Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

Kaya

Samsunspor teknik direktörü Samsunspor taraftarına istifa çağrısı sonrası parmak sallıyor. Sen kim oluyorsun ulan o işaret parmağını yedirirler adama.

Şu saatten sonra tesislere bile sokulmamalı...Fesih edin gitsin şunu..

Ollivanders

Taraftar olarak maruz kalmadığımız hareket , tavır kaldı mı ?

özkan

Erhan altını öpmek ıstıyorum. Geçen hafta böyle yetersiz zubuk bır hocayı çağırıp yalaklanan bunlardı degılmı..oyle taraftara böyle parmak.

beşnumara

Altınordudan o golü yemesek maratondakiler karakterini görmeyecekti.Bu gömlek sana bol geliyor zaten.Defol git yüzsüz adam. Sen beynini yemissin iyice bunamissin. Bi daha bu kulübün önünden de geçme. Sen ve senin gibiler uzak dursun artık bizden.

SametYılmaz55

Başıma ağrılar girdi kaç saattir senin yüzünden.Bir an önce defolup gidersin inşallah

kamuri

05 Ocak 2015, 02:16:49 #710 Son düzenlenme: 05 Ocak 2015, 02:26:59 kamuri
baskanı taraftara kufur eder teknık dırektoru taraftara el kol sallar sıyasıleri taraftarı azarlar durun bakalım daha yasadıkca neler gorecez canımız herseyımız taraftarımızdan ne gunlere geldık

cezayir55

şu samsunlu hoca muhabbetinden de artık vazgeçin her samsunlu hoca gelişinde takım sefilleri oynuyor. Aynısı alt yapıdaki oyuncular içinde geçerli takımın kalitesini düşürüyorsa alt yapıdaki oyuncu oynamasın takımda

muzaffer4

Bir hocanin samsunlu olmasi ya da olmamasi onemli degil takiminin basindayken takimi tuttugu takim gibi sahiplenmesidir bence onemli olan
altyapiya gelince erhan altinin tek olumlu yani altyapiya verdigi degerdir ki bursa macinda gorduk standartlarin uzerinde  bir altyapimiz var sadece kisilik bakimindan bazi eksiklik var zaten kisiligi oturmus kendini belli ediyor Ercan gibi mesela

cezayir55

şu altınorduyu bile yenmedik ya altınordunun hocası bile performansımızın altında oynadık diyor ne günleri kaldık ya adamlar dalga geçiyor bizle

beşnumara

Buca ve Altınordu maçları 6 puanlık maclardi ama erhan bu takıma bir şey veremedigi icin 2 puanda kaldık. Yazık giden 4 puana.
Son 4 macta alınabilecek 12 puandan 3 puan almış takım ve sadece 1 gol atabilmis. Sen hala yeni sayfa açacağız diyorsun. Yeni sayfayı git başka yerde aç. Ne cenabet adamsın kuruttun takımı bee. Seni mwcta dograyan hakemi gidip tebrik ediyorsun. Sen bu takımın anasını aglatmışsın sacma sapan isler yapıyorsun.
Defol git!

cezayir55

Ne olursa olsun hüseyin hocada  teknik ve taktik yoktu ama takımın fizik gücü ve hırsı üst düzeydeydi.

muzaffer4

Ben hala anlamiyorum bu sene yonetim, parasizlik ,tenik direktor bilgisizligi olmasina ragmen eger son 2 hafta kazansak 7.olup ilk 6 nın iddaalı takımı olacaz sasirmamak elde degil :evet: :)
gecen sene ilk 16 hafta 26 puan toplamisiz

55.hakan

Hocanın gitmesi için kamuoyu oluşturmamız lazım.Yerel gazete haber çıkılması vs. bunun gibi şeyler yapmak lazım.Bunun haricinde hocanın gideceği yok.

Desiqner

Bu adam bu saatten sonra kalırsa oturum maç izlemem.

özkan

Efemiz şahlanmış açıklamaya bak.

Ben onları gaye almıyorum. Burada işimize bakıyorum. O onu  yazmış çizmiş çocukların eğlencesi.