PTT 1. LİG 6.HAFTA Samsunspor'umuz - Denizlispor

Başlatan samsun 55, 29 Eylül 2012, 22:41:44

« önceki - sonraki »

lato

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 25 Ekim 2012, 01:46:48
Yok Be Kardeşim Bu Maçı Alamazsak katliam çıkar diye bağırttıran adamdan afedersin bi b*k olmaz 

Adamın ne diye bağırdığını bilmiyorum ama erciyes maçında da ön tarafa çıkıp millet gaza getirilince daha güzel olmuştu s.b.ç ön tarafı kullansa çok daha güzel olur heralde

binikalamadım

bu maçla birlikte beraberlikler şampiyonu olduk

babasamsunlu

Onu bunu bilmem Maç Ss.biz locadan izlenir...

Kadıköylü deli cingenin 2-2 den sonra hatim indirmesi benim için unutulmaz tribün anılarım arasında ki yerini aldı bile.

Alayınızı öpüyorum...

S.b.ç Çağrı

LATO  düşüncelerine katılmıştım fakat alttarafta 2 önde duran kişinin liderliğinde dedin çok yanlış konuştun ben sana stadyumda yaşanan bir örnek göstereyim dakika 82 bütün taraftar sustu biz hala saldırın durmadan bu taraftar arkanızda her zaman samsuna rahat yok  denizli_x koymadan yapıyorduk ve millet bize bakıyordu katılmıyordu maç dönermi diye saçmalıyoruz sanıyolardı  takıma verdiğimiz destekle 2-1 oldu sonra maratonla birlikte çok güzel bir şova imza attık , tabiki herşey o alttaki değil bizim demirimizde bulunan '' AMİGO CARSI10UR '' sayesinde oldu.

'' ÇILGINLAR ''

red_white

Dün saat:17 30 gibi 56'lardan stada doğru giderken 55 yaşlarında bir teyze oğlum maç saat kaçtaydı bayram telaşıyla haberim yoktu dedi bende saat:19:00'da dedim. Oda hemen eve gideyimde formamı alıp maça geleyim dedi.Ben ondaki heyecanı görünce teyze Samsunspor'lumusunuz dedim oda 4 tane torunum 2 kızım biz ailecek Samsunspor'luyuz dedi. Merak ettim sordum damatlar hangi takımlı dedim oda; BEN SAMSUNSPOR'LU OLMAYAN ADAMA KIZ VERMEM DEDİ  >l<

Ne diyeyim helal olsun teyzem yaşattığın gurur için

S.b.ç Çağrı

56 lar bizim toplandıgımız yerin insanları böyledir :) :) ehehehe

minci

Alıntı yapılan: cany - 24 Ekim 2012, 23:18:40
bizim takım iyi mi kötü mü ben hala anlayamadım beyler ;D
Kim anladı ki? Bir akdaşımız yazmış "Samsunspor tezi yazılması gereken bir takım" diye. Sonuna kadar katılıyorum. Ancak şu da bir gerçek tarih yazıyoruz. Uzun yıllar konuşulacak bir sezon yaşıyoruz. Ancak şunu da göz ardı etmemek lazım. Geçmiş yıllardan farklı olarak hiç alışık olmadığımız bir hava var takımda. Eskiden golü yedikmi dağılırdık ancak bu yıl maçın son anına kadar mücadele ediyoruz ve en umutsuz olduğumuz anlarda bile mucizeyi geçekleştirebiliyoruz. Takım maçı son 10 dakikada olumlu ya da olumsuz şekle sokabiliyor. Yani bizim için maç 81.-90. dakika arası. İşte böyle bir takım Samsunspor.

minci

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 25 Ekim 2012, 01:26:55

o ambulansa hangi maçta girerim diye düşünmüyor değilim..
Öyle bir şeyi allah göstermesin, kardeşim.

berusa55

25 Ekim 2012, 12:31:02 #473 Son düzenlenme: 25 Ekim 2012, 13:27:11 berusa55
Dün maçın son 10 dk'sında hatta ne 10'u, son 5dk'sında Samsunspor'umuzun bu sezonki gidişatı açısından çok şeyin değiştiğini hissediyorum!

55_HayLAZ_55

teksas3455

Maç sonunda 6-7 futbolcumuz aynı anda yere yattı üzüntüden. Kaç saattir siteleri geziyorum bulamadım o fotoğrafı
Elinde olan varsa paylaşabilir mi?

samsunum

Alıntı yapılan: teksas3455 - 25 Ekim 2012, 16:04:23
Maç sonunda 6-7 futbolcumuz aynı anda yere yattı üzüntüden. Kaç saattir siteleri geziyorum bulamadım o fotoğrafı
Elinde olan varsa paylaşabilir mi?

teksas3455

lato

Alıntı yapılan: S.b.ç Çağrı - 25 Ekim 2012, 11:20:26
LATO  düşüncelerine katılmıştım fakat alttarafta 2 önde duran kişinin liderliğinde dedin çok yanlış konuştun ben sana stadyumda yaşanan bir örnek göstereyim dakika 82 bütün taraftar sustu biz hala saldırın durmadan bu taraftar arkanızda her zaman samsuna rahat yok  denizli_x koymadan yapıyorduk ve millet bize bakıyordu katılmıyordu maç dönermi diye saçmalıyoruz sanıyolardı  takıma verdiğimiz destekle 2-1 oldu sonra maratonla birlikte çok güzel bir şova imza attık , tabiki herşey o alttaki değil bizim demirimizde bulunan '' AMİGO CARSI10UR '' sayesinde oldu.

'' ÇILGINLAR ''

Sizi kötülemek için demedim kardeş yanlış anlama bu zamana kadar maratonda girdiğim maçlarda sizin grupla beraber bende katıldım tezahüratlara sizin maratona kattığınız hareketlilik göz ardı edilemez sadece dediğin gibi Söğütlübahçe ve Ss.biz dışında pek katılan olmuyor ön tarafı kullansanız maratonu katmanız daha kolay olur kanımca

ercan0655

bize hep beraberlik düşüyor !!! ! sevineyim mi üzüleyim mi yinede iyi hiç olmazsa mağlubiyet yok. :ok