hareketi yoktu. Siz nasıl maç izliyorsunuz

Adiloviç'in ölüsü Serkan Çalık'a 2 tur bindirir.sen nasıl izliyosun asıl ben merak ediyorum.Serkan Çalık'ta ne gördün?bu adamı beğenen taraftarın futbol bilgisinden şüphe ederim.rakibin en önemli oyuncusu sakat bu da artı bir not.

korayxyz

Serkan çalık konusunda hepinize katılıyorum. Bu takımın topçusu değil. Ama musa sinan sakattı ve kontra atak futbolu için uygun bir maçtı o yüzden oynattı ama istediğini alamayınca 50. dk'De çıkardı. . Adiloviçin oynadığı maçlarda kanatları kullanamamızın sebebi de adilin formsuzluğu, bir tane topa basıp,indirip arkadaşlarına servis yapamadı.Haksızsam haksızsın deyin

mimar55

Alıntı yapılan: korayxyz - 09 Şubat 2014, 00:30:10
Serkan çalık konusunda hepinize katılıyorum. Bu takımın topçusu değil. Ama musa sinan sakattı ve kontra atak futbolu için uygun bir maçtı o yüzden oynattı ama istediğini alamayınca 50. dk'De çıkardı. . Adiloviçin oynadığı maçlarda kanatları kullanamamızın sebebi de asilin formsuzluğu, bir tane topa basıp,indirip arkadaşlarına servis yapamadı.Haksızsam haksızsın deyin

Haksızsın
Bugün kanatlara topu kim indirdi ki bu kadar kanatlardan geldik bugün cezaalanı içinde bir golcümüz olsa bu mac böyle bitmezdi

kuzey55

Alıntı yapılan: korayxyz - 09 Şubat 2014, 00:30:10
Serkan çalık konusunda hepinize katılıyorum. Bu takımın topçusu değil. Ama musa sinan sakattı ve kontra atak futbolu için uygun bir maçtı o yüzden oynattı ama istediğini alamayınca 50. dk'De çıkardı. . Adiloviçin oynadığı maçlarda kanatları kullanamamızın sebebi de asilin formsuzluğu, bir tane topa basıp,indirip arkadaşlarına servis yapamadı.Haksızsam haksızsın deyin

adam kanatlara gidiyo top alabilmek için düşün.haklısın kanattan topu alıp orta yapsın sonra gitsin kendi orasında golü atsın.yine söylüyorum Serkan Çalık'ın hızındansa Adiloviç'i tercih ederdim.bu adamdan gram fayda görmedik hala ne bekliyo hoca anlamak güç.ben de sana katılıyorum formsuzluğu konusunda ama bu maç değildi kesik yiyeceği maç.acı olan ise onu kesen adam Serkan Çalık !

Dartagnan

Kardes sen diyorsun macları nasıl iZliyorsunuz diye ama aslında  sen nasıl seyredıyorsun ?

korayxyz

Tamam hepiniz haklısınız. Kalpar kötü hoca. Süper lige de şansa çıkardı bizi, bu sene yukarlara şansa oynuyoruz. Bir gitse de hepiniz kurtulsanız. Fatih Terimi filan getiririrsiniz artık takıma