2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: samsunum - 01 Ağustos 2014, 21:52:19
recep niyazı kiralık da alsak twitterdaki profilini değiştirmesi lazım

Altyapidan a takima çıkardığımız oyuncuların sosyal alemdeki profillerini gördünüz mü hiç?
Recep fenerbahceli degistirmese de bir sey beklenmemeli hele hele ayni yaslardaki altyapidan çıkardığın oyuncularının profilleri ortadayken :(

jurista

Güzel tespit ama bunun nedenini bulup bu çocukların samsunspor adabına ıygun hareket etmelerini de sağlayacak olan mehmet beydir , idmana ts şapkasıyla gelen oyuncu bu formayı hak etmez etmemeli .

eprianu

Alıntı yapılan: germencisse - 01 Ağustos 2014, 17:25:32
Bu arada kampımıza denenmek üzere katılan Den Bosch forması giyen Hasan Kılıç'tan hiç bahsatmedik. Orta alanın ortasında görev yapan kaliteli bir oyuncu.

Pal Lazar faciası kenara dursun Hasan Kılıç'ın golünü içeren bir video :)

FC Den Bosch - Go Ahead Eagles

SSKLA

amisos5506

Recep niyaz profil resmini degistirmis.imza fotoğraf ini koymuş.

kamuri

Bu yapacagimiz uc transfer hangi bolgelere olacak ortada dolasan ne isim var ne bisey

beşnumara

Alıntı yapılan: kamuri - 02 Ağustos 2014, 15:16:16
Bu yapacagimiz uc transfer hangi bolgelere olacak ortada dolasan ne isim var ne bisey

Kale, sol bek, stoper :D

kamuri

samuray

erzurum cüup maçlarıpyla ilgili tv yayını varmı arkadaşlar

SSKLA

Alıntı yapılan: kamuri - 02 Ağustos 2014, 16:26:35
Fatih bunlar senin icinden gecen mevkiler mi :D

başkan sol bek ortasaha forvet demişti ayrıca timur dan haber bekliyoruz demişti bir de ek olarak erdi ve abs nin performansları iyi belki sol bek almayız da demişti onun yerine başka bir mevki olabilir demişti son olarak bu üç isimden biride yabancı olacakmış.

55.hakan

Timur Ads kampına katılmış. kaynak:transfermerkez

Anlamıyorum alacağın oyuncu belli olmadan nasıl para artı futbolcu transferi yaparsın.B takımından oyuncu verseler alacak mısın yani.

sadece55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 03 Ağustos 2014, 13:12:31
Timur Ads kampına katılmış. kaynak:transfermerkez

Anlamıyorum alacağın oyuncu belli olmadan nasıl para artı futbolcu transferi yaparsın.B takımından oyuncu verseler alacak mısın yani.

Ahmet ARAS gelse daha iyi olur.Ama bakarsın hiç oyuncu gelmez çünkü anladığım kadarıyla bütün ipler Sivasspor da.İyi bari parayı biz almışız!!!

nomak55

Oda yonetim basarisi kardesim biz alisigiz boyle seylere her sene ayni seyleri yasiyoruz

Sadece Samsunspor

Gsden Umut Gundogan ile anlasmisiz galiba. Eger dogruysa cok iyi transfer

Kaya

Umut Gündoğan olursa ptt liginin bu seneki en büyük transferi olur.Kaldı ki bana göre ligin en iyi ortasaha oyuncusuydu.