PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

mehmet eren in kasıkta sorunu varsa zor oynar bence

Arkeomen

beşnumara

Kim var kim yok önemi yok. Biz orta halli bile oynarsak alırız maçı. Tabi süleyman abay gibi o.ç ler çıkmazsa karşımıza.

berusa55

Balıkesir maçında Rostand toplamda 4. sarı kartını görünce spiker hemen "haftaya cezalı" dedi. Daha sonra TFF'nin sitesine baktığımızda, kartlardan birinin Bursa'yla yaptıkları kupa maçı olduğu görüldü. Kupa maçında görülen sarı kart lige tesir etmiyor. Rostand bu hafta sahada...

Mehmet Eren haberi eğer doğruysa kendisine acil şifalar dileriz ama bizim için iyi haber. Velhasıl sahaya 11 kişi çıkacaklar; biz topumuzu oynayıp alalım şurdan 3 puanı.

amisos5506

nomak55

bu maçtan korkuyorum ne yalan söylim bu  a_d_s çok çabuk oynuyor ve etkili ileri uç adamları var mehmet eren, rostand, saçlı olan oğlan inşallah futbol oynarız artık biraz ve rahat bi maç izleriz. Artık hiçbir maç kolay deil iki haftadır bariz ortada

beşnumara

Turgay adanaya geldiyse kalpar 11de başlatır. Şimdiden geçmiş olsun.

ErkÇay55

Mehmet Eren yarınki maç kadrosundan çıkartılmış ::)

adige73

Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Şubat 2014, 14:09:14
Tahanın yerine adnan la başlayıp ikinci yarı turgayı alacağını düşünüyorum

amisos5506

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Şubat 2014, 14:09:14

Adnan olacağına Turgay olsun abi.

kuzey55

Mehmet Eren yoksa ciddi ciddi umutlanırım.süper oldu bence.

amisos5506

Mehmet wren in olmamasi yerine oynayacak adami daha da hirslandirabilir.bence pek bir avantaj sayilmaz.

samuray

zor maç olacak inşallah ibb maçı gibi olur onlar kesin galibiyet için çıkacaklar biz kontralarla işi bitirirz gibi geeliyor bana adnan oynayacağına turgay oynasın derim bende ısınamadım bi türlü zira hiç kimse istemiyor ama aldılar bu adnanı ya

buonanotte

Açıkçası mehmet erenin olup olmaması umrumda değil.Beraberlik dahil yarıştan koparır bizi.Üç puandan başka bir ihtimal yok.