İsmail Uyanık'tan Galip Öztürk'e Cevap

Başlatan engin55, 03 Temmuz 2011, 22:51:38

« önceki - sonraki »

holigan5565

Alıntı yapılan: misafir - 05 Temmuz 2011, 12:15:13
BEYLER SIZLER SAMSUNSPORLUYSANIZ BIRAKIN ISMAIL UYANIK GALIP ÖZTURK TARTISMASINI VARDIR ARALARINDA BIR HESAP KENDILERI GORSUNLER ...HIC KIMSEYE DUSMEZ BIR BASKA KISININ SAMSUNPORLULUGUNU TARTISMAK ...NE ISMAIL UYANIGIN SAMSUMSPULUGUNU TARTIISN NE DE GALIP OZTURKUN ...SIZIN SANDIGINIZ KADAR DA ISMAIL UYANIK MASUM DEGIL SIZIN SALDIRDIGINIZ KADAR GALIP OZTURK SUCLU DEGIL ..ISMAIL UYANIK ALACAGINA TEMLIK KOYUP ISTERSEN BIR SEY YOK ADAM HARCAMIS ALSIN PARASINI IMPPARATOR DIYORSUNUZ GALIP OZTURK PARA VERMIS PARASINI ISTERKEN SUCLU BU OLMAZ ADALETI SAYLAYIN KAFANIZDA .BELKI GALIP OZTURK UN ISTEME SEKLI DOLAMBAÇLI OLABILIR AMA SONUCTA ORTADA BIR PARA VAR VE O PARA SAMSUNSPOR ICIN ISMAIL UYANIK TARAFINDAN ALINMIS VE KEFIL OLUNMUS ..HUKUKTA ASIL BORCLU ODEMEYEMIYORSA KEFILE GIDILIR.O ZAMAN BEN SIMDI HEPINIZE SORARIM BU PARA ALINIRKEN KEFIL OLMASAYDIN KEFIL OLUYORSAN ODEYECEKSIN SEN SONRA GIDER SAMSUNSPORDAN ALIRSIN DURUM BUDUR ..EVET EGER BIZLER SAMSUNSPORLUYUZ DIYORSANIZ BENCE BU TARTISMANIN GERISINDE DURUN YOKSA SAMSUNSPORLUGUNUZ IKINCI PLANDA KALIR BIRINCİ PLANDA ISMAIL UYANIKCI OLURSUNUZ BUDA BENDE SIZE UFAK BIR ABINIZ OLARAK HATIRLATMA ...

evet ben ismail uyanıkçıyım acaba 90 lı yıllarda uyanık olmasaydı 13 sene aralıksız ligde kalmasaydı kim konuşurdu samsunsporu 20 yıl beklerdik samsunsporun süper lige çıkmasını aynı mersin adana demir gibi.ben burada ismail uyanık çok masum değil laflarını kabullenmem.ey bu lafları edenler siz ismail jyanık ın samsunsporluluk duruşuyla nasıl olurda galip öztürkü bir tutarsınız.ismail başkan sadece samsunsporluydu.onun zamanında hiçbir yönetici çıkıpta başka takımları savunmazdı samsunspor taraftarına.Haluk tan gibi galip öztürk de trabzona aman laf etemeyin diyenlerden biri.evet ben böyle yönetici istemiyorum.ismail uyanık gibi eğilip bükülmeden dik dursunlar isterlerse amatörde oynayalım.Ayrıca ismail uyanık zamanında hiçbir takımın bırak mağazalarını taraftar derneği bile burada açık açık hizmete giremiyordu. evet böyle başkan olduğu için ben ismail uyanık tarafındayım ve tarafımı açık etmekten de hiç gocunmuyorum.mehmet yılmazın kitabında yazdığı gibi camialar için efsaneler vardır eğer o efsaneler olmazsa o takımın takım kültüründen bahsedilemez.işte bu yüzden efsaneler için biraz ahde vefa yoksa dediğim gibi samsunsporluluğunuzu dönüp sorgulayın biraz.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: misafir - 05 Temmuz 2011, 12:15:13
BEYLER SIZLER SAMSUNSPORLUYSANIZ BIRAKIN ISMAIL UYANIK GALIP ÖZTURK TARTISMASINI VARDIR ARALARINDA BIR HESAP KENDILERI GORSUNLER ...HIC KIMSEYE DUSMEZ BIR BASKA KISININ SAMSUNPORLULUGUNU TARTISMAK ...NE ISMAIL UYANIGIN SAMSUMSPULUGUNU TARTIISN NE DE GALIP OZTURKUN ...SIZIN SANDIGINIZ KADAR DA ISMAIL UYANIK MASUM DEGIL SIZIN SALDIRDIGINIZ KADAR GALIP OZTURK SUCLU DEGIL ..ISMAIL UYANIK ALACAGINA TEMLIK KOYUP ISTERSEN BIR SEY YOK ADAM HARCAMIS ALSIN PARASINI IMPPARATOR DIYORSUNUZ GALIP OZTURK PARA VERMIS PARASINI ISTERKEN SUCLU BU OLMAZ ADALETI SAYLAYIN KAFANIZDA .BELKI GALIP OZTURK UN ISTEME SEKLI DOLAMBAÇLI OLABILIR AMA SONUCTA ORTADA BIR PARA VAR VE O PARA SAMSUNSPOR ICIN ISMAIL UYANIK TARAFINDAN ALINMIS VE KEFIL OLUNMUS ..HUKUKTA ASIL BORCLU ODEMEYEMIYORSA KEFILE GIDILIR.O ZAMAN BEN SIMDI HEPINIZE SORARIM BU PARA ALINIRKEN KEFIL OLMASAYDIN KEFIL OLUYORSAN ODEYECEKSIN SEN SONRA GIDER SAMSUNSPORDAN ALIRSIN DURUM BUDUR ..EVET EGER BIZLER SAMSUNSPORLUYUZ DIYORSANIZ BENCE BU TARTISMANIN GERISINDE DURUN YOKSA SAMSUNSPORLUGUNUZ IKINCI PLANDA KALIR BIRINCİ PLANDA ISMAIL UYANIKCI OLURSUNUZ BUDA BENDE SIZE UFAK BIR ABINIZ OLARAK HATIRLATMA ...

bencede haklısın abicim bu tartışmanın gerisinde durmak lazım..
ama şunu sormadan edemiyorum abi..
50 bin tl lik borç nasıl 1 trilyon olabiliyor ?

İsmail Uyanıkçılık konusuna gelince..
Bir adamın doğru yaptığını savunmak veya yanlış yaptığını söylemek bence ocu şucu bucu yapmaz insanı.
Ben dışardan sıradan bir Samsunsporlu olarak bu adamın bize yaşattığı mutluluklarla gurur duyuyorum...
Herkes hata yapmıştır..Ama bir teraziye konulsa yaptıkları,sanırım iyiliklerinin olduğu taraf oldukça ağır basacaktır..

Velhasıl kelam abicim İsmail Uyanık gittiğinden beri arkasından sallayanların en büyük başarısı,takımı 5 sene sonra müthiş bir siyasi destek ile ancak  ikinci ligden çıkarabilmeleri olmuştur..Göz var nizam  var.. :)

Kadir ÇELEBİ

Hayır bende şunu anlamıyorum yorumların geneli itibariyle bir taraf tutma durumu var devamındaysa taraf olmayalım deniliyor kişi kendiyle çelişiyor doğrusu savcılık ciddiye alırsa bu konuda dava açılırsa haklı haksız ortaya çıkar bence bizlerde bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayalım

mehmet yılmaz

İsmail Başkan'ın Samsunspor taraftarına yönelik açıklamaları vardı Halk gazetesinde. Onları ekliyorum. İnşallah bu konu uzamaz ve halledilir. Bu tartışmanın Samsunspor'a bir fayda getirmeyeceği ortada. Bu nedenle bu geceden itibaren iki konuyu da kilitleyeceğiz biz de...

Alıntı

Size Veremeyecek Hesabım Asla Olmadı

İsmail Uyanık'tan Samsunspor taraftarına mahkeme kararlı açıklama geldi.

Samsunspor eski Başkanı İsmail Uyanık, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün kendisi aleyhine yaptığı basın duyurusu sonrası 'mahkeme kararlı' açıklama yaptı. Uyanık, Samsunspor taraftarlarına veremeyeceği hiçbir hesabı olmadığını söyledi.

Samsunspor'un eski başkanı işadamı İsmail Uyanık, son günlerde yine kendisiyle ilgili bazı açıklamaların yapıldığını belirterek, 'bu geleneksel İsmail Uyanık karalama kampanyasıdır. Bununla gündem değiştirmeye çalışıyorlar' dedi.

Samsunspor başkanlığı dönemiyle ilgili mahkeme kararlarıyla aklandığının ortada olmasına rağmen birilerinin, gündem değiştirme amaçlı kendisini hedef aldığını belirterek, 'benim veremeyeceğim hiçbir hesabım olmadı ve olmayacak' diye konuştu.

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün, önceki gün yaptığı basın açıklamasının ardından, Samsun kamuoyunu bilgilendirmek amaçlı olarak bir basın açıklaması yapan İsmail Uyanık, son açıklamaların tamamen gündem değiştirmeye yönelik olduğunu belirterek, bunun geleneksel bir İsmail Uyanık karalama kampanyası olduğunu söyledi. Uyanık, kimseyi hedef almıyorum dediği açıklamasını, 'Samsun kamuoyu ve Samsunspor taraftarını bilgilendirmek' amaçlı yaptığının altını çizerek şunları söyledi;

'Sevgili Samsunsporlular. Geleneksel İsmail Uyanık'ı karalama kampanyası tekrar gündemedir. Geçmişte bu iddialara yazılı ve görsel medyada defalarca cevap vermeme rağmen, ortaya atılan bu iddialar ve Samsunspor'un başkanı olduğum dönemler olumsuzluk varmış gibi sürekli gündeme taşınmaktadır. Tüm detayları herkes çok iyi biliyor ve ben bu iddialara cevabımı defalarca açıklıkla anlatmıştım.

Sizlere vermediğim ve veremeyeceğim hiçbir hesap olmadı ve olmayacak. Ne acıdır ki ve gündem değiştirmek isteyen bazı odaklar tarafından bu kampanya tekrar canlandırılmaktadır. Geçmişte bu suçlamalarla ilgili Samsunspor yönetimine açıklan davaların ve verilen beraat kararının suretini Halk Gazetesine ekte gönderiyor, sizlere sunuyorum.

Kimseyle bir husumetim yok. Kimseye bir müdahalem söz konusu değil. Maça dahi gitmeden yaşamaya çalıştığım hayatımı yaşamama izin vermeyenlerin gereğini ilahi adalete ve takdirlerinize bırakıyorum. Sevgi ve saygılarımla...

Halk Gazetesi

ahmetsefa55

hiç bir zaman geri gelmiceksin dimi büyük başkanım... :( :( :(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 05 Temmuz 2011, 21:22:21
hiç bir zaman geri gelmiceksin dimi büyük başkanım... :( :( :(

ee haksızmı gelmemek te  ??? ???

celebi

ahmetsefa55

haksız be abi.gelse bi 15 sene daha başkan olur ki

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 05 Temmuz 2011, 21:35:26
haksız tabii

tabi gelsin biraz daha sövsünler adama..biraz daha yıpratsınlar .. az geldi..

son olaylardan sonra ben başkanın gelmemekteki kararını çok daha iyi anlıyorum..
futbol bu ranta dönmüş herşeyi..
bu kadar temiz bir adamı barındırmazlar bu saatten sonra..

celebi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 05 Temmuz 2011, 21:45:59
kim sövdü ismail başkana

yapılan bunca iftira sence sövmek demek değildir de nedir ??

adamın Samsunsporluluğunu bile tartıştılar..

hem kim olduğunu bulsan gidip dövecen mi hacı :D :D