1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

orucreis

o top öyle engellenmez uzaklaştıracan da onu rakip defans da geliyo görüyon(ayrıca yerde fazla yatılı kaldın daha seri olman lazım ben bile o kadar yatılı kalmıyorum yerde  :))

özkan

Eldivenlerine vazelin sürüptemi çıkıyosun be kardeşim  :deli:

Mevcut durumda sağlam mevkilerimizden biri soner olduğunu düşünüyorum.

cgr

La daa hangi topu tutacan Soner yaa ?!

Lusage

Ya yan top çalış yada çıkma maça arkadaşım... Bıktım senin yan toplara çıkmamandan.

isyan

o topu gectim de mac berabere giderken zamana oynamasi yok mu  >:(  :rulet:

orucreis

bi kalecide hiç mi yan top olmaz ya.yan toptan yedıgımız kacıncı gol bu.bide galip gibi zaman gecırıyosun,beraberlıgı artık galıbıyetten mı sayıyolar benım mı haberım yok.

özkan

>l< >l< Yediğin gollere..

yirmiuc

Dakika 10 zaman geçirmeye çalışıyorsun, ayıptır.

buonanotte

Kurtardığın pozisyonlara bakıyorum.Daha sonra yediğin gollere bakıyorum. :rulet:

Jnr.Serkan

İyimisin kötümüsün bir türlü karar veremedik be soner

lato

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 29 Ekim 2012, 14:07:34
İyimisin kötümüsün bir türlü karar veremedik be soner

Ne iyi ne kötü her an patlayacak bir bomba. Önünde oynayan adam rahat oynayamaz kalede Soner var deyip de :(

Burak

vallahi ben en baştan beri beğenmiyorum Soner'i güven vermiyor kale de

lucarelli

6 pasın içinden çıkardığı kafa topu haricinde üzerine geleni tuttu, tutamadığını yedi. Süper lig seviyesinde antreman almış Atilla o kadar mı kötü?

Serkan

biraz yan toplara çıksan, ne bilim zaten her yan top tehlike bari çık yumrukla tokatla bir sikim yap ya

samsunmania

neden korkuyor bu yan toplardan anlayamadım. boyu da uzun sayılır. Haftalardır madeni bulan golü atıyor kanattan. adana maçında levent eriş kanat oyuncularını değiştirerek sonuç aldı. bizim hoca da seyretti. Soner gibi.