PTT 1. LİG 5. HAFTA | Samsunspor'umuz - Adana Demirspor

Başlatan samsunum, 14 Eylül 2013, 22:37:48

« önceki - sonraki »

SSKLA

tam adilovic lazımdı bu maçta bence-gerçi adamı canlı izlemedik- çünkü çok pozisyon bulduk ama ceza sahasında iyi pozisyon alan bir forvet yoktu ve bir bitirici de yoktu. Ayrıca hakem rezildi maçı çok durdurdu.

jean

Her puanin onemi var penaltiyi atsalar yenilecektik yine gittik geldik artik boluyu yenme zamani

Lusage

O düdük bir tarafına girsin Kamil.. Her boka çal anasını satim. Çocukken çalamadın mı Kamil..

55.hakan

Serkan ve Haluk la bu işin olmayacağı belli oldu.Ama 4-5 maç daha mecburuz.Dua edelim erken dönsün Ekigho ve Adilovic.Ayrıca defansımız da harika değildi.İnanılmaz kademe hataları sonucunda goller yedik.Cemil ve Fatih çok aksıyor.

red_white

hakemde oyunun içine etti resmen iki pas yaptırmadı herşeyede düt çalınmazki a....

mimar55

Sen o düdüğü al git trafik polisi ol düt de düt bu ne ya 5 haftada 3 berbat hakem giden 7 puan sizin adeletiniz yok bu kadar kötü maç yönetilemez penaltı tamam da kafaya cıkmalara verdiğin düdüğü ofsayt diye kestiğin pozisyonlar ayıp allah sanada senin adeletin gibi adelet göstersin

mimar55

En kötü haftamızdı defans açısından forvette yoktu maç sonucu iyi ama doğan kalpara ne yaptı yawww biri allah rızası için söylesin

GurbetciFanatik

Arif ile Canberk bu kadroda nasil yer bulamiyor.
Bu kadroyu ben bile zorlarim. Canber mutlak tekrar geri kazandirlmali takima.
Haluk icin bisey demiyorum , Serkan istekle ama yetersiz.

mimar55

10 taha 1 doğan etmez benim gözümde aklıma gelen ilk şey abdülkadir iyileşmiş oluyordu bu hafta ilac olurdu 1 forvet var ligi bitirmek için yok 2 senedir bu açık gözükmüyor alınan topcular başınla beraber ama forvetsiz nasıl çıkacağız süper lige en az gol yiyen takım olmamız gerekirken yediğimiz gollere bak penaltı gol olsa kendi sahamızda yenileceğiz denizliden 2 yedik adanademirden 2 yedik bu nedir ya bu kadar gol yenir mi forvetsiz maça cıkıyorsun 2 gol buluyorsun ama kazanamıyorsun yok böyle birşey basit maç yok cok ağrıma gitti

Duško Milinković

Haluk çok kötü. Samsunspora uygun bir forvet değil.

cakir55

hakem maçı katletti ******* herif her pozisyona faul anasını satıyım. Aha baskı yapıyoruz diyoruz pat faul. Takımda çok net bir şekilde oyun kurucu eksikliği var alan bam güm şişiriyor ileriye. Ekigho'yu bugün çok aradık. Umar'da geçen maçlara göre kötüydü.

Ertuğrul Sağlam

cany

bi hakem takdir haklarını hep mi bi taraftan yana kullanır yaa

cembaba

Stoper

Çok arayacağız bu puanları..
Papazlık mı yapıyor Serkan Çalık? hiç sevmedim.