PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Duško Milinković

Korkarım bu futbolcu topluluğu bizi kümeye doğru götürüyor...

red_white

Taraftarın önünde aslan kesilenler dışarda kedi gibi

fanatik samsunsporlu

yenmemiz için illa tavşanlı ve gö.tepenin yenmesi mi lazım yazık ya

King1965

bu sene ah bir ligde kalalım da .

Sakaryaspor'a bak 2. lige düstü . orada da tutunamadı 3. lige dusmus sımdı kesinlesmis

lucarelli

çok berbat oynadık. Ortasaha'da ayakta durmaya çalışan sadece Fatih Şen vardı. Onu da oyundan çıkardı. Roberts, Musa Sinan bir şey yapmadan 90 dakika sahada kaldı. Yazık yazık.

hakan55

fanatik samsunsporlu

samsunmania

hakan hem var bir ..lik diyorsun hem de şans mans demeyin diyorsun kardeşim. Yazdıklarımı okursan anlayacaksın bugün isteyen kazandı dedim. 2 topun direkten dönüyorsa şanssızlık da var demektir. 8 hafta topumuz direkten döndü. Şanssızlık değil mi sence?

oguzhann555

Bukadar korkak top oynatırsa hoca sonucu kestirmek zor değil.Ortasahanın önünde 2 pas yapamadık ya bumudur futbol anlayışın Besim hoca !

fanatik samsunsporlu

sanko-kıvanç-bangura  dalga geçtiler bizimle

buraks

haftalardır sabrediyorum yorum yapmayayım diyorum ama artık anladımki bence bizim futbolcular playofa kalmak istemiyor zira kalırda birde yanlışlıkla süperlige çıkarsak seneye birkaçı hariç bu takımda bizim gibi beceriksiz futbolcuları tutmaz satarlar öyleyse biz PTT ligde kalalım seneye bizle devam ederler diye düşünüyorlar sanırım. yoksa bu istessizliği başka türlü açıklayamıyorum, tam iddialı olacağız isteksiz futbol görüyoruz. yoksa istekli olalım yenilelim önemli değil. beni kahreden isteksizlik... yazıkki her hafta bir ümit playof hesabı yaparız diye maçları bekliyoruz.. gerçekten çok üzgünüm

hakan55

Alıntı yapılan: samsunmania - 07 Nisan 2013, 18:00:10
hakan hem var bir ..lik diyorsun hem de şans mans demeyin diyorsun kardeşim. Yazdıklarımı okursan anlayacaksın bugün isteyen kazandı dedim. 2 topun direkten dönüyorsa şanssızlık da var demektir. 8 hafta topumuz direkten döndü. Şanssızlık değil mi sence?

Abi şunu demek istiyorum tabiki şans önemli faktör ama kaç kere gittik kaleye ibnelik dediğim şey futbolcuların maç seçmesi

orhan

Bu takımdan kimse deplasmanda puan beklemesin fişi çekilmiş gibi oynuyorlar.İkinci yarıda ilk şut 78.dakikada atıldı o da 30mt den çok ruhsuz oynuyoruz önce maçı istemek lazım.İyiki dağılmış ve morali bozuk karşıyakadan puan alabildik o maçta bile iyi değildik(Karşıyaka maçını hariç tutuyorum).bu seneyi hayırlısı ile bitirelim diyoruz fakat bu takıma yardım gelmez ise durumumuz sakaryaspordan kötü olur.Bu ülkede şehri yönetenlerin sahip çıkmadığı başka bir takım söyleyebilirmisiz.

brigand

Hoca bu kadar basiretsiz, oyuncular bu kadar isteksiz ve beceriksizken, bu maçın başka bir yoruma açık olacağını düşünmüyorum. Vasat bile değildik. Çünkü vasata yakın oynasak bu takımı yenerdik. Hoca için uzun zamandır bir şey diyemiyorum. Kanser mi etti bizi yoksa verem mi vebali boynuna.