Samsunspor için Yeni Şarkı ( 1965amsun5por (2009) )

Başlatan Sercan, 27 Temmuz 2009, 23:40:02

« önceki - sonraki »

Pergani 55

Muhteşem-i azam... rap şarkılarını pek sevmem ama bu gerçekten güzel olmuş elinize dilinize gönlünüze saglık tebrikler.

Tribün_ali

binikalamadım

valla ne yalan söyliyeyim ben Samsunspor Marşından daha çok sevdim bunu

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: binikalamadım - 05 Ağustos 2009, 23:39:06

yav kardeşim,senin nicki hep bibikinialamadım diye okuyorum, tövbe tövbe mübarek gecede :) :) tamam bikini de alma ama al artık bir nick...

bundan sonra senin nickin, nick55 olsun ;)
kahramanlık yapıp da isim almanı bekleyeceksek eğer git, tahtayı aç, tahta55 olsun :)

emre

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 06 Ağustos 2009, 00:01:45
yav kardeşim,senin nicki hep bibikinialamadım diye okuyorum, tövbe tövbe mübarek gecede :) :) tamam bikini de alma ama al artık bir nick...

abi yine kırdın bizi yaa aksam aksam!! :D :D :D

berusa55

Sitemizin en zor nicki:

binikalamadım... Bakim doğru yazmış mıyım. Valla yazmışım :D

gozgoz yýlmaz

06 Ağustos 2009, 00:08:06 #66 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 00:10:18 gozgoz yýlmaz
Alıntı yapılan: emre55 - 06 Ağustos 2009, 00:03:36
abi yine kırdın bizi yaa aksam aksam!! :D :D :D

Hayır, sapıklık bende mi diye merak etmiyor da değilim valla.
Binikalamadım.. Bibikinialamadım... Benziyor yav... :)

Benim yeni nickim de "biberberbiberberebreberberbinikalamadındemiş,berberdeoberberebiniktirgitlannebikinisidemiş" olsun :) Yönetimden rica ediyorum...

emre

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 06 Ağustos 2009, 00:08:06
Hayıri sapıklık bende mi diye merak etmiyor da değilim valla.
Binikalamadım.. Bibikinialamadım... Benziyor yav... :)

olabilir valla abi benım hiç aklıma gelmemişti..  ???  ;D  ;D

AntZ

kalptenþimþek

Güzel bir çalışma var ortada..19 Mayıs'ta ses versinler bu esere artık..

ramcQ_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 06 Ağustos 2009, 00:08:06
Benim yeni nickim de "biberberbiberberebreberberbinikalamadındemiş,berberdeoberberebiniktirgitlannebikinisidemiş" olsun :) Yönetimden rica ediyorum...

;D ;D ;D

binikalamadım

55cem55

şu takım nasıl 1. ligde böyle yaratıcı taraftarıyla anlaşılmaz hakikaten..yönetimde hiçbir yaprak kımıldamazken samsunspor taraftarının o bizans tarftarına kafa tutacak şekilde yaratıcılığını desteğini göstermesi biraz yönetime örnek olsun...müthiş olmuş gençler siz yapın yeterki 2000 kişilik kitleniz hazır burda:)

AntZ

Ben Ofosu

bu şarkıya son zamanlarda fazla rastlayama başladım, net sitelerinde. Bizim salak anonsçular ne demeye çalmıyorlar bu şarkıyı anlamıyorum, Samsunspor'a faydalarından geçtim yapan çocukların şevkini bile kırmış iblisler.