2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

King1965

Alıntı yapılan: SivasLee - 03 Temmuz 2013, 18:20:04
Kardeşim öyle bir yazmışsın ki bende Mecnun Başkan'ın seninle konuştuğunu zannettim :D
;D ;D

lato

Emin Kar benim bildiğim kadarıyla da şimdilik aday değilim demişti. Açık kapı bırakmıştı. Erkut Tutu mevzusuna gelince o da son dakkaya kadar bekledi adaylığını ilan etseydi Emin Kar'ın da aday olacağını düşünmüyorum. Sanki milyarder para babaları kulübe talip olmuş gibi bir hava yaratılıyor. Erkut Tutu da verilen desteğe güvenerek aday olurdu. Daha iyi mi kötü mü olurdu bilemem orasını yaşasak görürdük ama önünü kesti bir bir saçmalığa da katılmıyorum

yirmiuc

Alıntı yapılan: ##kdc## - 03 Temmuz 2013, 18:06:42
Ertuğrul Sağlam bizimle görüştü anlaşılamadı, o Ertuğrul Hoca'nın yanlış telefuzudur.
Emin Kar kongre öncesi "şimdilik adaylığı düşünmüyorum" dedi.
Ayrıca bugün de transfer komitesinin yanında Hocanın da oyuncu izlediğini belirtmek istemiştir.

Emin Kar şöyle ya da böyle diyebiliriz, "onu işe aldı bunu takıma aldı" diye eleştirebiliriz. Bazılarımızın kaldıramayacağı sözler de sarfetmiş olabilir. ama kendisinin bile acemilik dönemim demesine rağmen yıllardır içinde bulunduğumuz borç batağının 8 milyon TL'sini bu sezon ödedik, altyapıdan da yıldız adayı oyuncular çıkardık ve çıkarmaya devam ettiğimizi unutmayalım.

edit ==>> Not: Adnan gelirse ilk maçta küfürden ben ceza yerim heralde o ayrı bi konu..

Kisacasi su ki ; ben emin kar'in tekrar baskan secilebilmek icin sark kurnazligi yaptigini dusunuyorum. Secilerek basarili da oldu.
İnsallah Samsunsporumuz da basarili olur..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

teksas3455

Adnan gelirse tesislere gidip ilk protesto eden herhalde ben olurum. İlk maça da gelirim sırf Adnan'ı protesto etmek için bir daha da Adnan o formayı çıkartana kadar asla ve asla gelmem stada.

Resmen 5 yaşındaki çocuk muamelesi yapılıyor bize. İstemiyoruz Adnan'ı işte
niye hala üzerimize geliyorlar. Amaçları nedir bu transferi yapanların?
Forumda aşağı yukarı herkes aynı düşüncede iken hem de... :kafa:  :kafa:  :kafa:

cgr

Alıntı yapılan: yirmiuc - 03 Temmuz 2013, 18:28:36

Kisacasi su ki ; ben emin kar'in tekrar baskan secilebilmek icin sark kurnazligi yaptigini dusunuyorum. Secilerek basarili da oldu.
İnsallah Samsunsporumuz da basarili olur..

Öncelikle konuştuğunuz isim Emin Kar...

Emin Kar(seversin,sevmezsin), Samsunspor'umuzun sembol isimlerinden birisidir. Emin Kar'ın başkanlık için takla atacağına, şark kurnazlığı yapacağını düşünmüyorum. Hayatını, bedenini Samsunspor'umuza vermiş birisi için, Bence daha dikkatli konuşmak lazım .Kaldı ki buna da ihtiyacı yok bence...

Evet transferde geç kaldığımız havası var ortalıkta. Üstüne bir de Adnan Güngör meselesi eklenince iyice huzursuzluk başladı.

Zaman her şeyin ilacıdır. Bekleyip göreceğiz yanlış işler mi yapılmış, yoksa doğru işler mi.

Ama konuşulan kişiler için daha dikkatli olmamız lazım...

Sercan

Adnan konusunu bilmiyorum ama Sivasspor maçındaki olaylardan sonra mehmet nas bu takıma gelemez. Başta onu Emin Kar istemez diye düşünüyorum ...

kavak_55

ADNAN hata yaptı veya yapmadı kökeni trabzonlu olabilir futbol profesyonel oyananıyorsa oyuncularda profesyonel olduğuna göre oynayabilir üstelik adam bizim alt yapıdan oyuncumuz ve oynadığı dönemde bize çook katkısı olan bir oyuncu idi adnanı trabzona gidişinden sonra bende sevmem ama çoğu oyuncudan iyidir elin yunanlısını bağrımıza bastık son maçta sakatım diye milli kariyerini düşünerek ölüm kalım maçımızda oynamayan gegas milyonları alan bir maç hariç oynamayan samsunun düşeceğini bile bile geldim diyen uğur boralı alkışladık şimdi kendi yetiştirdiğimiz çocuğumuza mı hayır diyeceğiz bence adnan gelir yüreğiyle de oynar.  hırslarımıza bu kadar yenik düşmeyelim adnan biz de parlayan oyuncu. her insanın 2. şansı olmalı.

teksas3455

Adnan abartıldığı kadar iyi bir oyuncu olsa idi bu zaman kadar bonservisi elinde olan
bir oyuncu olarak çoktan kapılmıştı. Eğer Dimitrov, Fatih Şen havada kapılıyorsa,
Abdülkadir için kaç tane kulüp sıraya giriyorsa; tüm bunlara rağmen Adnan'ın peşinden
kimse koşmuyorsa; Adnan hala boşta ise bunun tek bir sebebi vardır : KA-Lİ-TE

Duygusallığı bir tarafa koysak bile Adnan çok iyi bir oyuncu değil.
Kaldı ki sonradan bize geri dönen oyuncular bizde iş yapmıyor: Bakınız Cenk İşler, Musa Aydın.

Çöp transfer olacak ve taraftar ikiye bölünecek hiiiiç gereği yok. Adnan alınmasın gençlerden biri
oynatılsın ben razıyım sonuna kadar

Ollivanders

Elin Yunan'ı diyip de nankörlük etme. Gekas , Samsun'lu diye güvendiğimiz çoğu futbolcuyu adamlık konusunda binle çarpar. Allah var. Kayseri maçı sonrası adam diye güvendiklerin soyunma odasına kaçarken GEKAS 10 dakika sahada kalıp deplasman tribunune baktı. Gekas'ın adamlığı Adnan'a 10 beden bol gelir. Öz evladımızmış geçeceksin o işleri. Kolbastı oynasın o ben sirtaki dinlemeye razıyım.

teksas3455

Alıntı yapılan: Serpico - 03 Temmuz 2013, 19:08:14
Elin Yunan'ı diyip de nankörlük etme. Gekas , Samsun'lu diye güvendiğimiz çoğu futbolcuyu adamlık konusunda binle çarpar. Allah var. Kayseri maçı sonrası adam diye güvendiklerin tribune kaçarken GEKAS 10 dakika sahada kalıp deplasman tribunune baktı. Gekas'ın adamlığı Adnan'a 10 beden bol gelir. Öz evladımızmış geçeceksin o işleri. Kolbastı oynasın o ben sirtaki dinlemeye razıyım.

Ya Yunanistan kampını yarıda bırakıp Beşiktaş maçında İnönü'ye gelip bize destek vermesine ne demeli?
Eğer vefa semt adı değilse; VEFA=GEKAS'tır!

serkancengiz

EMİN kAR IN yanlış yaptıklarınadamı eyvallah çekeceğiz eleştireceğiz söyleyeceğiz öyle bir hal aldıki site padişahım sen çok yaşa  şakşakçılar hep burda

cgr

Alıntı yapılan: serkancengiz - 03 Temmuz 2013, 19:22:39
EMİN kAR IN yanlış yaptıklarınadamı eyvallah çekeceğiz eleştireceğiz söyleyeceğiz öyle bir hal aldıki site padişahım sen çok yaşa  şakşakçılar hep burda

Kim o şakşakcılar ? Örnek versene ?

kavak_55

inaşllah samsunspor şampiyon olurda adnan da takımın en iyi oyuncusu olursa o zaman ne diyeceksiniz merak ediyorum.
GEGAS ın vefası na diyeceğimiz yok. kusura bakmayın da omzuma alacak halimde yok o profesyonel olarak sivas maçında oynamadı kendini riskedebilirmiydi istese ederdi asıl vefayı sivas maçında gösterecekti. biz boşa tartışıyoruz adamlar profosyenel kafayla düşünüyor ve öyle hareket ediyor. ispanyollar o yüzden 1 numaralar.

teksas3455

Adnan'ın oynayacağı maç sayısı 7-8 i geçmez. Geçen sene de musa transferine karşı çıktık.
Niye karşı çıktığımızı geçen senenin istatistiklerine bakarak kolayca anlayabiliyoruz.

Adnan da çok farklı olmayacak. Adamlar Samsunspor'u alternatif olarak görüyorlar.

serkancengiz