PTT 1. LİG 18. HAFTA / TKİ Tavşanlı Linyitspor - Samsunspor'umuz

Başlatan Sioux, 03 Ocak 2013, 00:35:47

« önceki - sonraki »

Sioux

PTT 1. LİG 18. HAFTA
TKİ Tavşanlı Linyitspor - Samsunspor'umuz
20 Ocak 2013 Pazar
13.00
Kütahya Dumlupınar Stadyumu

Takımımız yenilenecek, basıp gelmemiz lazım.

samsunmania

Dartagnan

Ulan su '' Samsunspor Küme Düşer '' tavırlarını bi taraflarına monte edin !!!

emre

bakmayın siz td'dekı ergenlere, okulda bi Tavşanlılı öğretmen abi var, önceki sene Samsun'da ki maça gelmiş. Şöyle bi baktım gurur duydum diyor. Toprak sahada top oynarken koskoca Samsunspor'un sahasnda maç yapıyoruz diyor. Tribunler ayakta biz nerde görcez öyle taraftarı diyor..

Maça gelirsek tahmin yapacak hal mi kaldı. Transferler belirler durumu. Umarm 3 puanla başlarız

5trawberry

Ortasahada top tıkamaya çalışan ve bir puana razı olan bir takım istemediğimiz ortada. O yüzden saldır Samsunsporum...
Yenilsen de saldır..

Karabudun

Alıntı yapılan: 5trawberry - 03 Ocak 2013, 01:00:08
Ortasahada top tıkamaya çalışan ve bir puana razı olan bir takım istemediğimiz ortada. O yüzden saldır Samsunsporum...
Yenilsen de saldır..

Saldıran Samsunspor! Özlediğim Samsunspor :ok

Sioux

feticalik

yenilen pehlivan hesabı.. alacağız inşallah bu maçı da. ikinci yarı en az 4 maçlık seri bekliyorum.
ondan ayrı özellikle tki,kartal,göztepe ve ankaragücü maçlarını almalıyız :)

isa55

3 puanla başlarsak içerde oynayacağımız 2 maçla tüm hesaplarımız olumlu yönde değişir.

isyankar

tavşanlıyı yeneriz benimde düşüncem bu yönde ama devamı gelirmi bilmiyoruz.

samuray

tavşanlıyı yenip devamınıda getirmeliyiz kaybettiğimiz puanların telafisi başlamalı artık ilk yaryıya bakıldığında sadece 4 mağlubiyet var biz yakan beraberlikler ayı zamanda kolay yenilmeyen bi takım olduk ilk yarı güzel transferler de yapılıyor ilk üç maç 9 puan yaparsak takımımızda bi anda havaya girer inşallah öylede olacak diyorum

CurvaSs

Desiqner

Allah nasip ederse bu deplasmana gelmeye çalışacağım.Çok sağlam bir deplasman yapmamız lazım.Üç puan rahat gelecek gibi...

cgr

Hazırlık Maçında Fatih Karagümrük, Tavşanlı Linyit'i 3 - 1 Yendi. Gollerin 2 tanesi Caner Altın.

Karabudun