Giorgi Chelidze (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Ağustos 2009, 03:25:46

« önceki - sonraki »

Dartagnan

ya kardesim volkani almissin oyuna gozunu seveyim bir kez turgutun kafa ile gol attigini vs gordunuz mu ? ben hep kacirdiklarini gordum acikcasi.Tam chelidzenin takimi derken chelidze cikiverdi ben anlam veremiyorum abi artik dicek bi sey de bulamiyorum.

Jnr.Serkan

adama golcü diyoruzda golü yok adamın.mal turgut bile gol attı bunda hala tık yok

kalptenþimþek

Maalesef gürcüde bir numara yok..

Mert

Ne ümitlenmiştik bunun için yok rusyanın bilmem ne takımından gelmiş,yok efendim fizik olarak harika bir adammış,son vuruşları çok iyiymiş...ya bırakın bu ayakları.

Baskent_Samsunspor

bu resmen bize menejer kazığı adamın bi numarası yok yaa

Dartagnan

bu adam  iyi olacak arkadas...Turguta verilen sansin zerresi verilmedi daha.adami bi forvet hattinin uretken oldugu donemde izleyemedik ki.Tam volkan girdi dedik giorgi yi cikardi.as kadro ile bi izleyemedik ben volkan ve oktay ile birlikte basarili olacagina inaniyorum.Simdiye kadar turgut veya sol kanat kac top getirdi de bu adamda bi numara yok diyoruz.Adam zaten belli kafa toplarinda veya ayagina top geldigi an  vuracak tarzda.adama top gelmezse bu da adamdan kaynaklanan bi sey degil.Adam cabaliyor ama bu takimda bu kadar bence.Hic olmazsa geriye cikip top aldiginda ver kaclarla  gerideki oyunculari ileri tasiyabiliyor.Burhan  gibi bodozlama degil yandaki ile cikip birlikte hareket etmeyi dusunuyor bu benim sahsi gorusum tabi ki :P

Kaptan

şu adama daha iki orta kestiklerini göreniniz var mı ?

kalptenþimþek

12 Kasım 2009, 18:32:40 #172 Son düzenlenme: 12 Kasım 2009, 18:38:33 kalptenþimþek
Bana da her maç iki orta kesebilseler bu takımda en az on gol atarım..Sorun orta gelmesinde ya da saha diziliminde kiminle oynandığında değil.. Maalesef gürcü beklediğim kalitede çıkmadı, ..Sanırım bu , "göz boyamak" mı denir artık ya da "ya tutarsa?" mı; yönetimin o tarzdan bir icraatı işte..tutmadı işte ne yapalım şimdi?..

YaşarDoğu

Şu takımda İbra oynasın bizdeki ruhsuzlarla 34 haftada 0 çeker.

Akyol

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 12 Kasım 2009, 19:23:32
Şu takımda İbra oynasın bizdeki ruhsuzlarla 34 haftada 0 çeker.
abi o yapar bi ibra kadabra :)

babasamsunlu

Kaya

13 Kasım 2009, 00:17:39 #176 Son düzenlenme: 13 Kasım 2009, 01:35:13 iak5529
Alıntı yapılan: Mert 55 - 12 Kasım 2009, 00:14:02
Ne ümitlenmiştik bunun için yok rusyanın bilmem ne takımından gelmiş,yok efendim fizik olarak harika bir adammış,son vuruşları çok iyiymiş...ya bırakın bu ayakları.

Güzel kardeşim bırakın bu ayakları derken ne demek istedin anlamadım,gürcüyü geldiğinden beri izliyorum ve beğenenlerin başında geliyorum sen beğenmeye bilirsin ama emin ol biz beğenenler ayak yapmıyoruz bu bir.

İkincisi bu papaz kadro yapısında idmanlarda dahil pas alamayan bir futbolcudan bahsediyoruz ve bazı şeyler idmanlarda belli olur tezini de savunanlardanım.Bir futbolcu ayağına gelen 10 pozisyonun 7 sini bile gol yapıyorsa (ki genelde takım içindeki belirgin ikilikten dolayı pas alamıyor) bu iyiye bir işarettir.Biz bu takımda karşı karşıya topu üstüste 2 kez taca atan adamları da izliyoruz...

Sonuç olarak evet idman futbolcusu denebilir,balon denebilir,menajer kazığı da denebilir ama benim izlediğim gürcü iyi bir santrafor ama biz onu takım yapımıza göre iyi olarak izleyebilecekmiyiz orası muamma işte..

Yaman55

bu adamın ilacı engin abi

ali ihsan

Adam daha gol pozisyonuna girmediği için sağlıklı yorum yapamıyorum.İnanç'a şu noktada katılıyorum,final pas tercihlerin de Chelidze tercih edilmiyor bilinçli olarak.Oktay takıma dönerse bu durum değişebilir.Lakin golcüyse karambolde ayağını sokarsın,kornerde  kafanı çakarsın,bir şeyler yaparsın ama o da yok şu an için.Biraz daha bekleyelim diyeceğim ama lig bitecek.Atacaksa elini çabuk tutsun bence yoksa formayı zor görür.

Ollivanders