2- Mahamoudoy Kere

Başlatan Levent ÖCAL, 09 Ağustos 2012, 17:04:46

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

tamam ercan evladımız kötüde oynamıyor ama dev gibi adam karşısında ezildi gitti. kere çok mu kötüydüde ilk 18de yok anlamışım değilim. adamın üstelik 4 golü var ilk devre. hoca kereyi oynat artık. habire aynı 11in yemediğini gördün

cgr

Harbiden bu işin boku çıktı yani. Adam kazanıcaz diye maç mı kaybedicez arkadaş. Hadi bu adam formsuz, koy Lokman'ı o zaman Stopere, Şaban'ı da bek'e.

Neye bu ısrar anlamıyorum.

Sadece Samsunspor

bok gibi defans içinde kere mi oynayamıyor hoca tüh sana ya

5trawberry

Formayı alma zamanın geldi.

yirmiuc

bana gore her macta ilk 11'de oynamasi gerekiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Levent ÖCAL

Neyin cezasını çekiyor bu adam söylense de biz de bilsek. Muhakkak haklı bir sebebi vardır oynatılmamasının.

babasamsunlu

sen başka maçı izliyor olmayasın.. kere  adamı 3 kere kaçırdı... net...

SametYılmaz55

sadece hava toplarında iyi onun dışında tırt.pozisyon alması ofsayt zaten.sadece durup izliyor pozisyonları

cezayir55

kere niye bu kadar ağır adam 10 metre geriden yakalıyor

Sioux

İlk golü tamamen onun yüzünden yedik. Dikkat edin, taca çıkıyor top ve o bırakıyor. Oyundan kopup, bölgesine dönmüyor. İleride kafa toplarında etkili ama defansta saatli bomba gibi. Ben Ercan'ı oynatırdım her zaman.

##kdc##

her hava topunda Kere vardı, helal olsun adama bu kadar maçtır oynamıyordu formunu korumuş. 2. golde de kim olsa orada geçerdi yine Erciyes'in adamı. boş yere hak yemeyin. en azından Denizli maçında yediğimiz iki kafa golünü hatırlayıp bu adamın değerini bilin

seyf55

herkes çok iyiydi bir kere mi kötüydü bir  Kere de sahip çıkın adama

Burak

biri çizerek ofsaytı anlatsın

babasamsunlu

YA BİLEREK YAPTI YADA KENDİNİ STOPER SANIYORDU ...

Shane_Falco

Adanaspor maçı hariç eğer rakip takımda zenci bir forvet varsa ilk 11'de çıkıyor.Rastlantı mı bilerek mi yapılıyor anlamadım :)