Celil malatyaspordan ayrıldı !!

Başlatan Mert, 30 Nisan 2009, 02:02:40

« önceki - sonraki »

Tufan

Çıkıp topunu oynayıp takıma abilik yapacaksa sanmıyorumki Celili istemeyen çıksın ama yok paramı alamadım yok hoca beni oynatmıyor falan filan diye takımın huzurunu bozacaksa hiç gerek yok.

Kais

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 30 Nisan 2009, 15:52:14
Çıkıp topunu oynayıp takıma abilik yapacaksa sanmıyorumki Celili istemeyen çıksın ama yok paramı alamadım yok hoca beni oynatmıyor falan filan diye takımın huzurunu bozacaksa hiç gerek yok.
aynen katılıyorum.Celil Samsun'u sever ama parayıda sever(benim görüşüm).ama bu saatten sonra parayı laf yapacağını sanmam.birde birşe sorcam.şimdi boşta ve biz buna imza attırırsak direk maçlara çıkabiliyor değilmi?

AntZ

Alıntı yapılan: Kais - 30 Nisan 2009, 16:07:13
Şimdi boşta ve biz buna imza attırırsak direk maçlara çıkabiliyor değilmi?

Transfer yasağımız hala devam ediyor, direkt maçlara çıkabiliyor değil mi derken neyi kastettiğini anlamadım, cezasını kastediyorsan cezası doldu.

Kais

yok yani hani boşta ya.transfer döneminin gelmesini beklemeden maçlarda oynayabilirmi?menegerlikte oluyorya ordan geldi aklıma:D

AntZ

Alıntı yapılan: Kais - 30 Nisan 2009, 16:24:42
yok yani hani boşta ya.transfer döneminin gelmesini beklemeden maçlarda oynayabilirmi?menegerlikte oluyorya ordan geldi aklıma:D

Yok kardeşim, transfer sezonu açılmadan transfer yapılamaz, ön sözleşme imzalanır ancak, hem de yasağımız var.

Kais

tamam anladım.ben sadece öyle meraktan sordum.utanç verici ama koskoca Samsun'un transfer yasağı var.

AntZ

Alıntı yapılan: Kais - 30 Nisan 2009, 16:27:34
Utanç verici ama koskoca Samsun'un transfer yasağı var.

Hem de nasıl, yakın geçmişte Göztepe ye, Adana'ya bakıp bu kadar da aciz duruma nasıl düşüyorlar hiç mi sahip çıkan yok derken başımıza geldi. Ne diyeyim ki... Sahip çıkan çok ama hiç biri etkili ve yetkili değil  >:(

Kais

Samsun derken Samsun ilindende bahsetmek istedim yani.dediğin gibi sahip çıkan var ama etkili ve yetkili değil  >:(

AntZ

Alıntı yapılan: Kais - 30 Nisan 2009, 16:31:59
Samsun derken Samsun ilindende bahsetmek istedim

Bazıları anlamak istemese de malesef gerçek bu, ama 1. sınıf parklarımız var, hem yapmak yasakta değil, o kadar karamsar olmaya gerek yok, transfer yasağına rağmen Samsun çok gelişiyor  ;D Bu şehrin geleceği parlak  ;D

Kais

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Nisan 2009, 16:35:29
Bazıları anlamak istemese de malesef gerçek bu, ama 1. sınıf parklarımız var, hem yapmak yasakta değil, o kadar karamsar olmaya gerek yok, transfer yasağına rağmen Samsun çok gelişiyor  ;D Bu şehrin geleceği parlak  ;D
;D

oguz_5528

Celil paşa malatya-samsun arası yolu çukurlara kadar ezberledi.Celil bi yerde dur da sende yaa:D

jean

bu saatten sonra donmesi zor sanirim futbolu noktalar burda

CeLiL_55

Alıntı yapılan: özkan17 - 30 Nisan 2009, 14:42:03
adam gibi beleşe oynıcaksa ortalıgı karıstırmıcaksa gelsın topunu oynasın sezon sonuda bıraksın artık topu
Eski Yöneticiler Paraları Hibe ederlerse emin ol bedavaya oynar

cem and naz55

yine celil yine muamma bekleyip görürüz

beşnumara

01 Mayıs 2009, 00:29:51 #29 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2009, 00:33:09 beþnumara
Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 30 Nisan 2009, 21:41:45
Eski Yöneticiler Paraları Hibe ederlerse emin ol bedavaya oynar
eski yöneticilerin öyle bir şey yapacağı hiç aklının ucundan geçiyo mu?

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 30 Nisan 2009, 18:54:39
Celil paşa malatya-samsun arası yolu çukurlara kadar ezberledi.Celil bi yerde dur da sende yaa
celil seneye ya izmir takımlarına ya da adanaya gelir.
bazı arkadaşlarımız celil hakkında yazıyolar ama celilin olmadığı 2 seneki yönetimin samsunsporluluğa nasıl damgayı vurduğunu görmüyoruz heralde.transferin son saatina kadar bekletilirseniz ne yaparsınız? hem kendimizde neden suç aramıyoruz? serkanı da bu kulüpten .iktir eden zihniyete de tepki vermedik celile yapılan zihniyete de. eğer celilin hatası  varsa ki hatası var ama bizim de onun kadar hatamız var susarak izleyerek olanlara göz yumarak.malesef bi yerlerden gelen piyonlar kendi öz evlatlarımıza bunları yaparken biz neden sustuk tepki vermedik.lütfen önce kendimizde arayalım bazı şeyleri.ben celilin yaptıklarını savunmuyorum.kendisi de siteye açıklama yaptı kadir gecesindeydi heralde.ben de hatalıyım ama ... neyse bu hususta ayzackalrım bu kadar.