2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

Stoper

Alıntı yapılan: Desiqner - 04 Ağustos 2014, 12:05:16
Denenmeye gelen gurbetçi Hasan Kılıç beğenilmiş.
Kulübüyle görüşmelere başlanmış.
Nasıl bir oyuncudur acaba ben videolardan pek bi kanıya varamadım.

Hasan Kilic'in mevkisi ne?

King1965

Desiqner

Orta Saha oyuncusu umarım Murat Yıldırım gibi parlayan bir gurbetçi olur.
Bizim için oyuncu izleyen Ümit Gürsoy 2 yıldır takip ediyormuş bu elemanı.

sadece55

Ümit GÜRSOY her sene bir tane bomba topçu getiriyor bize.İki yönlü oynayabilen sürpriz bir futbolcu bu sene bize ilaç olur.

ChucKeR

rotasyon dar serkan calık kadar da öynar heralde., ıse yarayacaktır. Ama umarım hedeflenen 3 transferden bırı degıl ekstra olarak dusunuluyodur

eprianu

Eğer bahsedilen topçuyu Ümit Gürsoy getirdi ise fos çıkma olasılığı çok düşük.
Yanlış bilmiyorsam daha önce Zenke ve Murat Yıldırım'ı da kendisi getirmişti.
Maddi açıdan biraz daha iyi durumda olsaydık Ümit Gürsoy'dan daha fazla faydalanabilirdik.

nomak55

Bence bu Ümit Gürsoy gibi kişileri kulübe kazandırmak lazım celil olur serkan olur cenk olur bu adamları bırakmamak unutmamak lazım görevlerini ayarlarlar mesela cenk almanyadan çok futbolcu getiirebilir bize hemde ucuza

##kdc##

Alıntı yapılan: nomak55 - 04 Ağustos 2014, 16:55:59
Bence bu Ümit Gürsoy gibi kişileri kulübe kazandırmak lazım celil olur serkan olur cenk olur bu adamları bırakmamak unutmamak lazım görevlerini ayarlarlar mesela cenk almanyadan çok futbolcu getiirebilir bize hemde ucuza

Cenk iki sezon önce Canberk'i kaçırmaya çalışmamış mıydı? ben mi yanlış hatırlıyorum

maraton

Shane_Falco

Adamin hakkini yemeyin kacirmaya calismamisti adam gayet basarili bir şekilde kacirmisti sonra yoldan geri döndü orasi ayri konu...

Sadece Samsunspor

Cenk bu aralar son 1 aydir hep Samsunsporla ilgili biseler yaziyor twitter da. Nerden cikti bu ilgi

Sioux

İnşallah ikinci bir Murat Yıldırım vakası olur bu çocuk.

Ned Stark

Bu cenk değilmiydi Canberk i Beşiktaş a  götüren ...
Dün sahtekar bu gün kahraman...

SSKLA

minci

Alıntı yapılan: nomak55 - 04 Ağustos 2014, 16:55:59
Aman kalsın. Cenk denen adam kulüpten içeri sokulmamalı. Bizden uzak dursun yeter.