Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

özkan

Adam son kalesi olan aydınsporla sözleşmeyi feshettiyse çokdan bizden okeyi almıştır demektir.Bir türlü başarılı olamamamızın sebeplerinden biride bu işte ah almak kul hakkına girmek.Adım gibi eminim aşağıda yada daha önceden klüpte torpili olmadığı için bu formayı giyemeyen o kadar gencimiz vardır ki.Neyse biz alışığız bu durumlara.Nede olsa burası siyasilerin spor takımı.Bizlerin değil  ;)

Sadece Samsunspor

Topla hoca topla sefa armagan. Sercanidi al hoca. Altyapida kemal var onu kullansana Erhan altin!

sadece55

Alıntı yapılan: özkan - 14 Ocak 2015, 13:26:33
Adam son kalesi olan aydınsporla sözleşmeyi feshettiyse çokdan bizden okeyi almıştır demektir.Bir türlü başarılı olamamamızın sebeplerinden biride bu işte ah almak kul hakkına girmek.Adım gibi eminim aşağıda yada daha önceden klüpte torpili olmadığı için bu formayı giyemeyen o kadar gencimiz vardır ki.Neyse biz alışığız bu durumlara.Nede olsa burası siyasilerin spor takımı.Bizlerin değil  ;)

Aslında Sefa altyapı da çokta torpilli değildi,Bence fena performansta ortaya koymadı.Ama ne olduysa sonra bir anda düşüş gösterdi tutunamadı.türkiye de altyapı sistemi tamamıyla bozuk.Futbolcular çok çabuk şişiyor.

özkan

Sözüm sefanın geri alınması ile ilgili.Ama altyapı kısmınıda katabiliriz.Yönetimde akrabası olması tesadüf olmasa gerek geri dönüşünde.

desperate1

Trt türk te canlı yayına çıkmış.Gerçekten çok boş konuşuyor.Anlamıyorum anlamıycam bu adamı ve bu adamı tutanları...

ErkÇay55

az önce aks de spor aksiyona çıktı programdakileri yaladı yuttu canlarım sizleri çok özledim.yalak yalak konuşuyor taraftarım rahat olsun ikinci yarı iyi olacağız diyor >:( >:( >:( >:(

Desiqner

Kazabileceğim 3 maçı alsaydım,  kaybettiğim iki maçta berabere kalsaydım 28 puanla kafadaydım dedi ya la :)
Cihat hoca da o durum herkes için geçerli dedi.Aklı başında adamlar böyle bahaneleri kullanmaz.
Bırak artık be hoca bu işleri.

beşnumara

Sen konuşurken bize kufreder gibi konuşuyorsun. Sana sövmemek icin kendimi zor tutuyorum. Defol git artık bee beceriksiz. Utanmadan dalga geçer gibi açıklama yapıyorsun.

Ollivanders

Dün TRT TÜRK teki programi izlerken utancımdan yerin dibine girdim. Samsunspor gibi bir takımın hocasının bu denli boş ve donanımsız olmasını kabul edemiyorum.

Aslankaya

Halamin biyiklari olsaydi amcam olurdu muhabbeti dünyanın en gereksiz muhabbeti. Karsisinda ki insanları, kendini avutmayi biraksin artik. Yok yan yattim, çamura battim. Basarisiz adam kimse inanmiyor,guvenmiyor sana.

GençKozluklu

İki hafta sonra mecburen gider ya da gönderirler. Olan bize olur. Yeni yönetim bu adamı nasıl tutuyor anlamadım.

yavuzselim

Haftalardır Beyazla Candan arasındaki atışmaya neden olan şu git parçasını site olarak bi klip çekip bizde beyazın programına göndersek yayınlarlar belki birazcık yüzü kalmışsa gider

ngonge

Şansa bala 1-2 maç kazanmasak şu anda düşme potasındaydık Erhan Altın, hala da  sadece 3 puan üstündeyiz. Bunları da tv'de hatırlatacak adam yok ki karşısında.

SametYılmaz55

Yemin ediyorum Hüseyin Kalpar'i arayacağım aklımın ucuna gelmezdi.Keşke Kalpar kalsaydı.Uyuz olurdum,sinir olurdum,soverdim en fazla ama bu kadar kötü olmazdık.Şu durumdan çok daha iyi olurduk.En azından sevmesek bile Kalpar'in bir anlayışı,sistemi vardı,fizik olarak çok diriydik.Bu adamda ne sistem var ne taktik var,takım kondüsyon olarak hala hazır degil.Allah'a emanet maça çıkıyoruz.Kene gibi de yapisti gitmiyor Allah sonumuzu hayır etsin

orucreis

Antalyada umarım az beynine oksijen gitmiştir. Bugun denizliyi yen fark ac haftaya giresunu devir uste tirman bu kadar basit