PTT 1. LİG 3. HAFTA Kartalspor - Samsunspor ' umuz

Başlatan burakbas, 03 Eylül 2012, 00:28:25

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

maçı izledim kim ne derse desin 2 puanı hoca bıraktı...

lato

İyi gönderelim hocayı o zaman sahaya atlayan arkadaş çıkarır bundan sonra takımı sahaya

samsunluhakan

sahaya atlayan arkadaşmı yedi kardeş golleri yapmayın ya tamam etkisi varda sen hocasın müdehale et oyuna bende izliyorum maçı ikinci yarı sadece yattı defansa takım böyle takımı yaslarsan geriye tabi gol ve goller yiyeceksin zaten gol geliyorum diyordu

lato

Takım 60. dk dan sonra geri yaslandı peşpeşe iki gol bu olaydan sonra geldi. Ayrıca dinlemedim ama burda yazan bir arkadaşın dediğine göre hoca açıklama yapmış takımı sürekli geri yaslanmamaları için uyardım bu sorunu halledecez diye. Müdahaleyse iki tane hızlı kontratak oyuncusu girdi Roberts ve Canberk hoca yapacağını yapmıştır. Canberk iyi hoş ama geriye yardıma gelmiyor takımı eksik bırakıyor eğer bu açığını kapatırsa daha faydalı olacaktır. Maçı tribünde izledim oyuncuların canla başla mücadelelerini de yakından gördüm anlıcan havaya giren takımı bozan bu olay üç takımı almamıza mani olmuştur

target_t.t.b

geriye yaslanmamak için seni sahandan çıkaracak,ayağa pas yapıp topun bizde kalmasını sağlayacak orta sahada oyuncu lazım turgay,hakan,erdem 3 lüsünden hiçbiri bunu yapamıyor bu açık.55 60 tan sonra bu işi yapabilecek bi oyuncu tercihi takımı daha önde tutabilirdi.

beşnumara

Maçtan önce 0-0 biter diye düşünüyordum hatta bir puan da iyidir düşüncesindeydim ama olanlar çok üzücü hala aklım almıyor biz Samsunsporlu değiliz abi kandırmayalım kendimizi boşuna. Hoca ısrarla hata yapıyor bakalım gerekli merciler ne zaman patlayacak inşallah son olur elinde ilk geldiği kadro yok yönetim elinden geleni yaptı hoca da kendisine düşeni yapacak yapmalı.sahaya atlayan yaratık kadar maça etki ediyor zamanında yapmadığı müdahale.

samsunluhakan

70. dakikada canberki alacagına nsumbu yu alsaydı maçı bitirirdik bence

mimar55

Ya mac bittikten sonra yorum yapmasi kolay yanlis anlamayin ama takim cok kosuyor bence ve erken yoruluyor buna bir care bulmak lazim takim topu tutarak takimi dinlendirmeye alismali birde kaleyi tutan toplar gol oluyor bizim kaleci ihtiyacimiz var oyunu sogutma kaleden baslar degaj yaparak topu orta sahaya atip sonra rakibin ustumuze daha fazla geldigini hocamizda farketmistir umarim elle oyun kurmak lazim bence sinirim hala gecmedi ama ben tum topcularin tebrik ediyorum ne olursa olsun yurekten oynuyorlar ellerinden geleni yapiyorlar.

55.hakan

Kimse bahsetmemiş ama Kartal'ın sahasında maçtan çok kör dövüşü yapılır ancak.Maç da zaten kör dövüşünden farksızdı.Uzaktan şutlarla gol aramak iyi bir taktikti ancak değişikliklerin geç yapılması ve pas yapamamamız bizi yaktı.

özkan

Cumartesi,pazar,pazartesi..Anca anca daha kafamdan atmaya çalışıyorum şu maçı ama olmuyor..Çok koydu bu duruma gelmesi maçın..

Futbolcularımız twitt paylaşmış sahaya inen tarftarla ilgili,çok büyük oranda haklılar.Sahanın içini futbol oynamayan anlayamaz.Öyle bir an olur demoralize olursunuz ayağınız tutulur beyniniz ayağınıza hükmetmez,göz görür fakat ayak uzanmaz o topa.Lakin öylede olur lakır lakır iki gol yedik.

Oldu bitti,ne dedik ? Bu çocuklar pişecek vsvs..La hoca;

-H.İbo oyundan düşmüş davetmi bekliyosun çıkarmak için ?
-Adem trübünlerden etkilenen bi adam,çıkar onu al robertsi ( daha erken bir dk'da)
-Orta saha çiftlik caddesinden beter hale gelmiş,nsumbuyu zenci filmi çekelim diyemi aldık bu yoklukda ?
-Hiç bişey yapamıyosan düz mantık forvet çıkar stoper al ( son çare )

Sonuç olarak,ne hoca nede o sahaya atlayan bazı şeyleri kanıtlamaya çalışan Gerçek Samsunspor'lu arkadaş,tek başına suçlu değil bu beraberlikte.

Bana göre hocanın ne yapacağını şaşırması oyuncuların direncini gücünü kırdı,bizim gerçek Samsunspor'lu taratarda sahaya atlayınca adamlar doğal olarak motive oldular.

Bir puan iyidir,üzüldük ne yapalım.Ama bu bizi yolumuzdan döndürmesin.O zaman giden iki puandan fazlasını kaybederiz.Netice olarak şu an hedeflermiz doğrultusundayız.

Ekmek istedik,aldık.Sadece ekmeğimizde yağımız eksik oldu bu beraberlikle.Bolu maçına motivasyonumuzu bozmasın beyler bu beraberlik trübün olarak ;)

ismail

biz tvden duymadık ama 2-0 dan sonra ortamı geren, küfür eden taraf bizim taraftarımızmış.kartala da böyle koyarlar falan.sahaya girenlere hiç değinmiyorum. 2-0 lık maçta sahayı karıştırıp kartalın nefes almasını sağlayan biziz. oyuncular oynamadı, biz napalım diyenler çıkabilir ama staddaki herkes biliyor ki maçı oradaki taraftarımız verdi.acı ama gerçek

Sol Açık

Can Yücel'in bir hikayesi vardır. Ayrıntıya girmeyeceğim, ama yazdıkları ile ilgili mahkemeye çıkarılır, Can Yücel de savunmasını yapar: "Hakim bey, bizim memlekette göte *** denir" diye.

Arkadaşlar, sahaya giren kişiye "arkadaşımız", "Samsunsporlu" vs demeyin. Sinirime dokunuyor! Bu memlekette ona ne denirse onu söyleyin.

samuray

gerçek taraftarın sahaya atlamasının mantığı nedir arkadaş hangi gerçek taraftar dan bahsediyorsun takımına zarar veren adam gerçek taraftar olamaz olsa olsa pravaktör olur benim gözümde hangi stadtta küfür olmuyor bimim trübünlerden de küfür olmadımı sahaya atlamanın ne anlamı varı ben tübündeydim herşey gözümün önünde cereyan etti ama maça konsantre olduğumdan tırmandımı nerden trübünden diğer taraftanmı geldi anlamadım emin başkanın dediği gibi bir liraya bile ihtiyacımız varken şimdi onun yüzünden on binlire ile otuzbin arası ceza gelecek deniyor senin bu gerçek taraftar dediğin gibileri stadyumlara bile almayacaksın bunlar taraftar filan olamazlar

s_uzunkaya

"hiç haketmediğimiz bir 3 puanı, çok budalaca kaybetmenin şaşkınlığını yaşadık"

Sercan

Durum 2-0 iken sahaya o taraftar bozuntusu gireceğine, Turgay'ın yerine N'sumbu girseydi bu durum böyle olmazdı  :kafa: :kafa: :kafa: