Kongre Süreci

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2013, 16:30:19

« önceki - sonraki »

birolkys

Bu takım düşebilirmi? Hayır düşmez... Oyunculara Samsunluluk ruhunu aşılar ve kazanın deliğini de kapatırsak bu takım düşmez. Samsunspor geçmişiyle hesaplaşmadan kulübün düze çıkması kesinlikle mümkün değildir. Bugün kulübe Samsunlular'ın değilde Trabzonlular'ın hakim olduğu açıktır. Samsunspor'u Trabzon 1461'den sadaka alır gibi oyuncu alacak pozisyona düşürenler utansın.

sözlerinde bu da vardı.

AllydeenleaR

transfer dönemi bitmiş muhteşem transferler yapılmış, takım tam havaya girmiş iyi oynuyor, herkes emin başkanda bütünleşmiş güzel bir ortam var, adaylığını açıklıyor.

samsunsporluluk ruhu buysa, takıma destek buysa beni de yazın abi ben de adayım

Musti

Tamamen samimiyetsiz bir açıklama ve ciddiyetsiz bir adaylık olmuş. Soyismine hürmeten altında bir çapanoğlu aramıyorum.

Samsunspor raydan çıkmışken Emin Kar ve ekibi bu treni tekrar rayına oturtmuştur. Emin Kar bu trenin makinist koltuğunda biz de yolcularız. Emin Kar nereye biz de oraya.

samcin

sadece demogaji yapıyor iflas etmiş bir isim zaten iflasa yakın samsunspora zararı olur karı olmaz emin başkan trabzonlu demekte olayı carpıtmaktan başka bir şey değildir yönetimin lafa değil yöneticiyede değil paraya ihtiyacı var kimin ne kadar samsunsporu düşündüğünü bu camia bilir. eğer samsunspora üzülüyorsa şimdiye kadar samsunspor icin ne yaptığını söylesinki bundan sonra yapacaklarına millet inanabilsin hepsi gibi hikaye kaynak cok sağlam

hurcan55

Alıntı yapılan: birolkys - 30 Ocak 2013, 17:17:05
Bu takım düşebilirmi? Hayır düşmez... Oyunculara Samsunluluk ruhunu aşılar ve kazanın deliğini de kapatırsak bu takım düşmez. Samsunspor geçmişiyle hesaplaşmadan kulübün düze çıkması kesinlikle mümkün değildir. Bugün kulübe Samsunlular'ın değilde Trabzonlular'ın hakim olduğu açıktır. Samsunspor'u Trabzon 1461'den sadaka alır gibi oyuncu alacak pozisyona düşürenler utansın.

sözlerinde bu da vardı.

Ben Emin Başkanın yerinde olsam şu yazıyı gördükten sonra tek diyeceğim laf yazıklar olsun olur. Yönetimde kimin olduğu belli, onlar mı trabzonu hakim hale getirmiş bu  klüpte. Ayrıca 7 tane transfer yaptık hangisi sözünü ettiğin 1461 den gelmiş takımımıza? Kimsenin dilendiği yok. Emin Başkan olduğu sürece de olmayacaktır.

Şu anda tek yapılması gereken şey Emin Başkanı deseklemektir. Takım kayyuma giderken elini taşın altına koymayanların takım düze çıkınca bu kulüpte yeri olmaması gerekir.

ismail

yiyecek yer bitti de samsuna mı sardınız..üye bile olmamalı bu i.ne

lato

Açıklamalara yorum yapmak bile lüzumsuz. Hasbi Ağaya duyulan saygıdan kimse ses etmiyor de get babanın kemiklerini sızlatma. Samsunlu dediğimiz akbabalar getirdi bu kulübü bu duruma hala boş milliyetçilik ayakları. Emin Başkan'ın sözünden dönecek bir durumu yoktur özellikle belirtmiş DAHA İYİSİNİ YAPACAK VARSA diye. Samsunspor'u iki kat daha fazla sevmeme vesile olan koca yürekten daha iyisi çıkmadı daha şahsen ben göremiyorum..

Sadece Samsunspor

Istemiyoruz seni hele bi baskan ol buyuk tepki alirsin. Oyle hazira konmak yok transferler yapildi galibiyet alindi sen ciktin. Taraftar olarak tepki koymaliyiz bu adami baskan yapmamaliyiz.

berusa55

Büyük Kaptan, Samsunspor'umuzun kimlere teslim edilip kimlere edilmeyeceğini çok iyi bildiği için içimiz rahat. Gerisi zaten hikaye...

red_white

samuray

rahmetli babasına saygı duymayan yoktur ama kendisi malesef tutarsız açıklamalarıya gündemle gelmiş , hatta bazı açıklamaları varki nerdeyse samsunsporun 13 berabereliğiyle kilgili şike yaptı demeye getiren açıklamalar bunlar ,adeta samsunspordan intikam alma duygusu içinode hareket edecekmiş kgibi bi izlenim bıraktı şahse bende emin başkanın böyle kişilere kulüp bşk.nı bırakacağını sanmam zaten emin başkanın söylediklerinde bi cümle varki o cümle her şeyi açıklıyor eğer bizden daha iyi yöneteceksamsunsporu daha iyi yerlere taşıyabilecek ehil kişiler çıkarsa biz çekiliriz bu cümle çok önemli bence emin başkanla devam edilmeli sonuna kadar destek verilmeli

samsunum

İnternete birisi şöyle birşey yazmış

Tark menteşe oğlu
Ertuğrul sağlam la
görüştüm ğöreve
Ğelmem halimde
Besim hocayla
takımı yônetecek

FaTiH_HaN

Tabi ya transferler yapıldı, takım takır takır top oynamaya başladı, önümüzü görmeye, biraz olsun umutlanmaya başladık hemen çıktı bi uyanık, tavşanlı g.tepe maçlarından 0 çekseydik kulağının üstüne yatacaktı. Yok Ertuğrul Hocaymışta bilmem ne, çok akıllı ya nereden vuracağınıda biliyor taraftarı, ama yemezler, Emin Kaptan cefasını çekti şimdi sefasını da sürecek bunu hakediyor, fazlasıyla..

yirmiuc

Kongre olacaksa adayların çıkması da normal bir durum, tepki göstermeye gerek yok. Sonuçta kongre tarihini belirleyen  adaylar değil.

Sioux

Alıntı yapılan: yirmiuc - 30 Ocak 2013, 21:53:36
Kongre olacaksa adayların çıkması da normal bir durum, tepki göstermeye gerek yok. Sonuçta kongre tarihini belirleyen  adaylar değil.

adam kulübe üye bile değil, amacı başkan olmak değil. bu kuklayı kullananların kişisel hesaplaşmalarına Samsunspor'u alet etmeleri. normal bir durum olsa kimse gık demez, durumu anormal. o yüzden böyle rasyonel yaklaşım ayaklarına yatmanın anlamı yok. üstelik bu vatandaş, güya efsane başkanın oğlu ama daha düne kadar facebook proflinide bjk beğenileri vardı. bıraksınlar bu işleri. emin başkan kale bile almamalı.