PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

lato

Alıntı yapılan: Lusage - 28 Nisan 2013, 16:06:56
Tek avantajımız Kartal ile Tavşanlının haftaya birbirleriyle maçı olması. Son 2 haftada 2 puan bizi ligde de bırakabilir küme de düşürebilir. Haftaya Gaziantep'ten mutlak puan ile dönüp Adana Demirspor'un kazanması için dua edeceğiz artık.

Yönetime laf edenlere de helal olsun diyorum. Hiç kimseye saygınız yoksa Emin Kar'a saygınızdan susun.. Bu yönetim olmasa daha sezon başı düşmüştük. Onca imkansızlığa rağmen takımı kurdular. İyi transferler yaptılar. Samsunspor Kulübü Futbolcuların umrunda değilse onlar ne yapsın. Yönetimin tek hatası Erhan Altın'ın istifasını kabul etmek oldu. Ayrıca muhtemelen onlarda Besim Durmuş'tan memnun değil ama ligin sonu gelmişken hoca bulabilmemiz bile muallakken şansa zar atmak delilikten başka bir şey değildir. Hayırlısıyla bu ligde kalalım Besim'de yol alır ruhsuzlarda..

Emin kaptana herkesin saygısı sonsuz yaptıkları için herkes minnettar ama saygıdan dolayı görülen yanlış söylenmeyecek diye saçma bir anlayış olamaz. Sırf kaptan istedi diye para için mevkisinde oturan dobiye herkes göz yumdu lig bitiyor hoca değişilmez diyenler varsa denizliye kartala baksınlar bakalım hoca değişebilir miymiş? En büyük kumarı hocayla devam kararı alarak attık inşallah hayırlısıyla şu lig biter bir an önce

serkancengiz

ne konuuşuyorsun eleştiri olacak tabi haftalardır bu taraftar yazıyor bağrıyor haykırıyor besimi gönder diye paf takımı hocası bundan iyidir. Emin kar a kimse burda laf etmez edemez geçimişi kimse unutmaz

Tufan

tek golle ligte kaldığımız 2008-09 sezonuna benziyor ipleri saldık Besim'in takımı maça hazırlayamaması yüzünden. 2 maçtan 3 puan çıkarıp Tavşanlı kaderimizi çizecek diye düşünüyorum.

binikalamadım

lato

Alıntı yapılan: binikalamadım - 28 Nisan 2013, 16:18:58
erhan hoca yaktın bizi...

Bu adamın da çok üstüne gidildi istifa etsin diye biz kendimizi yaktık hocam :(

55erhan55

Yönetim başarısızdrı eleştirilecektir tabi şu hoca müsvettesi besim durmuşa biz tahammül bile edemesken onlar hala takımın başında tutuyor ayıptır yazıktır bu taraftarın vebali yönetim ve besim durmuşun boynunda asılıdı.r

baha55

gün itibari ile yaptıkları yapamadıkları, elinden gelenler elinden gelmeyenlerle yönetime kimsenin eleştiri yapmaya hakkı olmadıgını düşünüyorum...sadecee hocanın 3-5 hafta daha erken değiştirilebileceğine katılıyorum..ama Allah askına ankaragücü macınDAN 1 puan dahi  alamazsan hocaya söylenecek ne var, hocayı zaten saymıyorum, belki kapasite bu kadar..ama BULUNDUGUMUZ DURUMUN SORUMLULARININ SIRALAMASI YAPILDIGINDA YÖNETİM, FÜTBOLCULAR VE TARAFTARDAN SONRA GELİYOR EMİN OLUN...

s_uzunkaya

tavşanlı- kartal maçı berabere bitme ihtimali yüksek. berabere biterse gbb maçını aldığımızda garintileriz. tavşanlı alırsa a.demirspor maçında beraberlik yeter, tabii gbb maçını mutlak alcamızı düşünerek söylüyorum. eğer olada kartal alırsa iş aynı geçen sezon ki sivas maçına dönecekki a.demirsporun sivasspordan daha haklı sebebleri var bizim maçı galip bitirme adına. inşaallah tavşanlı-kartal maçı berabere biter yoksa besimle bu ruhsuzlarla kendi şeyimizi doprultamıycaaz bu sene....

55ertan

Alıntı yapılan: slazenger - 28 Nisan 2013, 16:26:59
tavşanlı- kartal maçı berabere bitme ihtimali yüksek. berabere biterse gbb maçını aldığımızda garintileriz. tavşanlı alırsa a.demirspor maçında beraberlik yeter, tabii gbb maçını mutlak alcamızı düşünerek söylüyorum. eğer olada kartal alırsa iş aynı geçen sezon ki sivas maçına dönecekki a.demirsporun sivasspordan daha haklı sebebleri var bizim maçı galip bitirme adına. inşaallah tavşanlı-kartal maçı berabere biter yoksa besimle bu ruhsuzlarla kendi şeyimizi doprultamıycaaz bu sene....

Son maca kalirsa benim kalbim dayanmaz.
Gaziantepe akin etmemiz lazim adamlarin hicbir iddasi kalmamis zaten.

berusa55

Bu herifler Antep Belediye'yi de yenemezler; net! Gol atmayı bırakalım pozisyonuna girmekten aciziz.  :kafa:

Son iki hafta her şeye hazırlıklı olmalı bu büneyeler; işimiz harbiden çok zor.

samsunmania

Bence tavşanlı kartal maçının berabere bitme ihtimali çok zayıf. Tavşanlı yenerse 35 olur, kartal 34 te kalır. Biz Antepi yenersek 38 oluruz. Tavşanlının genel averajda üstünde olduğumuzdan son maça kalmadan sıyırırız. Benim inancım Tavşanlı Kartal'ı yener. Yeter ki biz antepten 3 puan alalım. bir de son maçta a.demir'in play off iddası çok önemli. Göztepe haftaya demire madik atarsa onlar da amaçsız gelir Samsun'a. Kısacası bizim 3 puan almamız şart. ama nasıl? Şansımıza kondüsyonu üst düzey olan, başarıya aç takımlarla oynuyoruz. Bizdeki papazlar haliyle ayak uyduramıyorlar. antep maçında da çok soğuk terler dökeceğiz.

lato

Alıntı yapılan: baha55 - 28 Nisan 2013, 16:25:34
gün itibari ile yaptıkları yapamadıkları, elinden gelenler elinden gelmeyenlerle yönetime kimsenin eleştiri yapmaya hakkı olmadıgını düşünüyorum...sadecee hocanın 3-5 hafta daha erken değiştirilebileceğine katılıyorum..ama Allah askına ankaragücü macınDAN 1 puan dahi  alamazsan hocaya söylenecek ne var, hocayı zaten saymıyorum, belki kapasite bu kadar..ama BULUNDUGUMUZ DURUMUN SORUMLULARININ SIRALAMASI YAPILDIGINDA YÖNETİM, FÜTBOLCULAR VE TARAFTARDAN SONRA GELİYOR EMİN OLUN...

Hocam Emin başkandan da yönetim kurulundaki abilerimiz kardeşlerimizden de Allah razı olsun zor günde taşın altına elini attılar. Ama herkesin herkesi eleştirme hakkı vardır sonuçta insanoğluyuz doğru ya da yanlış hepimiz yapabiliriz ve konuşabiliriz. Ama heralde bu saatten sonra konuşmak bizim için fayda getirmeyecek ne diyelim inşallah zor da olsa kalabiliriz ligde düşersek de CANIN SAĞOLSUN SAMSUNSPORUM..

ult55ras

şu ankaragücü diye konuşanlar şimdi de bi bahane söyleyinde kendimizi avutalım

baha55

mutlaka herkesin eleştirmeyede eleştirilmeyede hakkı var , ancak sezon  bası durum, futbolcular, hoca ve taraftar analiz edildiğinde en son eleştirilecek olanın yönetim oldugunu düşünüyorum...

teksas3455

28 Nisan 2013, 16:48:31 #224 Son düzenlenme: 28 Nisan 2013, 16:57:44 teksas3455
Herkes Antep diyor ama açık ve net söylüyorum : BU TAKIM ANTEP'İ YE-NE-MEZ!

Bir değişiklik olmazsa ise abilerin de dediği gibi bünyelerimiz herşeye hazırlık olsun.
Son maç Adanademirspor Play-off için gelecek Samsun'a!