PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

Furkan

Allahın işi işte yoksa bu ruhsuzların maç kazanacağı felan yok. Cümleten geçmiş olsun samsunspor_x

Özcan İNAN

yasemin 5516

Alıntı yapılan: yasemin 5516 - 03 Mayıs 2013, 23:37:40
rüyamda 2-1 yeniliyorduk inş.rüyam tersine çıkarda bu maçı alırız.

Allahım sana şükürler olsun kazandık yaa

Elazığsporlu

Hayırlı uğurlu olsun,bugünkü tablo büyük bir dirilişin habercisi olsun inşallaaahhh.Allah bugünlerin tekrarını yaşatmasın.En az sizin kadar sevindim.Yüzünüzdeki tebessüm hiç eksik olmasın,hep mutlu olun inşallah.Amiiinnnn.

Lusage

Çok şükür lanet olası sezonu bitirdik..
Haftaya Göztepe - Tavşanlı kendi kaderlerini çizer artık.

Play-Off oynayacak kadroyu mal eden parasını çatır çatır almasına rağmen sahada kıçını kaldıramayan ruhsuzlara selam olsun. Aldığınız her kuruş haram zıkkım olsun..

55.hakan

Seneye Erdem,Ahmet Arı,Musa Sinan gibi bizi mahfeden oyuncuları gönderip ruhuyla oynayan oyuncularla tehlike yaşamadan üst sıraları zorlarız.Herkese geçmiş olsun.Tabii ilk olarak cesaretli hoca lazım bize.

BEŞİKTEN_MEZARA

seneye yönetim kalırmı bilmiyorum ama malum yönetimler bizde 1 yıllık ,bu futbolculardan abdülkadir hariç 1 topçu kalmazsa şahsen çok sevinirim tarihimizin en berbat sezonunu yaşattılar bize....

hacettepeli

hafıza silme makinesini icat etseler, bu seneyi aklımızdan sildirmek için en öne hücum ederdik heralde

55_OrHaN_55

Haftaya İnşallah tavşanlı göztepeyi yener de, bir sevinç de o zaman yaşarız. göztepe düşerse çok sevineceğim.

Özcan İNAN

Alıntı yapılan: Elazığsporlu - 05 Mayıs 2013, 17:35:22
Hayırlı uğurlu olsun,bugünkü tablo büyük bir dirilişin habercisi olsun inşallaaahhh.Allah bugünlerin tekrarını yaşatmasın.En az sizin kadar sevindim.Yüzünüzdeki tebessüm hiç eksik olmasın,hep mutlu olun inşallah.Amiiinnnn.

Teşekkürler Elazığlı umarım bu akşam sizde galibiyetle dönersiniz Mersinden ve kurtulursunuz...

desperate1

samsunspor düşmedi bafra 3.lige çıktı haftaya da göztepe düştü mü tam olur

orhan

Yönetimin acilen kongre kararı alıp gelecek sezonun planlaması yapılmalıdır.Dobi hasan ki bu kulüpten maaş aldı ve sezonu bitirdi o dakikadan sonra yönetimde benim için bitti  bu işler böyle olmaz Elini masaya vuracak güçlü bir yönetimin iş başında olması lazım.

ercan0655

Kabus dolu bir günün ardından ilk güzel haber yırttıım bu sezon nasıll olduysa ama tekrar söylüyorum şu takımdaki bazı ..neleri kız takımına gönderelim yoksa seneye kalırlarsa gene kabus yaşarız

twitter

Osman ozkoylu erciyeste kalmazsa direk basa getiripmeli gelecek sezon

mimar55

Simdi biz ligte kaldik dimi cidden valla 2 rekat nafile namaz kilmak lazim