samsunspor olağanüstü kongreye gidiyor

Başlatan cezayir55, 03 Eylül 2009, 12:06:39

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

03 Eylül 2009, 23:30:36 #30 Son düzenlenme: 03 Eylül 2009, 23:33:23 samsuni
Alıntı yapılan: Amsterdamli - 03 Eylül 2009, 23:22:26
Adamlar 8 kisi butun isleri aylardir yurutuyor. Cogu kisi yonetime kiziyor neden basin sozcusu felan yok diye, hicbir konuda taraftarlari bilgilendirmiyorlar diye. Benimde bu konuda sitemim oldu ama oturup dusununce hak veriyorum kendilerine. Gece gunduz kulubun islerinle ugrasmaktan buna ayiracak vakitleri yok. 11 kisinin temligini kaldirabilmek ve ustune 13 transfer yapabilmek cok buyuk bir basari bana gore.

Bu yogunlugun icinde kongreye gidip vakit kaybetme gibi bir luksleride yoktu. Bu tahta ve transfer konulari halolduktan sonra yonetime takviye yapip daha guclu bir sekilde yola devam edebilmek icin kongre karari alindi.

Sevgili kardeşim, dediklerinde kendi açından haklısın lakin uzakta olduğun için haklısın; biz Samsun'da olduğumuz için bu konuda seninle aynı fikirde hiç ama hiç değilim. Çünkü biz çok masal dinledik ve bu durum bir lütuf değildir, gecikmiş bir durumdur.

Dediğim gibi ben bire bir ilişkilerde ( en basiti kombine, sonra Feneriuma çiçekteki lafını inkar etme vs. vs. ) bu güvensizliği, plansızlığı ve tutarsızlıkları çok gördüm. bir misal daha "Hakkı Tomaç'ın arkasından sallayıp, adamcağızı paratoner gibi kullandılar.

Peki, çalışmadılar mı? Elbette çalıştılar ama unutma ki, zaten çalışmak için oradaydılar. Bu isimler Samsunspor'un beyin değil iş peşinde koşanlar ekibi olmalı. Çünkü yapabilecekleri en üst düzey şey budur.   

Peki, başarılı olmasınlar mı? Elbette olsunlar, avuçlarımız çatlayıncaya kadar alkışlayalım. Umarım ki, hukuksuz ve tiaytaral yönetimleri meşruiyet kazanır artık.

YaşarDoğu

Bunlar kalitesiz sekizgenler, ordu daki maçta kombinler geçersiz olcak, al sana yönetim idaresi...

sadece55

Emekli maaşıyla klüpte başkanlık yapılırsa durum böyle olur sanırım hükümet zam vermeyince tomaçta bıraktı

jean

Bu zamanda aday cikmaz birkac isim degisikligi ile devam edilir parasiz pulsuz iyi idare ediyorlar yine emegi gecene tesekkurler

mehmet yılmaz

AlıntıBiz nihayetinde Genel Kurul'da seçilen bir yönetimiz. Mart ayında düzenlenen Genel Kurul'da, 'Samsunspor kayyuma kalmasın' diyerek bir liste çıkardık. Nisan ayında yapılan kongrede de Samsunspor'un bu yönetime ihtiyacı olduğu görüldü. Samsun Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanının bu yönetime destek vereceklerini söylemeleri de bu yönetime duyulan ihtiyacı bir kez daha ortaya çıkarttı" dedi.

:) :)

Ben kongre üyesiyim, böyle bir oylama hiç hatırlamıyorum. Geçici yönetim diye kendileri adlandırdılar zaten, sonra da bize geçici yönetim denmesin diyor.

Zaten anahtar cümle en alttaki. Bş. Bl. sadece bize destek verecek prpagandasıyla devam edildi. Aman, yeter ki versin, biz de memnun oluruz.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2009, 23:30:36
Sevgili kardeşim, dediklerinde kendi açından haklısın lakin uzakta olduğun için haklısın; biz Samsun'da olduğumuz için bu konuda seninle aynı fikirde hiç ama hiç değilim. Çünkü biz çok masal dinledik ve bu durum bir lütuf değildir, gecikmiş bir durumdur.

Dediğim gibi ben bire bir ilişkilerde ( en basiti kombine, sonra Feneriuma çiçekteki lafını inkar etme vs. vs. ) bu güvensizliği, plansızlığı ve tutarsızlıkları çok gördüm. bir misal daha "Hakkı Tomaç'ın arkasından sallayıp, adamcağızı paratoner gibi kullandılar.

Peki, çalışmadılar mı? Elbette çalıştılar ama unutma ki, zaten çalışmak için oradaydılar. Bu isimler Samsunspor'un beyin değil iş peşinde koşanlar ekibi olmalı. Çünkü yapabilecekleri en üst düzey şey budur.  

Peki, başarılı olmasınlar mı? Elbette olsunlar, avuçlarımız çatlayıncaya kadar alkışlayalım. Umarım ki, hukuksuz ve tiaytaral yönetimleri meşruiyet kazanır artık.

Sevgili Samsuni, verdigin icerikli cevaptan dolayi sana oncelikle tesekkur ederim.

Sununla baslamak istiyorum once, yakinda olsaydim haksiz duruma mi dusecektim? Uzakta olmamin tek dezavantaji kimseyle yuz yuze gorusememektir.

Ben bu yonetimin hatalari yok demiyorum aksine seninde ornek verdigin Fenerium konusunda yanlis yapildigini mesela soyledik. Kombine konusundada bir tutarsizlik oldu buda dogru. Tomac konusunu bende anlamis degilim oradada ters bir durum var bakarsan.

Ancak benim anlatmak istedigim sey aslinda su: hatalarin yaninda dogrularda yapiliyor.

Benimde ornek verdigim mevcut kadronun paralarini yatirip serbest kalmalarini onlemek, 11 temlik kaldirma, 13 transfer yapmak bunlar hic kucumsenecek isler degil. Daha sayilabilecek icraatlarda var tabiki.

Isin teknik ve mali tarafina bakarsak ki bana gore siralamadaki en onemli husus bunlardir cok iyi isler yapildi. Iletisim konusunda yanlislar yapildi ve dogal olarak bunun uzantisi tutarsizlik oluyor. Benimkisi aslinda bir nevi yanlislari ve dogrulari teraziye koymak.

Ben birde olaya su acidan bakiyorum. Gecmis yonetimlerle kiyasladigim zaman (Fuat Koktas oncesi) bu yonetim bana gore cok daha iyi calisiyor. Gectigimiz aylarda o yonetimlerden herhangi biri isbasinda olsaydi halimizi dusunmek bile istemiyorum. Zaten calismak icin oradalar diyorsun ama orada olup hic calisamayanlarida gorduk.

mehmet yılmaz

Dediğin doğru tabii; bu yönetim hep mi yanlış? Asla... Ama bence dediğin gibi teraziye konulduğunda yanlışlar daha ağır basacaktır.

Uzak yakın meselesinden kastım şu, bazı insanlarla bire bir diyalog kurunca, tutarszıklılarına bizatihi şahit olunca, hayal ettiğinden, beklentilerinden farklı olduklarını görüyorsun.

Yoksa, açık söyleyeyim mesela bir Mazhar Başoğlu tamamı, Sezgin Gümüş'ün ilk 2 ayı sonrasındaki dönemleriyle kıyaslanamaz bile yaptıkları...

gozgoz yýlmaz

Hey gidi Hakkı Tomaç, Tahsin Kosif senin arkandan "Hakkı'nın başkanlık yaptığı yerde ben alasını yaparım" diye atıp tutuyor. Sen ise başkanlık zaten yapamıyordun da avukatlığı da bırakıp stand-upa başlamışsın, beynatlarınla gördüm ki hayli de başarılısın!!

kalptenþimþek

Fetret devri oğulları .. Zamanları da geçmiyor ki..

O.YILMAZ

Bu kongrede de yeni bir aday çıkacağını düşünmüyorum. Yönetimdeki sayı eksikliğini maddi açıdan destek verebileceklerini düşündükleri kişilerle takviye edileceği kanısındayım.
Yeni bir yönetim gelse bile Samsunspor'umuzun ekonomik anlamda mevcut durumunu değiştirebileceğini de düşünmüyorum ve beklemiyorum.

Gelecek yönetimden Samsunsporumuzu hedefe oynatmasını, köstek değil destek olmasını diliyorum. Hedefi olan Samsunsporumuza şehirden gelecek destek ile ligde kalmayı hedefleyen bir takım arasındaki farkı görmelerini istiyorum.

Sadece Samsunspor

Yeni bir yönetim falan gelmez, bu yönetim 8 kişiyken 11-12 kişi olur, hemde seçimle geldik diyerek, geçici yönetim lafındanda kurtulular