Futbolcu Abi Dersimize Geldi!

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Eylül 2012, 18:55:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

19 Eylül 2012, 18:55:47 Son düzenlenme: 19 Ekim 2012, 15:53:03 samsuni
Samsunsporlu olmanın temellerinden birisi de küçük yaşlarda bu aşının tutmasıdır. Bu nedenle yönetim olarak 'Futbolcu Abi Dersimize Geldi' başlıklı bir organizasyon yapacağız yıl boyunca. Buna göre planımız her 15 günde bir iç saha maçlarımız öncsinde Samsun'daki bir okulu ziyaret etmek. Futbolcularımız bir okula gidecek ve orada bir beden eğitimi dersine girecekler. Çocuklarla birlikte basın huzurunda penaltı atacaklar, top sürecekler, sohbet edecekler, fotoğraf çektirecekler, forma imzalayacaklar vs. İlk olarak Kerimbey İlköğretim Okulunda başlayacağız buna. İlk olması nedeniyle bazı eksikleri tespit etmemiz adına önemli olacak. Yarın saat 13 civarında okulda olunacak. Eminim güzel bir organizasyon dizisi olacaktır.

Ayrıca bundan bağımsız olarak bir de Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte 'Samsunspor'u Sevmek' başlıklı orta okullar arası bir resim ve kompozisyon yarışması da düzenleyeceğiz.

Theofanis Gekas

Halkçı yönetimin halkçı icraatları  :evet:

Karabudun

vagus

Tek kelimeyle müthiş! Orada olmak isterdim..

target_t.t.b

gidilen okullarda store indirim çeki verilmesi gibi bi durum söz konusu olabilir mi?

ultrasamsun55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 19 Eylül 2012, 20:18:06
gidilen okullarda store indirim çeki verilmesi gibi bi durum söz konusu olabilir mi?

Velileriyle birlikte gelebilmeleri için toplam 100 adet kale arkası bileti verilecek.
Zaten maddi durumu sıkıntılı bir okul, indirimle de olsa birşey alabilmeleri zor. Ama bundan sonra gidilecek bazı uygun okullarda ürün satışı olacak.

ErdemDenizci

Kerimbey İlköğretim Okulu neredeydi bir türlü çıkaramadım? :)

yirmiuc

19 Eylül 2012, 21:54:53 #8 Son düzenlenme: 19 Eylül 2012, 22:16:15 yirmiuc

Çok güzel bir düşünce , özellikle öğrencilere ücretsiz bilet verilmesi  >l<

Bu fikir benim de aklıma gelmişti :)

Ayberk

yönetimimizle ne kadar gurur duysak azdır :)

FaTiH_HaN

Bu zamana kadar hep neden yeni neslin Samsunsporlu olmadığını, babaların, dayıların, abilerin neden çocuklarını, yeğenlerini Samsunsporlu yapmadığını sorguluyorduk. Çocukların ailelerinden daha fazla zaman geçirdiği okullardaki hocaların kaçı Samsunsporlu, soru işareti, belkide cevap bu soruda gizlidir. Böyle bir projeye imza atan yönetime ne kadar teşekkür etsek azdır  >l<

erkutdem55

Ağaç yaşken eğilir.

Fazla söze gerek yok.Tebrikler,mükemmel bir proje.

Uğur Yıldız

mükemmel proje  >l< >l< >l< >l<

Tribün_ali

Hep yıllarca bunun hayalini kurmuştum 12 yıllık okul hayatımda hiçbir futbolcu okulumuz gelmedi.. Samsunspor sevgisi aşılamak için böle organizasyonlar yapılmalı.

samet_55