Celil malatyaspordan ayrıldı !!

Başlatan Mert, 30 Nisan 2009, 02:02:40

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 03 Mayıs 2009, 13:02:55
allah aşkına sevgili veis bu kenan naptıda kral yaptınız adamı elinden geleni yapıyor eyw ama sembol olucak kadar bi başarısı yok bana göre

Ne yaptı? Adam bizi en kötü gününde yalnız bırakmadı. Ayrıca o takımın başında kaç senedir top oynuyor. Bazıları gibi PARA' yı sorun etmedi. Ben bir kere bile duymadım: "Kenan Yelek parasını istiyor diye." Bu kadar adamlığı yeter yani. Bana yetiyor, size yetiyor mu bilmem ama. (!)

celebi

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 03 Mayıs 2009, 13:02:55
allah aşkına sevgili veis bu kenan naptıda kral yaptınız adamı elinden geleni yapıyor eyw ama sembol olucak kadar bi başarısı yok bana göre

adam önce adam olacak.ondan sonra birşeyler yapacak. ve kanan adam çoktı ama maalesef celil bunu beceremedi.

Ollivanders

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Mayıs 2009, 14:13:00
Ne yaptı? Adam bizi en kötü gününde yalnız bırakmadı. Ayrıca o takımın başında kaç senedir top oynuyor. Bazıları gibi PARA' yı sorun etmedi. Ben bir kere bile duymadım: "Kenan Yelek parasını istiyor diye." Bu kadar adamlığı yeter yani. Bana yetiyor, size yetiyor mu bilmem ama. (!)

METE_55

arkadaşlar ben bu sitede herkezi tartışırım asla CAN ULUN VE KENAN YELEKİ TARTIŞMAM çünkü onlar adamdanda adamlar...55

MeL_55

Herkez gitti bir tek O gitmedi !!! KENAN YELEK

mehmet yılmaz

Celil ile ilgili hangi başlık açılsa aynı cümleler uçuşuyor havada.

Celil Sağır da hatalar yapmıştır, eyvallah ama o hataları hep İsmail Uyanık dönemi sonrasında yapmıştır, hani hepimizin yerden yere vurduğumuz "İsmail Uyanık sonrası" döneminde.

Zor bir süreçti yaşadıkları, şahsi fikrim Celil ile Serkan benim için önemli isimlerdir; Samsunspor'a kattıkları aldıklarının çok çok üstündedir. ( Bilhassa saha içinde... ) Nitekim şu anki halimiz de bazı kıyaslamaları beraberinde getirebilir.

Karşıt görüşlere de saygı duymakla birlikte kanaatim bu yöndedir.

Müsaadenizle konuyu kilitliyorum.