Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

cezayir55

Erhan Altın kalırsa bende daha maça gitmeyecem.

Musti

Şu hale bak. Şu fikstürden seri galibiyetler çıkarılması gerekirken önceki yönetimin de iş bilmezliği ile evimizde berbat geçen bir ilk yarı oldu.

Giresun ve Adana'yı rahat geçebilirdik. Hatırlayın Bolu'yu bile zar zor yendik.
Son maçta ise Altınordu'yu yenmeliydik.

Şu 3 maçta kaybedilen 6 puan var. Sadece bunları kazanabilsek potadaydık. Bunu bile beceremedin.

desperate1

Tek yaptığı iş vıcık vıcık samimiyetsiz konuşmalar.
Samsunspor şöyle büyük takım, Samsunspor taraftarı şöyle büyük taraftar...
Arkadaş Akçaabat Sebatspor a gitsen onlara da aynı şeyi söylüycen karakterin böyle kusura bakma... :kafa: :kafa:
Son olarak; Adiloviç > Erhan Altın

5trawberry

Ben hocadan çok kadro kalitesinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Erhan Altin'in da şansı böyle oldu ikidir. Cemil Ekigho ve Musa Sinan'in yeri doldurulamadi. Üstüne bir de haftalardır Umar yok. Bu isimler olsa zaten geçen seneye paralel bir durumda olacaktık. Yapılacak iyi transferlerle Erhan Altin başarılı olur.

yavuzselim

yok arkadaş bu adam Samsunlu falan olamaz kesin çömlekciden çıkmıştır tek başına şehrin kaderiyle oynuyor bu gidişat hiç hayra değil kabus görmemize çok az bir süre kaldı hiç anlamdan kendimizi 2. ligde buluruz yönetim bir şey yapmıyorsa biz taraftar olarak bu şahsın gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız yoksa Müslüm babanın dediği gibi son pişmanlık neye yarar

Musti

Alıntı yapılan: 5trawberry - 08 Ocak 2015, 17:43:39
Ben hocadan çok kadro kalitesinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Erhan Altin'in da şansı böyle oldu ikidir. Cemil Ekigho ve Musa Sinan'in yeri doldurulamadi. Üstüne bir de haftalardır Umar yok. Bu isimler olsa zaten geçen seneye paralel bir durumda olacaktık. Yapılacak iyi transferlerle Erhan Altin başarılı olur.

Cemil mi Ercan mı?
Ekigho mu M'Billa mı?
Musa Sinan mı Serdar Eylik mi?
Umar mı Recep Niyaz mı?

5trawberry

Alıntı yapılan: Musti - 08 Ocak 2015, 18:41:13
Cemil mi Ercan mı?
Ekigho mu M'Billa mı?
Musa Sinan mı Serdar Eylik mi?
Umar mı Recep Niyaz mı?

Cemil mi Ercan mi değil, Cemil mi Tuna mi olacak o soru.
Musa Sinan'in Serdar'dan daha iyi olduğunu dedim zaten.
Ekigho ile Mbilla kiyasina giremezsin, Ekighonun kanat oynadigi yerde Mbilla nin merkez santrafor oynamasi gerekir gole dönük olması için. Bu sene de Adilovic forma bulamadigi icin Mbilla forvette, ve kanatta Ekigho MusaS tarzi topcu eksigi göze batti. Yazdiklarinla benim söylediklerimin doğruluğunu ispatliyorsun ama farkında değilsin.

MeL_55

arkadaş bi keçi inadı yüzünden gekastan sonra en iyi forvetimizi kaybediyoruz.

SametYılmaz55

Beceriksiz herif Mbilla ve Adiloviç gibi iki oyuncuyu beraber kullanmak varken Adiloviçi yedi resmen.Ayak bastığı yerde ot bitmez uğursuz herifin ama hala başımızda.Futboldan az biraz anlayan adam şunu hoca diye takımın başında tutmaz zaten.Yeni yönetim dedik umutlandık daha en başından ne umut bıraktılar ne heves.Olmayan futbol bilgini,saçma sapan inadını seveyim senin hoca bozuntusu.Kanser gibi yavaş yavaş tüketecek,bitirecek bu adam bizi.

özkan

Şu bereceksizi yolda izde gören yokmu Allah aşkına ya.

Musti

08 Ocak 2015, 19:48:45 #730 Son düzenlenme: 08 Ocak 2015, 20:00:56 Musti
Alıntı yapılan: 5trawberry - 08 Ocak 2015, 19:08:46
Cemil mi Ercan mi değil, Cemil mi Tuna mi olacak o soru.
Musa Sinan'in Serdar'dan daha iyi olduğunu dedim zaten.
Ekigho ile Mbilla kiyasina giremezsin, Ekighonun kanat oynadigi yerde Mbilla nin merkez santrafor oynamasi gerekir gole dönük olması için. Bu sene de Adilovic forma bulamadigi icin Mbilla forvette, ve kanatta Ekigho MusaS tarzi topcu eksigi göze batti. Yazdiklarinla benim söylediklerimin doğruluğunu ispatliyorsun ama farkında değilsin.

Neden Tuna olsun. Yeri doldurulamadı demişsin. Tuna geçen sene de bu kadrodaydı ve en az Cemil kadar oynadı.

Ekigho ile M'billa birebir kıyas yapılabilir. Ekigho da M'billa da kanat forvettir. Bek ile stoper arasına girer. Top sürerler. Hızları ile kolay adam geçebilirler. Rakip eksiltirler. İkinci forvet de oynayabilirler. Geniş alanda daha etkilidirler. Fakat Ekigho mu daha iyi yapabilir bunları M'billa mı? Ekigho'nun geçen sene kaç maç saç baş yoldurduğunu hatırla.

Musa Sinan'ın ilk geldiğinde kaç ay form düşüklüğü vardı. Hatırla. Hüseyin Kalpar ısrar etti. Devre arasından sonra form tuttu ve milli takıma yükseldi, Süperlige transfer yaptı. Serdar Eylik, potansiyel olarak Musa Sinan'dan bir kaç gömlek üstün. Erhan Altın'ın saçma sapan rotasyonları ile kendi transfer ettirdiği futbolcuyu bile bitirdi.

Geçen sene Kalpar; Musa Sinan, Adilovic, Ekigho üçlüsünü kullanıyordu. Erhan Altın bu sene hiç bir şey yapmasa forvette sadece Musa S. yerine Umar,  Ekigho yerine M'billa'yı koysa bile yeterdi. İnat etti yapmadı.

Üstelik elinde Recep Niyaz, Serdar Eylik, Mustafa Sevgi, Musa Aydın gibi alternatif futbolcuları varken ilk yarıyı 18 golle kapatmak Erhan Altın'a yakışırdı.

Safa'yı kupa maçlarında gördük. Bu çocuğu oynatmak için bile 15 hafta bekledi. Bize Zafer'i, ALi Zorlu'yu seyrettirdi.

cany

Hangi akla hizmet şu adamla devam ediyosunuz, anlamadık ki yönetim...

eprianu

Eğer senin için Adiloviç gibi oyuncularımız gönderilirse o stadda yiyeceğin küfürün haddi hesabı olmaz.
Bunu bil öyle göreve devam et.

ngonge

Yeni yönetimi de ye öyle git lütfen. Ne yaptıklarını anlasınlar.

Shane_Falco

Yeni yönetim bu adamla devam ederse yönetimdekilerin ilk yari boyunca takimi hiç takip etmedikleri ortaya çıkmış olur. Ilk yari bu takimin 2 maçını izleyen hiç bir insan hocayı takimin başında tutmaz...