Kesinleşen Transferler

Başlatan Turuncu, 14 Haziran 2011, 22:17:36

« önceki - sonraki »

berusa55

14 Temmuz 2011, 21:42:42 #135 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2011, 21:50:20 berusa55
Alıntıkardemir karabük diyor ki;14/07/2011, 21:31

böylece bizim yönetim ilk golunu samsunspordan yemiş oldu.ve eski yönetimle aynı mantıga sahip oldugunu gösterdi.eger ekingo buraya gelmiyorsa sen gider nijeryada imza attırırsın.birde 100bin 150bin euronun hesabı yapılmaz.senin 3 tane forvetin gitmiş kamp döneminin yarısını bitirmişsin,elinde emenikeden ordan burdan gelen milyon euro para var fakat forvetin yok...!.hala boş beleş oyuncu transferi ile yol almaya çalışıyoruz.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110714/karabukspordan_samsunspora.html#yorumlaroku

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekigho Ehiosun'un geldiği takımın face sayfası. Sevilen ve önemli bir futbolcu olduğu açık.

Warri Wolves FC >> http://www.facebook.com/pages/Warri-Wolves-FC/203906458381

kamuri

neden bonservisiyle almadık ki bu sene nasıl oynadı diye bakıp ona goremi karar verecez

ahmetsefa55

bu transfer petkoviçin isteğiyle mi yapıldı acaba ? ben pek ısınamadım da çamur atmaya yer arıyorum   :peeh:

AntZ

Alıntı yapılan: kamuri - 14 Temmuz 2011, 21:52:05
neden bonservisiyle almadık ki bu sene nasıl oynadı diye bakıp ona goremi karar verecez

Birebir Hoca, İsa Turan ya da kulüpten birinin izlemediği ama hakkında çok olumlu referanslar olan futbolculara bu yöntemi uyguluyorlar gibi görünüyor.
Birebir izlenmediği için menejer şişirmesi olma ve elde patlama ihtimaline karşı sanırım böyle bir yöntem uygulanıyor. Yine menejer oyunlarına karşı eğer opsiyon kullanılır ve sözleşme uzatılırsa menejerlik ücreti ödenecek maddesi eklenmiş olabilir. Serdar Gürler için de aynı yöntem uygulandı...

berusa55

Samsunspor transfere doymuyor

14 Temmuz 2011 21:32 | NTV Spor ve Ajanslar

Spor Toto Süper Lig ekibi Samsunspor, Nijeryalı Ekigho Ehiosun ve Atilla Özmen'le sözleşme imzaladı.

Spor Toto Süper Lig ekibi Samsunspor, Warri Wolves FC takımından Nijeryalı Ekigho Ehiosun ile bir yılı opsiyonlu 2 yıl, Bucaspor'dan Atilla Özmen'le de 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Nuri Asan Tesisleri'nde bazı yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, transferde iki önemli ismi daha kadrolarına dahil ettiklerini söyledi.
Nijerya Ligi Warri Wolves FC takımından transfer ettikleri 21 yaşındaki santrfor oyuncusu Ekigho Ehiosun'un oynadığı maçlarda başarılı bir grafik çizdiğini ifade eden Yılmaz, ''Nijerya Ligi'nde oynayan ve 21 yaşında olan santrfor oyuncusu Egikho, geçen sezonda 41 maçta 17 gol atmış bir oyuncu. Ayrıca milli takım maçlarında toplam 11 maça çıkmış ve 8 gol atmıştır. Başarılı bir performans sergileyen Egikho'yu Samsunspor'a kazandırdığımız için mutluyuz. Yine transferde Bucaspor takımının kalecisi 22 yaşındaki Atilla Özmen'le gerçekleştirdiğimiz görüşmelerden başarılı sonuçlar elde ettik. Atilla'nın geçen sezon sergilediği başarılı mücadeleyi bu sezon Samsunspor'da sergileyeceğine inanıyoruz. Oyuncularımıza başarılı bir sezon diliyoruz'' dedi.
Nijerya Ligi Warri Wolves FC takımının başarılı oyuncusu Egikho Ehiosun da herşeyden önce Samsun'da bulunmaktan mutlu olduğunu belirtti.
Kariyer yapabilmek açısından Samsunspor'u bir fırsat olarak gördüğünü ve Samsunspor'a kendisine bu fırsatı vermesinden dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Ehiosun, ''Kulübümün hedefleri doğrultusunda yeni sezonda elimden geleni yapacağım'' dedi.
Kaleci Atilla Özmen ise spor kenti Samsun'da oynayacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, ''Samsunspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için öncelikle çok mutluyum. Samsun önemli bir spor kenti. Elde ettiği başarılarla da tarihteki yerini koruyor. Bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz'' diye konuştu.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/44224/samsunspor-transfere-doymuyor

kabacevizli55

sağlam transfer nijeryalı olması ayrı avantaj

babasamsunlu

vay be transferleri beğenir olmuş bizim site ahalisi  :evet: :evet: :evet: :evet:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 14 Temmuz 2011, 22:59:14
vay be transferleri beğenir olmuş bizim site ahalisi  :evet: :evet: :evet: :evet:

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 14 Temmuz 2011, 21:52:55
bu transfer petkoviçin isteğiyle mi yapıldı acaba ? ben pek ısınamadım da çamur atmaya yer arıyorum   :peeh:

8) 8) 8) 8)

babasamsunlu

yoh bu gençlik akıllanmıyo  al_sana al_sana

size ilhan ummakları ömür ejderleri ve bilimum hinbeleri hatırlatırım..

gece rüyalarınıza girerler işşallah Allahım yarabbim  :evet: :evet: :evet: :evet:

emre

Akan abi bu gözler T.D.Ş leri Sefa'ları Sercan'ları da gördü ama.bu yıldızlar nerede böyle sıradan topçular nerede?  :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: emre - 14 Temmuz 2011, 23:06:42
Akan abi bu gözler T.D.Ş leri Sefa'ları Sercan'ları da gördü ama.bu yıldızlar nerede böyle sıradan topçular nerede?  :D

:evet: :evet: :evet: :evet: yaaa  dimi ama ..  :deli: :deli:
biri pipisini ttuttu gösterdi biri muratt bunlarımı şeyetttirdi dedi..  :x(( :x(( :x((
bir diğeri inşallah kümeye düşersiniz dedi.. :kafa: :kafa: :kafa:
Alayı çapulcu bu hinbelerin inşallah bir gün tff 3.ligde Mersin İ. Yurdunda buluşurlar..  :evet: :evet: :evet:

kamuri

ne oldum dememeli insan ne olacam demeli sercanlardan sefalardan turgutlardan ilhan ummaklardan cengiz biçerlerden ercümentlerden bu günlere çok şükür yarabbim

samsunluerhan

transfer yapıldı tamam bu adam mesela bizde 15 gol attı biz bunu büyük takımlara istedigimiz fiyata satabiliyormuyuz benim için bu önemli bilgi verirmisiniz.

Burak

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 14 Temmuz 2011, 23:55:51
transfer yapıldı tamam bu adam mesela bizde 15 gol attı biz bunu büyük  ??? takımlara istedigimiz fiyata satabiliyormuyuz benim için bu önemli bilgi verirmisiniz.

:redcard:

Sioux

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 14 Temmuz 2011, 23:55:51
transfer yapıldı tamam bu adam mesela bizde 15 gol attı biz bunu büyük takımlara istedigimiz fiyata satabiliyormuyuz benim için bu önemli bilgi verirmisiniz.

hönk!  :kafa: :kafa: :kafa: