6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

cgr

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Mayıs 2014, 00:28:12
bir dakika. bizim dun final maçı yokmuydu. ne ara antepe imza attin neydi bu acelen?

Dün tribünde tüm takımla birlikte oturuyordu. Hatta kaçırılan gollere Musa Sinan ve Zafer ile birlikte en çok üzülen kişiydi.

sadece55

Ben erdem de Savunulacak bir yan bulamıyorum.Transfer için sezon sonunu bekliyebilirdi. İmza attıktan sonra koca bir 2. yarıyı hiç etti adamlık aldığın parayı önce hakedeceksin sonra gideceksin.

lucarelli

Sanki messi. Güle güle erdem, seneye antep bb' ye kiralanınca gelirsin samsuna

Burak

Nerde olursa olsun dik duruş sergileyemeyenler para kazansalar bile sevgi ve saygı kazanamazlar.Örnek: Tümer Metin ne Samsun Ne Beşiktaş Ne Fenerbahçe hiçbirisiyle sevgiyle hatırlamıyor... Hüseyin Kalpar'ı bu adamı oynatmadığı için tebrik ediyorum .

edit: İnsanlardan bir Totti Bir Gerard olmasını beklemiyoruz ama adamlıklarını kaybetmesinler

sadece55

Bu adamların En kötüsü bile para kazanıyor.Az akıllı olsalar Camialarda isimleri de kalacak.Acele etmese sezon sonuna kadar o oyunu oynasa belki takım ile lige çıkacak yada istediği transferi zaten yapacak.Şimdi orada yedek dursun da görelim

Shane_Falco

Adam yarım sezon top oynadı kendini süper lig'e attı. Böyle bir ülkedeyiz işte...

Kodalak

iyi birşey yazmıyorum,Allahından bulsun,arkadaşları süper lig yolunda (onunla aynı sıkıntıları çekmesine rağmen) mücadele ettiler.
ama beyefendi 2.yarı kılını kıpırdatmadı.arkadaşlarını sattı resmen.oynasaydı,mücadele etseydi sonra defolup gitseydi.

özkan

önce adam olacaksın işinin etiğine uygun davrancaksın gidferken insanlardan izin isteyeceksin erdem efendi.güle güle.1 sene sürmez buralara tekrar dönüşün.

##kdc##

Bence bu adam bir yanlış yapmamıştır. Devre arasında uygun bir paraya satılsa hem kulüp karlı çıkardı hem de kendisi. Adam hem satılmadı hem de çok derin bir kadromuz varmış gibi kadroya alınmadı. Haksızlık ediliyor ama ileride anlaşılır..

Ellibeş Numara

Adam bugün, yzy huzurevine bi transporter araç dolusu yiyecek, giyecek yardımı yapmış gider ayak. Helal olsun.

55.hakan

Yardım yapıyorsa kendine yapar.Bizi profesyonel futbolculuğunda yaptıkları  ilgilendirir.

beşnumara

Yaptığı yardımın takıma bir katkısı yok. Biz onu futbol oynasın diye aldık. Yardım yapacaksan da gizli yap. Atilla cebeciyi aramış resmen bak ben bunları bunları yaptım ve yapıyorum demiş. Yardımın gizli olsun. Milletin gözüne sokar gibi yardım yapılmaz. Ne halin varsa gör.

55.hakan

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Mayıs 2014, 10:23:02
Yaptığı yardımın takıma bir katkısı yok. Biz onu futbol oynasın diye aldık. Yardım yapacaksan da gizli yap. Atilla cebeciyi aramış resmen bak ben bunları bunları yaptım ve yapıyorum demiş. Yardımın gizli olsun. Milletin gözüne sokar gibi yardım yapılmaz. Ne halin varsa gör.
Bir de Atilla Cebeci ye mi haber vermiş.Vay yazıklar olsun.Şimdi bu yaptığı giderayak kendini taraftarın ve şehrin gözünde aklamaya çalışmak değil de nedir? Biz de yiyecektik değil mi bunu.

beşnumara

Abi tesislere gelir misin demiş atilla cebeci de basın açıklaması olacak heralde diye kamerasini almış gitmiş sonra ordan arabaya binip yola cikmislar ne yapacaklarini söylememis a.cebecinin söylediğine göre sadece kendisini çağırmış.

özkan

reklamcı.sağ elin yaptığını sol elin görmemesi grektiğini hatırlatsın şuna birisi.burada insanlarıb kızdığı nokta niye gittiği değil klüp menfaatlerini savunabilirdi giderken.bunları göz ardı edersen böyle silinirsin işte.