2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

cembaba

Dediklerine katılıyorum Latif. Söylediklerinin çoğu doğru.

lucarelli

Inanmakta gucluk cektim ama gitmis adnan en sonunda. Serkan calik turgay gibi yedeklerin yerleri genclerle cok rahat dolar.

Shane_Falco

Fener Recep Niyaz'ı kamp kadrosuna almamış. Bakalım bize dair bir gelişme olacak mı ?

Shane_Falco

Mehmet Yılmaz Keçiörengücü'nde
Samsunspor'da sözleşmesi sona eren genç oyunculardan 1995 doğumlu Mehmet Yılmaz, Keçiörengücü'ne transfer oldu.
Samsunspor'la ilk kamp dönemine katılan ve Teknik Direktör Erhan Altın'dan geçer not alamadığın öğrenilen Mehmet Yılmaz'ın, Spor Toto 2. Lig ekibine ilerleyen günlerde imza atması bekleniyor.

Bu haberin gerçeklik payı var mı acaba ? Gerçi burada sözleşmesi sona eren yazıyor ama Mehmet'in sözleşmesi 2015'de bitiyor.

beşnumara

Sözleşmesi bir yıl sonra sona erecek olan oyuncu sözleşmesi uzatilmadan kiralanmaz. Doğan'ın da mehmetin de sözleşmesi bir yıl sonra sona eriyor. Bu çocukların sözleşmeleri uzatılmalı bir an önce.

gogo55

diğer genç oyuncuları bilemem ama mehmet yılmazın burada oynamak isdemediğini duymuşdum belki sözleşme uzatmaya yanaşmamış olabilir o yüzden yönetime suç bulamıyorum...

Shane_Falco

Nerede oynamak istiyormuş bu gençler çok merak ediyorum...

Stoper

Neyse ki twitter var artık.

Alıntı@mhmtylmz_10
Samsunspor kampında daha ayağımıza top değmeden kros idmanlarında beğenilmedi gönderildi diye haber yapmışsınız.

Aslankaya

Alıntı yapılan: gogo55 - 15 Temmuz 2014, 12:51:51
diğer genç oyuncuları bilemem ama mehmet yılmazın burada oynamak isdemediğini duymuşdum belki sözleşme uzatmaya yanaşmamış olabilir o yüzden yönetime suç bulamıyorum...

bence 1.ağızdan duyulmadığı sürece buraya varsayımlar üzerine yorum atılmamalı.
sen böyle yazdın şimdi facebookda ki sayfaların adminlerinden de burayı takip eden varmış.gider haber yapar bu laleler," mehmet yılmaz ayrılmak istiyor " çocuğun samsunspor kariyeri başlamadan biter.

gogo55

aslında haklısın kardeş kulakdan dolma haberler vererek renkdaşlarımı yanıldmak isdemem ama bu duyum bi nevi kendinden duyulmuş bir haber onun da ve benimde ortak arkadaşımız olan bir kişiye kendi ağzıyla söylenmiş bir haber aslında bu söylemde kötü niyetli değil sürekli ilk 11 oynayabileceğim bir yere gitmek isdiyorum demiş yine de dediğiniz gibi kendi ilk ağızdan bir şey söylemeden pek ciddiye almamalıyız

55__Gurbet__55

Alıntı
@smsnsprsk:
SON DAKİKA - Serdar Eylik 1+1 yıllığına Samsunspor'umuzda...

yirmiuc

Hayırlı olsun diyelim. İlk transferin günahı olmaz :)

samsunmania

mehmet yılmaz

Erhan Altın'ın Giresundan öğrencisi.
Fotm tutarsa faydalı olur.
Hayırlı olsun.