PTT 1. LİG 1. HAFTA Samsunspor'umuz - TKİ Tavşanlı Linyitspor

Başlatan SSKLA, 20 Temmuz 2012, 14:56:01

« önceki - sonraki »

samuray

ilk maç galip gelmek istiyoruz tabiki  hem taraftarlara hem takıma hemde yönetime büyük moral olur onlarda 1o 11 kadar transfer yaptıklarına göre geçen sezonki kadrodan pek memnun değiller anlaşılan inşallah gülen taraf biz oluruz :D

mehmet yılmaz

Cok zor bir fikstur var onumuzde. O sebeple bu maci muhakkak kazanmamiz lazim.

cany

şimdiden hafif heyecan var vallaha. takım nasıl, ligde hangi sıralarda oynayacaz vs. hep merak...

samsunsporlu1994

Ben ne kadar hazır olmasakta Tavşanlı Linyiti yeneceğimizi düşünüyorum. Tavşanlı Linyit bana göre bu sene düşecek takımlardan biri. Bizi zorlayabilecek kalitede bir takım olduğunu düşünmüyorum. İlk hafta bir Konyaspor, Adanaspor, Boluspor gibi kadrosu oturmuş kaliteli takımlardan biri gelseydi zorlanabilirdik ama Tavşanlı Linyit kesinlikle bizden daha iyi bir takım değil.

samsun 55

55__Gurbet__55

babasamsunlu

GurbetciFanatik

Gecen sene iznimde Samsunspor-Giresunspor hazirlik macini ilzmek nasip olmustu 0-0  ( ama neredeyse uykum gelmisti :(  )
Bu sene nasipse tavsanli macinda Tribündeyim insallah 3 Puanla lige baslariz.
Bi yerim yirtilana kadar bagircam  ???

King1965

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 19 Ağustos 2012, 20:19:22
Gecen sene iznimde Samsunspor-Giresunspor hazirlik macini ilzmek nasip olmustu 0-0  ( ama neredeyse uykum gelmisti :(  )
Bu sene nasipse tavsanli macinda Tribündeyim insallah 3 Puanla lige baslariz.
Bi yerim yirtilana kadar bagircam  ???

abı maratona gel muhabbet ederız hem. senle de tanısmak nasıp olur

ahmetsefa55

transferler bayram sonrasına kaldı sanırım.dolayısıyla şuan ki kadromuzla çıkacağız maça.
benim tahminim şöyle bir 11 le çıkacağız ;

mehmet yılmaz

Şenol'un maç kondisyonu 15-20 dk'yı ancak kaldırır. 11 çıkmasını mümkün görmüyorum.
Ayrıca maç gününe kadar 11'de direkt oynayacak 1-2 isim gelebilir takıma.

mimar55

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ağustos 2012, 23:51:40
Şenol'un maç kondisyonu 15-20 dk'yı ancak kaldırır. 11 çıkmasını mümkün görmüyorum.
Ayrıca maç gününe kadar 11'de direkt oynayacak 1-2 isim gelebilir takıma.

Agzin bal yesin abi :)

Kaya

Evet bu saatten sonra kamp görmüş hazır oyuncular gelir direk oynarlar.. :evet:

mehmet yılmaz