54- Şaban Özel

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Ağustos 2012, 23:59:37

« önceki - sonraki »

red_white

bugün bencede en etkisiz oyuncumuzdu

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Ocak 2013, 17:10:36
İyi ki bonservisi ile aldık Şaban'ı.  >l<

Abi TFF'nin stesinde "Geçiçi Transfer" olarak gözüküyor ?

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=780270

seyf55

hayırlısıyla bize faydası olacak

55.hakan

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 04 Ocak 2013, 23:17:45
Abi TFF'nin stesinde "Geçiçi Transfer" olarak gözüküyor ?

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=780270
Bonservisi bizde olduğu için ara transferde sözleşme yenileyebiliriz.

Desiqner

FUTBOLU SAMSUNSPOR'DA BIRAKMAK İSTİYORUM
Samsunspor'da çok mutlu olduğunu belirten Şaban Özel, "Zaman neyi gösterir bilemem. Nasip olursa uzun yıllar bu güzide kulübe hizmet etmek istiyorum. Futbolu Samsunspor'da bırakmak niyetindeyim" dedi

DOBRA DOBRA AÇIKLAMALAR
Samsunspor'un Hakan Arslan'a karşılık Sivasspor'dan bonservisiyle aldığı Şaban Özel, çok mutlu. Antalya kampının en çalışkan isimlerinden olan genç sol bek, bir çok konuda özel açıklamalarda bulundu. Sezon başında kiralık olarak gelen şimdi ise bonservisiyle alınan Şaban, Kırmızı-Beyazlı ekibe uzun yıllar hizmet etmek istediğini dile getirdi. 

İNŞALLAH NASİP OLUR
Samsunspor'a ilk geldiği zaman biraz uyum sorunu yaşadığını ancak kısa sürede bunu atlattığını ifade eden Şaban, "Şimdi ise tamamen Samsunspor'dayım. Çok mutluyum. Nasip olursu uzun yıllar bu güzide kulübe hizmet etmek istiyorum. Burada çok mutluyum. Hem Samunspor'u hem de şehri çok seviyorum. Profesyonel bir oyuncuyum ama git demedikleri sürece ben bu forma için mücadele etmek istiyorum" diye konuştu. 

GİT DEMEDİKLERİ SÜRECE BURADAYIM
Yönetimle önümüzdeki sezon için henüz konuşmadığını vurgulayan Şaban, "Şimdi bunları konuşmanın zamanı değil. Sezon sonu zamanı gelince oturup konuşacağız. Durum neyi gösterir bilemem. Ancak bildiğim tek şey benim burada kalmaktan yana olmam. İstikrardan yanayım. Samsunspor'a büyük hizmetler vereceğimi düşünüyorum. Açıkçası futbolu Samsunspor'da bırakmak istiyorum" dedi.   

SİSTEM OTURUYOR
Kampın hem kendisi hem de takım için çok iyi geçtiğini belirten genç sol bek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yaklaşık bir haftadır Antalya'da ikinci devreye hazırlanıyoruz. Şu ana kadar herşey çok güzel gitti. Form grafiğimi her geçen zamanda yükseltiyorum. Kendimi şu anda çok iyi hissediyorum. Hazırlık maçları oynuyoruz. Eksiklerimizi giderme açısından çok iyi fırsat. Hocamızın söylediklerini başarıyla uygulamak için çalışıyoruz. Oyun sistemimizi sahaya yansıttığımız zaman çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum" dedi.

GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
İlk devreyi istediğimiz yerde tamamlayamadık. Ancak ikinci yarıda bu kaybedilen puanları telafi edeceğiz.  Hepimiz Samsunspor'u daha üst noktalara taşımak için mücadele edeceğiz. Kesinlikle küme düşme korkusu yaşamayacağız. Biz bir ekibiz ve Tavşanlı maçıyla birlikte sahada bunu göstereceğiz. İyi başlayıp devamınıda  getirmek istiyoruz. Taraftarımız bize büyük destek verdi. İkinci devrede onların desteğiyle çıkış yakalayıp güzel günler göreceğiz."

Haber Gazetesi

Recep

Bu yazacaklarım yalnızca şaban için geçerli değil yanlış anlaşılmasın
böyle ropartajları okuyunca artık çok gülüyorum.Kendi alt yapımızdan yetişenler bile giderken ne hikmetse hep hayallerinin takımlarına gidiyorlar.Hiç bir futbolcunun böyle röpartaj vermemesi gerekir karşınızdakiler aptal değil çünkü

beşnumara

Basııınn basıın i.ne basın...

alperen_55

Ben 2. devre iyi olacağını düşünüyorum.

cembaba

Ben Şaban'ın çok iyi bir sol bek olduğunu düşünüyorum. İkinci devre hepimiz izleyeceğiz.

ali ihsan

1-2 sene içinde iyi bir bonservis alırız ondan...

samsunmania

Savunma yönünü geliştirirse iyi bir sol bek olacak.

5trawberry

Futbol Fm gibi olsaydı Ergün Teber Carlos olurdu :)

Şaban abartıldığı kadar iyi değil bence, PTT'de gideri var ama, yinelediğim gibi pek artısı yok defans yapmayı da bilmiyor hücum yapmayı da, yana oynama özelliği de eksik. Gelişir elbet zamanla..

Sioux

rize maçının ilk yarısında çok heyecanlıydı ama ikinci yarı muhteşem oynadı.

55.hakan

ali ihsan

Kesinlikle ilk 11 de olmalı