11 - Musa Sinan Yılmazer

Başlatan Tufan, 27 Ağustos 2012, 14:41:04

« önceki - sonraki »

cembaba

Bence dünkü maçtan sonra daha formayı zor görür. Hele bir pozisyonda topla beraber sol kanattan koşuyordu. Ordulu oyuncu bunu hafif çekti. Bu da koşmadı. Sir Hüseyin Kalpar'da kulübeden fırladı. Acayip bağırdı Musa Sinan'a. Dün 90 dk. forma giydi.

vanlioglu

allahını seven şu herifi tesislerden içeri sokmasın  :kafa:

MeL_55

yemin ediyorum adam bir tane bile orta yapamadi. bu kadar kötü olur bir futbolcu. canberk bundanda mi kötüde hoca oynatmiyor acaba?

özkan

16 Eylül 2013, 15:05:01 #273 Son düzenlenme: 16 Eylül 2013, 15:11:53 özkan
hatchback ford fusion gibisin.ileri gitmeye çalışıyosun ama yemiyor.bir tane ortan yok.niye sahadasın ?

Furkan

Senin bu takımda 11 de yerin yok, olmamalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

samsunsporlu1994

İdmanda çok iyi heralde ilk 11 oynadıgına göre.

seyf55

Kalpar ın he zaman ki gibi bizi deli eden vazgeçilmezlerinden oldu galiba

beşnumara

Turgay ile sendeki balı s..im  :kafa:

kumköylü ahmet

o kafa yerine sut vursaydi musait oldugu durumda suan 3 puani almisdik..cok calisiyor ama futbol zeka oynudur gerizekali :-)

yirmiuc

Aslında yetenekli bir futbolcu , ama eksik bişeyler var ?

brigand

Tamam koşuyorsun. Cidden bu kadar çok duran oyunda sahada en fazla hareket edebilen sendin. Ama dön bi bak kendine yapabileceklerini bir tart. Basit oynasan takıma katkın artacak. Gol fena değildi. İyi zamanda geldi.

Sol Açık

Bence Musa Sinan yetenekli bir oyuncu (bir türlü kanım ısınmamış olsa da). Futbol zekası biraz zayıf (doğaçlama oynuyor) ama sezgileri de güçlü. Sonuçta tüm pozisyonlarda vardı, bugün biraz şansı yaver gitse 4 gol atabilirdi (maçın başındaki korneri tamamlama çabası, ilk yarıdaki kafa vuruşu, maç sonundaki kafa vuruşu).

Geçen sezonki Adana deplasmanındaki (2-1 öndeyken karşı karşıya kaçırdığı ki bence ciddiyetsizlikti) maçtan sonra gıcık oldum sanırım, hala geçmedi. Buna karşın bizim takımın önemli kozlarından. Bugün de oldukça iyi oynadı.

Burak

seyf55

boş boş koş dur atlet değilsin sen kardeş çok koşmak bir şey ifade etmiyor koşuyorsun bir şey olduğu yok yetersiz kalıyor canberk haftaya oynamalı,kalpar adalet li ise oynatır yerine canberki

vanlioglu

bunca sene bu takımda sana sövdüğüm kadar kimseye sövmedim.