PTT 1. LİG 15. HAFTA | Mersin İY - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Kasım 2013, 22:38:41

« önceki - sonraki »

55cem55

hep derler ya maçın ilk yarısını futbolcu ikinci yarısını teknik direktör kazanır diye olay bu kadar net ve kanıt niteliğinde bi maç gerçekten skor aynen bu...

İlk yarı sonucu miy 0-3 Samsunspor
2. yarı sonucu miy 5-1 Kalpar

2. yarıdaki 1 golüde hakkıyla attı oyuna aldığı Musa Sinan attı orda başarı elde etti kalpar...

Ladikli

Mesele doğan,şu bu değil,önceden altyapımızdan yetenekli oyuncular çıkardı,transfer olurdular bizde oynardılar ama bir kalite vardı,bu çocuklar da ışık,umut yok bunu anlamak içinde alim olmaya gerek yok,neyse elde ki malzeme bukadar ,nekadar ekmek okadar köfte misali

isa55

Samsunspor 3-0 öne geçince arkadaşlar tebrik etmeye başladı. Ama bu Samsunspor'du. Bitiş düdüğü çalmadan gülemiyor insan. Orta alanı çok boş bıraktık. Artık ceza alanımızda ve önünde geçiyordu maç. Yukarıda belirtildiği gibi Arif ya da Adnan girmeliydi. Taze güç diye alınan Doğan o golü atsa bile MİY 6 yı atacak gibiydi. Doğanın o kadar da kabahati yok. Ayrıca Serkan'ın bir an önce 18 in bile dışında kalması gerekir.

FaTiH_HaN

3-0 dan maç vermek kabul edilebilir bir olay değil ve hüseyin hoca sezon başından bu yana yaptığı yapmadığı değişikliklerle en az 3-4 maç verdi. İnsan aklına geldikçe deli oluyor ilk yarı 3-0 ya dile kolay, karşımızda madrid mi var nasıl veriyoz böyle maçları akılla izahı yok bunun.

Birde maç 3-2 olmuş artık rüzgar iyiden iyiye mersinin arkasında, gitti hiçbir maçta kolay kolay forma vermediği doğanı aldı oyuna. Verdiği mesaj açık gençleri oynat alt yapı topçularımızı sahaya sür diye götünüzü yırttınız alın işte gençler sahada bak maç gitti. Bu adam bunak munak değil, doğan ve canberk daha kolay kolay forma bulamaz bunun yolunu çok güzel yaptı mersin maçında. Utanç verici bir maçtı, biz bu şekilde bir takıma karşı galip gelsek 1 sene taşak geçeriz, şimdi bizle geçiyorlar, geçeceklerde, teşekkürler hüseyin kalpar.

##kdc##

Allah'ım böyle birşey göstermesin bir daha  :rulet:

Ekrem

akıl mantık işi değil bu aklım almıyorrr sinirim geçmiyorrr .......

lato

Alıntı yapılan: Desiqner - 30 Kasım 2013, 20:10:09
Dk 10 da koyduk mu diye bağıran , kendine ait bir bestesi olmayan taraftar gruplarımızın akigolardan daha iyi olduğunu kanıtlayacak bir arkadaş varmı aramızda ?
Yemin ediyorum sus sus insan deli oluyor.Adamları tahrik edip bütün maç Samsunspor'a sövdürmenin onlardaki mutluluğunu merak ediyorum ?

O kadar yolu çekip ruhsuzlar yüzünden makaraya uğrayan taraftara laf etmek yakışmaz. Yeri geliyor ben de kızıyorum ama zaten bizimkiler stada girer girmez mersinli i..neler küfretmeye başlamış. Bizimkilerin tahriklik durumu yok. Tahrik edilen taraftarın o hırsla bir serzenişi var. Sanki sus pus otursalar küfür yemeyecekler. Kimsenin gitmediği deplasmanlarda Termeliler ve bazı gruplar gidiyor. Yeri geliyo 10 20 kişi oluyorlar tribünde. Beste konusunu bizim stadda eleştiririm ama yiğidi de öldür hakkını yeme diye bir söz var.

orhan

Küme düştüğümüz malatya ve sivas maçlarından sonra en çok üzüldüğüm maç oldu.Düşündükçe kahroluyorum.Allah sizi bildiği gibi yapsın

mehmet yılmaz

Mutlaka para cezası verilmesi lazım. Böyle rezillik olmaz. Maç 4-4 bitse, prim isteyeceklerdi, adım gibi eminim..

AllydeenleaR

01 Aralık 2013, 01:57:33 #324 Son düzenlenme: 01 Aralık 2013, 15:03:59 AllydeenleaR
bu basit bir durum değil ya. ikinci yarı o kadar aciz bir takım vardı ki. 5 gol yedik 10 dakika daha olsa 2 tane daha yerdik.

bu normal bir mağlubiyet değil, hüseyin kalparın sorumlu benim demesiyle kapatacağı bir mağlubiyet kesinlikle  olamaz olmamalı.

şuan takımda ödeme sıkıntısı olsa da bu adamlar paralarını tıkır tıkır alacaklar. bu takım sayesinde piyasa yapacaklar. ceplerini egolarını şişirecekler. O zaman bir şekilde bunun cezası da çekmelidirler.

eğer birine bir şekilde bir ceza gelmezse kesinlikle kulüpte otorite boşluğu olduğunun göstergesidir. Amacım burda yönetime falan sallamak değil, ama bu gerekli bir durum bu. zaten topçuların olayın ne kadar bilincinde olduğu (kulupten çekinmelerinden bahsediyorum) tartışılırken bir ceza almazlarsa bu durum toparlanmayacak.

Demem o ki biri çıksın sorumluluğu üstüne alsın ve gereğini yapsın veya birine bir şekilde aldırsın. bu takımın sahibi taraftarı bunu haketmedi.

samsunmania

01 Aralık 2013, 02:10:43 #325 Son düzenlenme: 01 Aralık 2013, 02:13:59 samsunmania
Yediğimiz gollere yeni bakabildim. Anca sakinleşmiştim. Özeti seyredince yine sinirim zıpladı. Neredeyse bütün golleri 6 pas ve civarından yemişiz. Bu nasıl bir amatörlüktür anlayabilmiş değilim. 1 yedin 2 yedin. Böyle aptalca 5 gol adamın canını yakar kardeşim. Hakkımı helal etmiyorum. Yazıklar olsun. Bu maçı affettirmesi için çok efor sarfetmesi lazım takımın. Ama korkum ahengimizin bozulacağı yönünde maalesef. Yenilir yutulur bir şey değil bugünkü maç.

desperate1

serkan çalık nası oynar niye oynar ben hala anlamıyorum.takımdaki trabzonlu kontenjanını oldurmak için mi yoksa?

beşnumara

Söylenecek çok şey var ağzımızı bozmamak icin bu sitede kendimizi zor tutuyoruz. Mactaydim ne oldu nasıl oldu hiçbir şey anlamadım. Maç 3-0 iken nedense mutlu değildim. Yiyecegimiz bir gol ile neler yasayabilecegimizin farkındaydim. Maç 3-2 olduğunda 4-2 yapacağımızı bile beklemiyordum.
Maçtan sonra trenle adanaya geçerken maçın spikeri Yalçın çetinle beraberdik.Mac 3-0ken falan hepsi bir kenara rakip tüm baskıyı kurup 3-2 yaptıktan sonra sen 4-2 yaparak rakibin gardını düşürmüşsün ama maçı veriyorsun. Böyle maç verilmez diyordu.
Bu sezon Erdem iyi oldugu için orta sahayı tek başına idare etmeye çalışıyordu. Yanına kim koyulduysa hiçbiri erdeme yardımcı olmadı. Adnan,turgay,taha... Hiç mi utanmiyorsunuz erdemin mücadelesinden? Rakibin orta alaninda lawal,ben yahia varsa kimse mücadeleden kaçamaz.
Musa sinan,serkan Çalık,umar beklere hic yardima gelmiyorlar. Ne yapsın abi bekler tek başına? Rakibin sol beki nurullah nasıl orta kesilir dün herkese gösterdi. Şaban ile kanat oyuncularımız ders alsın.
Hüseyin kalpar seni Allah bildiği gibi yapsın.  Musa sinani oyuna aliyorsun adilovici kanada musa sinani en uca koyuyorsun maç 3-2 iken doğanı yem olarak atiyorsun. Adnan efendi ne işe yariyordu? Sen orta sahada oyunu sogutacak takim arkadaşlarını sakinlestirecek bir adam lazim iken sen musayi cikariyosun la hiç bir işe yaramazsa bile adnani koy oyuna. Soner bir yapar iki yapar üçüncüyü yapamaz kart görür.
Bize bu hüsranı yasatanlara hakkımı helal etmiyorum. Benim için 3-0dan ha 4-4 ha 5-4 hiçbir şey farketmiyor. Adamları kahraman yaptınız. Yazıklar olsun.

alperen_55

Bir anda oyunu 3-0 a taşıyan takımın başarısıdır.Ama 35 dk da yenien 5gol ve sonarası 5-4 mağlubiyet h. kalparın başrısızlığıdır.beceriksizliğidir.

red_white

hala kendime gelemedim.Yatıyorum kalkıyorum dışarı çıkıyorum unutamıyorum. Düştüğümüzde bile gururla geziyorduk ancak bizim onurumuzla gururumuzla oynadılar zorumuza gidiyor arkadaş  :'(