2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

teksas3455

AlıntıEkigho Ehiosun, Bugün Saat:15.00'da Resmi Sözleşmeyi İmzalayacak..

Spor 55 Facebook Sayfası

ismail

kanatlardan ekigho ile umar..ilerde mehmetle abdul..kulağa hoş geliyor ama kalpar bu kadar hücumcu sürer mi sizce sahaya  :D

kadir55ist

MİY'de hedef Adem ve Abdülkadir!
PTT 1. Lig takımlarından Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Hakan Kutlu, santrfor Adem Büyük ve Abdülkadir Özgen ile görüştüklerini bildirdi.

"Santrfor için ilk tercihimiz Adem Büyük ve Abdülkadir Özgen. Söz konusu futbolcularla gerekli görüşmeler yapıldı. Adem Büyük'ten olumlu cevap alamadık. Haklı olarak yeni sezonda Süper Lig takımında forma giymenin planlarını yapıyor. Abdulkadir'in transferinde ise görüşmeler sürüyor ve kulübü izin verdiği takdirde bir problem çıkacağını düşünmüyorum.

bu saatten sonra miy e  giderse yazık olur.

SSKLA

http://samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1135

EKİGHO YUVAYA DÖNDÜ...

Samsunspor'umuzun eski futbolcusu Nijeryalı Ekigho ile 1 yıllık sözleşme imzaladık.

Nuri Asan Tesislerimizde düzenlenen imza törenine başkanımız Emin Kar, Futbol Şube Sorumlumuz Nihat Soğuk katıldı. İmza töreni öncesi bir konuşma yapan Başkanımız Emin Kar,"Tamımızın eksik yönlerine  transfer yapmak için çalışmalarımız sürüyor. Uzun zamandır görüşme halinde olduğumuz eski  futbolcumuz Ekigho'yu tekrar takıma kazandırdık. Ekigho'nun ne karakterde ve kalitede oyuncu  olduğunu herkes biliyor. Takımımıza güç katacaktır. Kendisine kaptanlıkta teklif ettik ama  yapamayacağını söyledi.  Bu transferi Samsunspor'umuza kazandıran başta Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç, AK Parti İl başkanı Fuat Köktaş'a, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'a teşekkür ediyoruz. Şimdi boşa konuşma, boşa zaman harcama dönemi değildir. Biz işimize bakıyoruz. Hafta sonu oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına odaklandık. Bunun yanı sıra takıma 2 -3 oyuncu daha katacağız. Bunlardan birisi herkesin çok istediği Sivasspor'dan Abdulkadir, diğeri ise Mehmet Yıldız. Şu anda biten bir şey yok. Ama görüşmeler olumlu bir şekilde devam ediyor. Bir sonuç  alınca da bunu kamuoyuyla paylaşacağız. Bu arada Nijerya'dan oyuncu getirmek çok zor. Bunu Umar'ın transferinde yaşadık. Yinede iddia ediyorum, Türkiye'de en kısa sürede Nijeryadan oyuncu getiren kulübüz. Bunu da sayın milletvekilimiz Çağatay Kılıç'a borçluyuz. Ona da teşekkür ediyoruz " dedi.

Yuvaya yeniden dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Ekigho ise,"Burası benim yuvam. Çok  güzel günlerim geçti. Tekrar beni istediklerinde severek kabul ettim. Şu ada tek düşüncem  takımımızı yeniden Süper Lig'e taşımaktır. Bunu da futbolcusuyla, teknik heyetiyle, yöneticisiyle ve taraftarıyla el ele vererek başaracağız" diye konuştu.

cany

fena olmadı kadro :) bi de abdül olaydı iyiydi. yapacak bi şey yok

teksas3455

55.hakan

Hayırlı olsun da nasıl kiralık geldi,Gençler sözleşmesini fesetmedi mi?

MeL_55

hayirli olsun cok sevindigim bir transfer  :ok  :ok

bunun üstünede abdülkadir gelirse tadindan yenmez  :)

Tufan

Ekigho'ya sevindim hem Umar'a yardımcı olacaktır şehre takıma alışması için hemde bu ligte felç edemeyeceği bek yok. pas atmayı bilen orta saha ve Abdülkadir ile hedefe oynar bu takım. Türk futbolu bu kadar kötüyken alt liglerde olmak sinir bozucu. Çünkü akıllı bir transfer politikasıyla Süperlig'te başarılı olunabilir.

feticalik

Samsunspor'umuzun eski futbolcusu Nijeryalı Ekigho ile 1 yıllık sözleşme imzaladık.
Nuri Asan Tesislerimizde düzenlenen imza törenine başkanımız Emin Kar, Futbol Şube Sorumlumuz Nihat Soğuk katıldı. İmza töreni öncesi bir konuşma yapan Başkanımız Emin Kar,"Tamımızın eksik yönlerine  transfer yapmak için çalışmalarımız sürüyor. Uzun zamandır görüşme halinde olduğumuz eski  futbolcumuz Ekigho'yu tekrar takıma kazandırdık. Ekigho'nun ne karakterde ve kalitede oyuncu  olduğunu herkes biliyor. Takımımıza güç katacaktır. Kendisine kaptanlıkta teklif ettik ama  yapamayacağını söyledi.  Bu transferi Samsunspor'umuza kazandıran başta Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç, AK Parti İl başkanı Fuat Köktaş'a, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'a teşekkür ediyoruz. Şimdi boşa konuşma, boşa zaman harcama dönemi değildir. Biz işimize bakıyoruz. Hafta sonu oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına odaklandık. Bunun yanı sıra takıma 2 -3 oyuncu daha katacağız. Bunlardan birisi herkesin çok istediği Sivasspor'dan Abdulkadir, diğeri ise Mehmet Yıldız. Şu anda biten bir şey yok. Ama görüşmeler olumlu bir şekilde devam ediyor. Bir sonuç  alınca da bunu kamuoyuyla paylaşacağız. Bu arada Nijerya'dan oyuncu getirmek çok zor. Bunu Umar'ın transferinde yaşadık. Yinede iddia ediyorum, Türkiye'de en kısa sürede Nijeryadan oyuncu getiren kulübüz. Bunu da sayın milletvekilimiz Çağatay Kılıç'a borçluyuz. Ona da teşekkür ediyoruz " dedi.

Yuvaya yeniden dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Ekigho ise,"Burası benim yuvam. Çok  güzel günlerim geçti. Tekrar beni istediklerinde severek kabul ettim. Şu ada tek düşüncem  takımımızı yeniden Süper Lig'e taşımaktır. Bunu da futbolcusuyla, teknik heyetiyle, yöneticisiyle ve taraftarıyla el ele vererek başaracağız" diye konuştu.

Kaynak: http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1135

CeLL-O

Hayırlı olsun  :ok güzel bir de bitirici forvet ile hücum hattı çok fena olacak  :deli:

55.hakan

Sıra geldi iş bitirici forvetlere. Abdülkadir ve Mehmet Yıldız da olursa Süper.O zaman biri bizi durdursun  >l<

samsunluhakan

sıra abdülde atilla yakın arkadaşını ikna etsede sıkıntı çekmeden ilk 2 den çıksak

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: 55.hakan - 12 Ağustos 2013, 16:19:10
Hayırlı olsun da nasıl kiralık geldi,Gençler sözleşmesini fesetmedi mi?
Feshetmemiş demek ki hakan abi.. Ayrıca ekigho'nun sözleşmesinde +1 maddesi var.. Bu sezon süper lige çıktığımız takdirde, önümüzdeki sezon ekigho takımımızda kalacak..

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunsporlu - 12 Ağustos 2013, 16:45:24
Festmemiş demek ki hakan abi.. Ayrıca kkigho'nun sözleşmesinde +1 maddesi var.. Bu sezon süper lige çıktığımız takdirde, önümüzdeki sezon ekigho takımımızda kalacak..
Kurnazlığını göstermiş yine Cavcav o zaman  ;) +1 maddesi iyi olmuş bu arada.