PTT 1. LİG 1. HAFTA Samsunspor'umuz - TKİ Tavşanlı Linyitspor

Başlatan SSKLA, 20 Temmuz 2012, 14:56:01

« önceki - sonraki »

cezayir55

King Of The North

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: King1965 - 19 Ağustos 2012, 21:39:20
abı maratona gel muhabbet ederız hem. senle de tanısmak nasıp olur

Ordayim zaten gecen sene aldigim Samsunspor formasiyla Maratonda yerimi alacagim.
Garanti yine orta sahanin karsisinda olurum. Tanirsan beni gel tanisalim iyi olur sohbet ederiz.

Desiqner

İnşallah bende gelebilirim maça Alaçam'dan bir otobüs kaldırmaya çalışıyoruz bakalım :)

Sol Açık

lato

bende kuzen arkadaş kim varsa toplamaya çalışıyorum 3 5 kişi bile getirebisem maça kârdır inşallah biz de maratonda yerimizi alacaz

samsunsporlu1994

King1965(kuzenim olur kendisi :)) ile birlikte maratondayız. Sesimiz kısılana kadar bağırmak için yerimizi alacağız. Bu arada SAMSUNSPORUMUZ-TKİ Tavşanlı Linyitspor maçını TRT SPOR naklen yayınlayacak.Gurbette olan taraftarlarımız rahat rahat seyrederler.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 20 Ağustos 2012, 14:38:06
King1965(kuzenim olur kendisi :)) ile birlikte maratondayız. Sesimiz kısılana kadar bağırmak için yerimizi alacağız. Bu arada SAMSUNSPORUMUZ-TKİ Tavşanlı Linyitspor maçını TRT SPOR naklen yayınlayacak.Gurbette olan taraftarlarımız rahat rahat seyrederler.
anlaşıldı tamam.

GurbetciFanatik

Beni macta kolay bulursunuz Demirörenle Suat Kilica küfür eden varsa o  benimdir.

lato

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 20 Ağustos 2012, 20:34:02
Beni macta kolay bulursunuz Demirörenle Suat Kilica küfür eden varsa o  benimdir.

Aman abi hakem duymayacak şekilde küfret takım ceza almasın ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Ağustos 2012, 00:38:41
Belki kamp görmüş, belki de halen ligi devam eden ;)
Valla hocam heyecanla bekliyoruz bu son gelecekler herkesi tatmin edecek gibi bir his oluştu bende

Desiqner

Bu maçta olmam lazım hocalar.Ben asıl tribünü merak ediyorum.Maratonun karışma ihtimali, kale arkasının zayıf kalma ihtimali vs.

beşnumara

Tavşanlı bizim için biz ise tavşanlı ve diğer takımlar için kapalı kutu konumundayız hatta birçok rakip taraftarlar hala 22 temmuz ve öncesinde takılıp kalmışlar bazıları ise durumun farkında süpriz yapabilecegimizin farkındalar. tavşanlının hocası bu ligin standart hocalarından biri deli levent derler kendisine. takımı ıyi hazırlayan bir yapıya sahip. ne yapıp ne edip kazanmamız lazım inşallah tribünler en ufak bir aksilikte homurdanmaz.

ahmetsefa55

idmanlara gidip takımı izleyen yok mu beyler ?
yeni transferler nasıl ? top teknikleri pozisyon alışları süratleri kısaca özellikler vs.

takımın form durumunu merak ediyorum.bilgilendirebilecek olan var mı ?