2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cezayir55

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: berusa55 - 19 Ağustos 2012, 13:13:19
Sevgili cezayir55 kardeşim alıntılarını anladık da kendinden alıntı yaparak mesajlar yazanı da sende görüyoruz  :)

Söylemek istediklerine ekleyeceklerin var ise önceki sayfada yazdığın ilk mesajının "düzenle" butonunu kullanarak eklemelerini yapabilirsin dostum...  :ok
abi ne kadan da güzel uyardın beni de uyarsana sana zahmet  :)

berusa55

Sefa kardeşim seni onu bırak da dün duyduğun güzel haberler neymiş; onu paylaşsan ya bizle  :P

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: berusa55 - 19 Ağustos 2012, 13:28:22
Sefa kardeşim seni onu bırak da dün duyduğun güzel haberler neymiş; onu paylaşsan ya bizle  :P
bişe bildiğim yok abi sadece güneşli günler pek yakında diye duyduk.isim fln yok yani  ;)

muzaffer4

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Ağustos 2012, 13:34:20
bişe bildiğim yok abi sadece güneşli günler pek yakında diye duyduk.isim fln yok yani  ;)

erdal güneş altay da oynuyor 30 yaşında forvet  :D :D

celebi

Alıntı yapılan: Ajan - 19 Ağustos 2012, 13:05:19
Çelebi abiye alıntı yapmakta rakip geliyor hemde öyle böyle değil 

La beni baslatmayin bu kotu aliskanliga

kalptenþimþek

SSKLA

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Ağustos 2012, 13:34:20
biþe bildiðim yok abi sadece güneþli günler pek yakýnda diye duyduk.isim fln yok yani  ;)

nasıl bir trollsun abi sen ya bomba attıp sonra aslında bir şey yoktu diyorsun ne ayakaın sen çözemedik sn. Muhalif :-X

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 19 Ağustos 2012, 18:32:35
nasıl bir trollsun abi sen ya bomba attıp sonra aslında bir şey yoktu diyorsun ne ayakaın sen çözemedik sn. Muhalif :-X
aslında bişe yok demiyorum.somut birşey bilmiyorum diyorum.
yani isim mevki fln.ama birşeyler olacağını öğrendik yani  ;)

55.hakan

Genel bir sessizlik var son dönem transferler konusunda.Az çok tahmin ediyorum neden bu şekilde olduğu konusunda.Umarım bu sessiz bekleyiş sonucunda hepimizin tatmin olacağı transferler gerçekleşir.

kalptenþimþek

yeniden hayata dönmek için bir big bang bekliyorum artık.. samsunspor_x

cezayir55

halk gazetesinin haberine göre canberk barselonaya gidemiyormuş ayrıca gambo mohamed geliyormuş ahmet arınında cezası girişimler sonucu bir maça indirilmiş

lato

cezayir55

musa  sinanla  nijeryalı geldi mi acaba?

King1965

Musa ve Sınan Idmana cıkmıs dün

---------

Canberk Aydın'ın vizesinde sorun çıktıgı ıcın barcelona'da yapılacak dünya finallerine gidemedi.  Samsunspor'umuzda kaldı ve Hocamız sezonun ilk macında banko oynatacak. Çarşamba günüde resmi sözleşme imzalayacak.