11 - Musa Sinan Yılmazer

Başlatan Tufan, 27 Ağustos 2012, 14:41:04

« önceki - sonraki »

seyf55

kaptan 55

çok ümitliydim senden sezon başı ama tam bir geberik çıktın!!!

MeL_55

18 Mayıs 2013, 13:59:15 #242 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2013, 14:03:29 MeL_55
Musa Sinan:
AlıntıTaraftarımız hakkındaki düşüncelerin neler ;
Taraftarımız iyi kötü her maça geliyorlar ve bize inanılmaz derecede destek oluyorlar. Ben sadece briaz daha sabırlı olmalarını istiyorum sadece. Çok çabuk tepki göstere biliyorlar. Biraz daha sabırlı olurlarsa futbolcular da Samsunspor'a daha yararlı olabilirler bence. Taraftarımızın yoğun tepkisi altında otomatik men baskı baskı altında oluyoruz.
Kaynak

Ertuğrul Sağlam
Alıntı
Bu sene taraftarımız da takımı için oldukça büyük bir sorumluluk aldı. Gerek desteği, gerekse koreografi şovlarıyla Süper Lig'de olmayan bir taraftar topluluğuna sahibiz. Çok coşkulu ortamlar oldu. İnşallah seneye bu destek artarak devam eder ve Samsunspor tekrar hak ettiği yere çıkar." diye konuştu.
Kaynak

Başka söze gerek varmı?

seyf55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 18 Mayıs 2013, 13:59:15
Musa Sinan:
Ertuğrul Sağlam
Başka söze gerek varmı?

ulan sana sabır mı dayanır sabır taşı olsa çatlardı dua edeceğin yerde daha sabırlı olmalılar diyebiliyorsun

babasamsunlu

18 Mayıs 2013, 15:18:38 #244 Son düzenlenme: 19 Mayıs 2013, 10:00:25 babasamsunlu
"Biz futbolcular , sürekli  üzerimzide baskı olduğundan yakınırız.
Baskı ancak,evlerine 5 peso getirip çocuklarını geçindiremeyenlerin üzerinde olur.
Binlerce dolar alıp,sahaya çıkıp oynuyoruz ve ağzımızı açınca stresten bashediyoruz..
Sters bu ülkede sabahın altısında kalkanlar içindir."

Diego Armando Maradona...

55.hakan

Sol Açık

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 18 Mayıs 2013, 15:18:38
"Biz futbolcular , sürekli  üzerimzide baskı olduğundan yakınırız.
Baskı ancak,evlerine 5 peso getirip çocuklarını geçindiremeyenlerin üzerinde olur.
Binlerce dolar alıp,sahaya çıkıp oynuyoruz ve ağzımızı açınca stresten bashediyoruz..

Dieogo Armando Maradona...

Bin kere beğendim.
Maradona'nın futboluna kim ne diyebilir. Ama sadece futbol mu?! Böyle bakan birisi olduğu için Arjantin halkı için ilah oldu.
Olay budur, Maradona da sadece futbolu ile değil, böyle bakabildiği için adamdır!

orucreis

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 18 Mayıs 2013, 15:18:38
"Biz futbolcular , sürekli  üzerimzide baskı olduğundan yakınırız.

Dieogo Armando Maradona...

Maradona işte bu yüzden maradona....Bizimkilerde öyle bir düşünce yok..2 hareket yaparım,alkış alırım=paramı alırım sonra hadi bana eyvallah...

5trawberry

Hızlı, kısmen yetenekli ama aklını boşa kullanıyor.
Daha dikkatli olursa gerçekten bir artı olabilir Musa.

Ben iyi işler yapacağını düşünüyorum.

Özcan İNAN

Hızlı olabilir ama top ayağına geldiğinde şahsen hiç heyecanlanamıyorum bir ümitsizlik beliriyor.Belki hızlı olabilir ama yetenek yok bu açık. Serkan Çalık'ın iyi bir kamp dönemiyle daha faydalı olacağını düşünüyorum ama bakalım hayırlısı...

55.hakan

Bu sene yollanmalıydı yerine Ekigho gibi bir adam gelirse fazla süre alacağını sanmam.

seyf55

la bu sene de bizde galiba ya

cakir55

Bu gidiste hucumdaki en büyük kozumuz olacak :-[

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sadece Samsunspor

Hele bu sene koşma gereksiz hareketler yap kalpar durmuşa benzemez komple yedek kalırsın haberin olsun yiyosa koşma :D

Theofanis Gekas

yakında saç baş yolmaya başlarız küfürlerde cabası