ŞİRİNLER'DEN HAVALANANINDA PROTESTO...

Başlatan Serkan, 12 Aralık 2011, 02:08:06

« önceki - sonraki »

lucarelli

Başkan dahil herkes protestoya hak veriyor. Her ne kadar resim, görüntü gibi bir şey görmesemde gerek burada yazılanlar, gerekse başkan avıkat gibi klup idarecilerinin yorumlarına dayanarak gayet medeni bir protesto yapıldığını düşünüyorum.

Takım dibe demir atmış. 2 galibiyeti var. O kadar para kazanıyorlar. Ya çıkacaklar adam gibi kazanacaklar ya da öyle ziv ziv gezemeyecekler.

KotuCocuk55

Isteyen istedigini kinasin!
Basligin ilk sayfalarindaki yorumlar futbolcularin tartaklandigina isaret ediyordu..bunu dogru bulmamak bulanlar kadar en tabi hakkimdir!

Taraftar tabiki tepkisini göstermeli,hakkidir da ama sonuc ne olursa olsun futbolcu dövülmesini kabul etmiyorum ben!
Bu da benim inancim,kimseyle tartismam!

Oyle birsey olmadiysa,zaten klasik taraftar tepkisidir,normaldir! ama yazilari tekrar okursaniz,bazilari üstü kapali sekilde bazilari alenen eylemli bir tepki olduguna isaret ediyordu! 

Taraftar tabiki tepkisini gösterecek,göstermeli de burda hem fikiriz ama ben hem hayat hemde dini inanclarim geregi hayatta,sporda siddetin her türlüsüne karsiyim,fanatiklige,asiriliga karsiyim! Cunku bana emrolunan budur!

Taraftarlar arasi-yöneticiler arasi-futbolcular arasi- futbolcu-taraftar arasi her türlü siddete,helede bir spor müsabakasi icin,insanlarin bu kadar asiriliga kacacak tepkiler vermesine karsiyim.. buda benim sahsi inancimdir,kimseye birsey demek düsmez!

Simdi futbolculara karsi herhangi bir fiili müdahale olmadi deniyor!

O zaman ortada konusacak bir konuda yok!

Hakli bir taraftar tepkisi yada  protestosu! adini ne koyarsaniz!

Serkan

kardeşim o zaman olaylara hakim olmadan kimseyi de kınamamak lazım;

Taraftar tepkisin de haklıdır bugün sadece tepki olmuştur yarın gerekirse fiziki müdale de olur o zaman da TARAFTAR HAKLIDIR...

11 TANE ZİBİDİ BU ŞEHRİN KADERİYLE OYNAYAMAZ...

KotuCocuk55

Allaha sükür kimseyle laf dalasina girmemeyi ögrenecek kadar uzun yaziyorum bu forumda!

Allah rizasi icin kendi yazdiklarinda dahil 1. ve 2. sayfada yazilanlari bir daha oku! Benim cikardigim sonucu cikarmak kadar olagan birsey olamaz..

Yasimiz artik büyüdü arkadaslar,kabullenmeyi,özür dilemeyi,hatadan dönmeyi de ögrendik bosyere kalp kirmamayi, bos islerle ugrasmamayi,gereksiz yere uzatmamayida hamdolsun.

Meselenin özü anlasilmistir,üzerine konusmaya daha gerek yok bence..

Serkan

bende neyin ne olduğunu bilecek kadar uzun süredir buradayım onda sıkıntı yok konuda üzerine alınıp cevap verecek bir şey yok..

Sen görüşünü yazdın ben görüşümü yazdım ikimizin aynı fikirde olması da gerekmez ; ortak payda Samsunspor olsun o yeter iyi geceler.

kalptenþimþek

14 Aralık 2011, 00:19:06 #80 Son düzenlenme: 14 Aralık 2011, 00:55:57 kalptenþimþek
tam on sene önce bir samsun portalında, bir taraftar gurubunun bir maçta yaptığı tezahüratı eleştirmiştim..bir gün sonra bir eleştiri maili aldım.. karşılık verdim, uzadı... o günlerde hiç görmediğim, tanımadığım bir insanı o gün çok kolay bir şekilde kaybettim..bir gün ne kadar uzun olur? bu siteye her girişimde o günü yaşıyorum ben ve keşke diyorum, keşke tanışabilseydik..

Ertuğrul Sağlam

Keşke taraftarımız böyle bir yola başvurmak zorunda bırakılmasaydı....

cem

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 13 Aralık 2011, 03:46:02
Samsunspor taraftari futbolcusunu dövüyor! Biz kulübümüz camiamiz gelisecek derken her gecen gün geriye gidiyoruz!
Sonuc ne olursa olsun! isleri bu hale getiren ve samsunsporun isminin bu sekilde anilmasina sebep olan herkezi kiniyorum!
kim futbolcu dönmüş sallama,bu şehirde bu takımda kimse istediği gibi hareket edemez,he ederse samsunspor taraftarıda gereğini yapar,sen git ruhsuz futbolcuları kına,bu şehir için bu takıma sahip çıkan taraftarı değil...

kumköylü ahmet

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: cem - 14 Aralık 2011, 12:21:44
kim futbolcu dönmüş sallama,bu şehirde bu takımda kimse istediği gibi hareket edemez,he ederse samsunspor taraftarıda gereğini yapar,sen git ruhsuz futbolcuları kına,bu şehir için bu takıma sahip çıkan taraftarı değil...

Arkadasim yazilanlari okumuyormusun ,hadi ilk sayfalari gectim üstteki birkac yorumu okusana..hala benim önceki yazim üzerinden alinti yapiyorsun!

Laaayt hala bana sariyosunuz,  :holey:
Neyse caniniz sag olsun!  al_sana

fat55

ANIL BABA yı(kötüçocuk55) şahsen tanıdığım için ne kadar samsunsporlu olduğunu biliyorum buradaki bütün samsunsporlular gibi.onun için hepimiz biriz biz samsunsporluyuz.

hacettepeli

protesto edilmesi iyi olmuş  ama umarım taraftara yakışır bir şekilde olmuştur.

HoliganSamSunLu

samsunsporun üzerindeki ölü toprağını ancak taraftar atar şirinler işini bilir.

Tribünden