''Gekas İçin Pamuk Eller Cebe'' Kampanyası(taahhüt listesi)

Başlatan 55.hakan, 14 Aralık 2012, 15:09:49

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 16 Aralık 2012, 08:12:27
Ne zamana kadar verilecek bu listeye para ona göre milletten para toplayacağım :)
Buraya taahhüt edenin para verme zamanı bir şekilde ulaşabileceğimiz kişiler olması gerekli.Ama sen parayı peşin alırsan daha kolay olur iş. :)

burakbas

1-hakanelgün - 100 euro
2-lato -100 euro
3-erkutdem - 200 euro
4-Ertuğrul Sağlam 42 yuro 92 sent
5-Jnr Serkan 20 tl
6-SametYılmaz55 150 tl(fazlada olabilir)
7-Minci - 50 TL
8-hasan vural 50 euro
9-cem 55  -   300 euro
10-ugur_yildiz- 20 euro
11-vagus 100-euro
12-BEŞİKTEN_MEZARA - 70 euro
13-Burak 50 Euro
14-kodalak   100 EURO
15-yetkin55 250 euro
16-beşnumara 200 avro(arifalkan55)
17-atakan 50 euro
18-Sercan - 50 Avro
19-cembaba - 100 Euro
20-AllydeenleaR - 20 Euro
21-sosaka - 50 Euro
22-kuzey55 - 50 Euro
23-red_white 50 Euro
24-feticalik - 50 Euro
25-uçarlı - 20 tl

Sadece Samsunspor

Gelme lan gekas seni o kadar seviyoruz ama gelme bu takımla rezil olursun bu ruhsuzların arasına gelme

lato

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Aralık 2012, 14:34:18
Gelme lan gekas seni o kadar seviyoruz ama gelme bu takımla rezil olursun bu ruhsuzların arasına gelme

Bu ruhsuzların arasına gelmez sanırım bunların bileti kesilecektir

55.hakan

Bugün stadda da Gekas sesleri vardı.Moral bozukluğu var herkeste listemiz biraz yavaş ilerledi bugün ama bu heyecanımızı kaybetmeyelim Adana Demirspor maçından hemen sonra transfer hareketliliği başlayacak.

SametYılmaz55

hesap numarası var mı gönderebileceğimiz? bugün gönderebilirim hesap numarası varsa.yoksa bekleyecek miyiz biraz daha?

55.hakan

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 17 Aralık 2012, 15:02:25
hesap numarası var mı gönderebileceğimiz? bugün gönderebilirim hesap numarası varsa.yoksa bekleyecek miyiz biraz daha?
Biraz daha bekleyelim alacağız hesap numarası

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 17 Aralık 2012, 15:18:11
Biraz daha bekleyelim alacağız hesap numarası

tamam o zaman.benim için daha iyi olur biraz daha bekleyeceksek.bugüne söz verdiğim için sormuştum.biraz daha bekleyeceksek  diğer ödemeleri yaparım.hesap numarası gelince yollarım madem

samuray

bir an önce hesap numarası açıklanmalı ayrıca bu konunun tviterde fac.e t.d.de paylaşılması niye zarar getirsinki daha geniş kitlelere ulaşmış oluruz herkes helal olsun bu taraftarlara takımlarına nasıl sahip çıkoyrlar der başka ne diyecçeklersede hiç önemli değil

maraton

Beyler gün gelir bu paraları acil yatırım derler kıçı bası oynayacak olan şimdiden yazmasın veya ismini silsin bak sonra uyarmadı demeyin

55.hakan

Alıntı yapılan: samuray - 18 Aralık 2012, 19:24:10
bir an önce hesap numarası açıklanmalı ayrıca bu konunun tviterde fac.e t.d.de paylaşılması niye zarar getirsinki daha geniş kitlelere ulaşmış oluruz herkes helal olsun bu taraftarlara takımlarına nasıl sahip çıkoyrlar der başka ne diyecçeklersede hiç önemli değil
İlk olarak site içerisinde kudretimiz ne kadar buna bakalım dedik.Sosyal medya ve yazılı basında yer almak zor değil zaten.O sebeple herkes elinden geldiği kadar katkı sağlarsa kendi içimizdeki gücümüzü görmüş oluruz.

target_t.t.b

maraton başkanım bir an evvel hesap numarası yollasanız da ani gelişmeler olduğunda sıkışmasak:)hesap numarasını siz yollarsanız biriken meblağı daha net görmüş olur kendi ayarlayacağınız meblağ hakkında da daha net bi fikriniz olmuş olur diye düşünüyorum:))

south_london

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 19 Aralık 2012, 11:20:44
maraton başkanım bir an evvel hesap numarası yollasanız da ani gelişmeler olduğunda sıkışmasak:)hesap numarasını siz yollarsanız biriken meblağı daha net görmüş olur kendi ayarlayacağınız meblağ hakkında da daha net bi fikriniz olmuş olur diye düşünüyorum:))

katılıyorum

maraton

bir kere bu para az beyler onu söyleyelim baştan.. ikincisi şunu bir açıklığa kavuşturalım.. ben hesap numarası veririm hemen veririm ama şunu açıklığa kavuşturalım.. para yatıran bu parayı kulübe adına bağış yapılmak üzere yatıracak.. ben parayı aldığım gün gider adınıza bağış yapar makbuzu size ulaştırırım.. sonra olur bir aksilik olur transfer olmaz ben paramı geri alırım diyemez buraya ad yazıp hesaba para yatıran.. para yine kulübe gider ha ben de toplanan para kadar kendim bağış yaparım her halükarda o ayrı.. bu şartlar okeyse hesap no verelim yarın hemen ?

55.hakan

Alıntı yapılan: maraton - 19 Aralık 2012, 13:10:56
bir kere bu para az beyler onu söyleyelim baştan.. ikincisi şunu bir açıklığa kavuşturalım.. ben hesap numarası veririm hemen veririm ama şunu açıklığa kavuşturalım.. para yatıran bu parayı kulübe adına bağış yapılmak üzere yatıracak.. ben parayı aldığım gün gider adınıza bağış yapar makbuzu size ulaştırırım.. sonra olur bir aksilik olur transfer olmaz ben paramı geri alırım diyemez buraya ad yazıp hesaba para yatıran.. para yine kulübe gider ha ben de toplanan para kadar kendim bağış yaparım her halükarda o ayrı.. bu şartlar okeyse hesap no verelim yarın hemen ?
Benim tarafımda tamamdır herkes de kabul ederse canlandıralım kampanyayı.Hesap numarasını ver sen bağış makbuzlarımızı da hazırlayın Gekas gelmezse rüyana gireriz en fazla  :P