Sercan ve Turgut Hakkında Açıklama..

Başlatan sBc-55, 02 Ekim 2009, 19:13:33

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Ekim 2009, 23:15:27
Şu ana kadar iki kelime etmedim olayların içinde olmadığımdan dolayı, zira gözlerimle görsem Samsunsporlu taraftarların Sercan için birbirleriyle fikir ayrılığına düşeceklerini sanmazdım. Açık ve net bu ikisi bizim site üyelerini hedef gösterdiler, bize sahip çıkılmıyor diye ve olayların fitilini ateşlediler.

Olay başlı başına üzücü ..

aslında bu site üyeleri hakedene hakettiği saygıyı sevgiyi gösteriyor ama bunları onların kalın kafaları almaz.anlayamazlar kapasiteleri yok o kadar.

sBc-55

ali ihsan

sBc-55

ali ihsan

İki yavşak için kalp kırmaya değmez bence.

Yaman55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 02 Ekim 2009, 23:20:57
İki yavşak için kalp kırmaya değmez bence.

ikiside götüyle gülüyor bize birbirine düşürdüm diye kına yaksın ibneler yaptılar Samsunspordan sonra SAMSUNSPOR taraftarıda küme düşmüştür

beşnumara

Alıntı yapılan: Yaman55 - 02 Ekim 2009, 23:24:03
ikiside götüyle gülüyor bize birbirine düşürdüm diye kına yaksın bunlar yaptılar Samsunspordan sonra SAMSUNSPOR taraftarıda küme düşmüştür
bu konuyla ilgili son bir şey yazmak istiyorum.sorusu olan da özelden cevaplayacağım.

yaşadığım şehirin takımı adanademirspor iki yıl üstüste şampiyonluğa çok yaklaştı.o kadar trilyon harcadılar ki inanamazsınız 2. lig b kategorisinde bir takım nasıl olur da bu kadar para harcayıp bir üst lige çıkamaz dersiniz. ladroları o kadar iyiydi ki kesinlikle 2. lig b kategorisi kadrosu değildi.hatta sonraki sene kadroları dağıldığında oyuncuları hep bankasyada oynadı.hatta 2. lig b'de iken kadrolarında bir oyuncu vardı. bunun bu takımda ne işi var torpilli mi ne diye düşünüyordum.o bile geçen sene manisaspora gitti ve şimdi manisasporla süper ligde oynuyor.ne demek istediğime geleceğim. taraftarını da bilirsiniz adanademirsporun. şampyon olmamak için hiç bir neden yoktu ama bence bir neden vardı.bunu grup elemanlarına da çok kez söledim. takımda 2 tane eleman vardı ve gerçekten de takımı karıştırıyordu.biri adananın çocuğu diğeri de iyi oyuncu taraftara şov yaptıran oyuncuydu. ikisine gerek yok bunlardan birini çekip adam gibi dövselerdi şimdi bankasyada değil süper ligde olacaklardı ama hala 2. lig b kategorisindeler ama o zaman adanademirsporda oynayan oyuncular nerde?hep üst liglerde oynuyorlar. olan kime oldu pekii? taraftara oldu trilyonlara oldu adana şehrine oldu türkiye ligine oldu.

biz de eskiye döneceksek futbolcular da eskisi gibi olacak biz de eskisi gibi olacağız. afedersiniz ama adamların bi bizi ayaküstü .ikmediği kaldı.bunu mu bekliyosunuz?

grkn55

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Ekim 2009, 23:37:03
bu konuyla ilgili son bir şey yazmak istiyorum.sorusu olan da özelden cevaplayacağım.

yaşadığım şehirin takımı adanademirspor iki yıl üstüste şampiyonluğa çok yaklaştı.o kadar trilyon harcadılar ki inanamazsınız 2. lig b kategorisinde bir takım nasıl olur da bu kadar para harcayıp bir üst lige çıkamaz dersiniz. ladroları o kadar iyiydi ki kesinlikle 2. lig b kategorisi kadrosu değildi.hatta sonraki sene kadroları dağıldığında oyuncuları hep bankasyada oynadı.hatta 2. lig b'de iken kadrolarında bir oyuncu vardı. bunun bu takımda ne işi var torpilli mi ne diye düşünüyordum.o bile geçen sene manisaspora gitti ve şimdi manisasporla süper ligde oynuyor.ne demek istediğime geleceğim. taraftarını da bilirsiniz adanademirsporun. şampyon olmamak için hiç bir neden yoktu ama bence bir neden vardı.bunu grup elemanlarına da çok kez söledim. takımda 2 tane eleman vardı ve gerçekten de takımı karıştırıyordu.biri adananın çocuğu diğeri de iyi oyuncu taraftara şov yaptıran oyuncuydu. ikisine gerek yok bunlardan birini çekip adam gibi dövselerdi şimdi bankasyada değil süper ligde olacaklardı ama hala 2. lig b kategorisindeler ama o zaman adanademirsporda oynayan oyuncular nerde?hep üst liglerde oynuyorlar. olan kime oldu pekii? taraftara oldu trilyonlara oldu adana şehrine oldu türkiye ligine oldu.

biz de eskiye döneceksek futbolcular da eskisi gibi olacak biz de eskisi gibi olacağız. afedersiniz ama adamların bi bizi ayaküstü .ikmediği kaldı.bunu mu bekliyosunuz?

Baskent_Samsunspor

beyler bu iki futbolcu için birbirimizi kırmayalım söğütlübahçede ankaradaydı onlarda olanları gördü herkes bekleyip görsün kim daha haklı tepki gösterdiğimiz için bizmi bağrına bastıkları için söğütlübahçemi....

şahsen benim düşüncem bu adamlar altın tepside kupa getirse yemin ederim umrumda değil zerre kadar değerleri yok gözümde ogün ikiside bitti ...

sbçnin içinde çok maç seyrettim nice futbolculara mudara etmediler bildikleri bişey var deyip bu konuda konuşmak istemiyorum...ama hepimizin ortak sevdasının samsunspor olduğunu unutmayalım

Kaya

SAMSUNSPOR umun 9 ve 10 numarası benim için bir süreliğine servis dışıdır.Kimse kusura bakmasın ama hiç bir futbolcu hayatımda en mutlu olduğum çıldırdığım sahne olan takımımın gol attığı andan beni soğutamaz(bkn.karabük maçı 9 numaranın golü). o iki numara sahada oldukları sürece mutsuz ve huzursuz olacağımı belirtmek isterim.

Destek konusuna gelince boğazım gırtlağım yırtılana kadar takımımı destekler galip gelmesi için her şeyi yaparım ama sadece ve sadece takımımı,işi kişiselliğe dökersekte takımda alkışlayacağım en fazla 5-6 kişi olur.

mehmet yılmaz

Bizi birbirimize düşüren, yalancılığı sıradan sayan bu 9 ve 10 numaraların konusu kilitlenmiştir ama asla unutulmayacaktır...

Hepimiz Samsunsporluyuz!