Olağanüstü Kongre Kararı Alındı

Başlatan berusa55, 03 Haziran 2012, 18:45:59

« önceki - sonraki »

cembaba

Hadi hayırlısı olsun. Bırakma şansın yok Kazım Başgann

burakbas

jean

Theofanis Gekas

abicim iyi hoş adamda bu adamla başarı yakalayacağımıza samimi olarak inanan varmı allah aşkına??

burakbas

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 18 Haziran 2012, 13:25:47
abicim iyi hoş adamda bu adamla başarı yakalayacağımıza samimi olarak inanan varmı allah aşkına??

ben erkut tutu ile yaşayacağımıza inanıyordum..  :evet:

jean

kalirsa bende inaniyorum eger dedigi gibi satmazssa 5 oyuncuyu 3-4 de kaliteli aldimi cikariz ins

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: de_brk7 - 18 Haziran 2012, 13:31:00
ben erkut tutu ile yaşayacağımıza inanıyordum..  :evet:

erkut biraz şanslıydı seçim dönemi ve 5 yıllık şehir özlemi arkasındaydı,ayrıca o sezon diğer takımlarında kötü olması bize yaradı

maraton

bana dört trilyon nakit para bulun aday olup bu kulubü çıkarmazsam ne olim.. hadi sadece dört trilyon !!

55.hakan

1000 kişi her ay 100 lira verse 10 ayda 5 milyon eder.Daha önce de böyle konuları konuşmuştuk bu işler taraftarların iyi bir birliktelik sağlamasından geçiyor.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: maraton - 18 Haziran 2012, 14:20:16
bana dört trilyon nakit para bulun aday olup bu kulubü çıkarmazsam ne olim.. hadi sadece dört trilyon !!

bana 10 bin dolar ver  ay sonunda 4 milyon doalr olarak al başkanım :)

maraton

Alıntı yapılan: hakanelgun - 18 Haziran 2012, 14:33:50
1000 kişi her ay 100 lira verse 10 ayda 5 milyon eder.Daha önce de böyle konuları konuşmuştuk bu işler taraftarların iyi bir birliktelik sağlamasından geçiyor.

bu hesap yanlış gibi

burakbas

Alıntı yapılan: hakanelgun - 18 Haziran 2012, 14:33:50

:D

55.hakan

Gülmeyin matematiğim kötüdür  :) Her ay 500 lira ediyor galiba ki baya yüksekmiş  :P

cembaba

AlıntıHer şey Kontrolümüz Altında

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, olağanüstü genel kurul öncesi adaylığı konusunda net bir karar açıklamamasına rağmen altyapı hazırlıklarının büyük ölçüde tamamlandığını söyledi. Yılmaz'ın bu açıklamaları taraftarı biraz olsun rahatlattı.

ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz teknik direktör konusu başta olmak üzere transfer hatta ve hatta kamp programlarının bile büyük ölçüde netlik kazandığını söyledi. Adım adım yaklaşan olağanüstü genel kurul öncesi henüz başkanlık konusunda net bir karar vermemesine rağmen altyapı çalışmalarının tamamlanma aşamasında olduğunu açıklayan Yılmaz, taraftarın yüreğine adeta su serpmiş oldu.

SAMSUNSPOR BÜYÜK BİR CAMİA
Sanki yeniden aday olacakmış gibi çalıştıklarını söyleyen Başkan Kazım Yılmaz, "Samsunspor'un menfaatleri herşeyden önce gelir. Ben ve ekibimde hazırlıklarımızı bu yönde yapmaya devam ediyoruz. Taraftarlarımızın içini ferah tutsunlar. Samsunspor büyük bir camiadır. Önemli olan birlik ve beraberlik içinde hareket etmek. Şehir olarak bir bütün olmayı başarırsak hedefe kolay ulaşırız" dedi.

Denge Gazetesi / Özgür Kalanbak

Ollivanders

Kazim başkanin geçen sene başkanlığa adaylığını koyarken yapmış olduğu açıklamalara göre 5 yıl içerisinde şampiyonduk. Bunun yanında transfer çalışmalarinin da tamamlandığını sadece baskan seçilmeyi beklediğini söylemişti. Bence bandı başa sarıp tekrar oynatiyorsunuz. Gördük , geçirdik anlaşılan söyledikleriniz yalanmis. Peki soyleyin size nasıl inanalım?