PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

furkan5534

fanatik samsunsporlu

cem 55

hoca sen gerçekten öküzsün artık diyecek kelime yok sana kaç haftadır takıma el freni yapıyosun mal mal degişikliklerle takımı sabote ediyosun gene çıkartıgın kadroya bak serkan malı 11 de canberk yok sende nasıl bi inat nasıl bi ego varsa anlamadım gitti bi insan yanlışta bu kadar ısrar edermi ya koca ilk yarı inat ettin bizi şabana mahkum ettin ahmet burak gibi adamı oynatmadın şimdide zafere yazık ediyon adili harcıyon adnan ı serkanı oynatıyon arkadaşlar çok doluyum sinirle yazıyom kusura bakmayın ama artık bu adama dur demeliyiz şu adam olmasa en az 7-8 puan fazlamız vardı bıktım usandım bu adamdan artık

cakir55

Gorkem

zaferi almamış 18 e niye transfer ettin o zaman be adam  :kafa:

fanatik samsunsporlu

yalnız mustafa uğur efeyi,erçağı kesip genç oyuncular timuru(bize 3 gol atan) bilali oynatıyor.

Shane_Falco

Kalpar mehmet eren'in karsisinda defansi daha saglam olan Murat'i Canberk'e tercih etmis. Ama insan bi rakibine bakar sakatlara cezalilara ona gore plan yapar.Ama bizimkinde nerede o öngörü.

twitter

yukarıya tırmanmamız için çok ciddi bir maç

teksas3455

Canberk - Arif - Adiloviç... Resmen bir takım yedekte duruyor  :hnk: :hnk: :hnk: :hnk:

Ertuğrul Sağlam

Adnan'ı 11'e  Şaban ve Arif'i 18'e alıp Zafer'i kadroya almayan geri zekalı Samsunspor'un hocası olamaz!...

Bir gün Zafer'i oynatmak zorunda kalacak ve o günden sonra Zafer'i bir daha kesemeyecek göreceksiniz.

Bu adam bu anormal kadro seçimi ile aklıma şunu getiriyor, acaba bazı maç başı oynayan futbolculardan paramı alıyor!

King1965

kuzey55

Serkan Çalık  :kafa: :kafa: :kafa: bizim göremediğimiz ne var bu adamda.kafayı yememek elde değil.Canberk'i neden kesti bu bunak onu da anlamış değilim  :kafa:

Zafer madem ilk 18 e bile giremeyecek bu adamı neden aldırdın.

tek açıklaması var bunun 1 puana gitti bol bol ezikliğimizi izleriz bugün.

muzaffer4

kuzey55

onun bildiği yatalım beraberliğe başka birşey değil.bunak herif defolup gidemedi

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: ekigho55 - 08 Şubat 2014, 14:44:38
Kalparın bir bildiği vardır .
Kalpar'ın bir bildiği varmıdır bilmiyorum ama benim Kalpar hakkında tek bildiğim KALPAR KORKAK VE ÇOK KÖTÜ BİR HOCA...