Spor Toto Kupası 1.Hafta: Samsunspor - Orduspor

Başlatan kuzeycity, 10 Nisan 2012, 17:19:52

« önceki - sonraki »

feveran

ordu  2 seneye kadar rizeyle kardeşlerdi samsun armasına ayak basıolardı sizin ARMA SEVGİNİZ bumu

sosaka

nası goller öyle sanki bilerek gol yemiş gibi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: feveran - 16 Nisan 2012, 07:49:13
ordu  2 seneye kadar rizeyle kardeşlerdi samsun armasına ayak basıolardı sizin ARMA SEVGİNİZ bumu

bizim arma sevgimiz bu umut...
senin ulaştığın nirvanaya biz daha erişemedik...
amacımız senin gibi büyük bir Samsunsporlu olmak..
gel gör ki bu işler kolay değil..
alayımız kolpacıyız...  :hnk: :hnk:

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: feveran - 16 Nisan 2012, 07:49:13

Demek ki hatalarından dönmüşler ayrıca 1 tane kendini bilmezin yaptığı münferit bir hareketi tüm Orduya mal etmek yanlış bence, bende canlı olarak Ordu atkısı yakan Samsunsporlu gördüm hemde Ordu yapmadan önce. Samsun-Ordu sende biliyorsun bir Ordusporluya Samsunda kan bağışı yapılmasıyla başladı, benim futbolda en çok sevdiğim hadise, futbolun birleştirici etkisi, kanlı bıçaklı olunsa bile işin ucunda ölüm kalım varsa unutuluveriyor, güzelde oluyor.

atalanta8

bencede malum takımlar hariç herkesle dost olmalıyız deplasmana gittiğinde hoş karşılanmak güzel oluyo gittiğin şehri rahatça gezmek güzel şeyler bunlar

55_OrHaN_55

genç ve tecrübesiz oyuncularımızla oynamanın yanısıra bizimkiler (özellikle kemal) vücutları stadyumda ama ruhları başka yerde gibiydiler.

jean

genclerle yola devam edilecekmis 2.ligde eger oyleyse isimiz yas bu is coluk cocukla olacak seyler degil guzel tecrubeli adamlar almaliyiz

feveran

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 16 Nisan 2012, 09:35:31
bizim arma sevgimiz bu umut...
senin ulaştığın nirvanaya biz daha erişemedik...
amacımız senin gibi büyük bir Samsunsporlu olmak..
gel gör ki bu işler kolay değil..
alayımız kolpacıyız...  :hnk: :hnk:

senın sevgın tarıf edılmez akan bizimkısı senın sevgn yanında tırışka

feveran

o degılde karadenızden kardeş takım olmaz

celebi

kardeş takım değilde dost desek dah yerinde olur. zaten kardeş takımımız demiyoruz zaten

ngonge

Bir ton transfer yapıldı herkes parasını takır takır aldı, takım küme düştü ortada kimse kalmadı.

Daha Kazım Yılmaz bile bir açıklama yapmadı. Şu maçın özetini izledim, resmen terk edilmiş hissettim. Daha ne kadar olduğunu bilmiyoruz ama büyük borç da cabası.

mehmet yılmaz

Bence bu turnuvaya katılmamalıydık.
Eğer amaç birkaç gence tecrübe kazandırmaksa bu böyle 11'in 8'ini gençlerden kurarak olmaz. Ordu as takımla çıktı ve ikinci devre utanmayıp, az yüklense 7-0, 8-0 gibi tarihi bir fark olur. Bu maçlar profesyonel ve resmi maçlar ve tarihe böyle geçer. Karabük'ün böyle yapmayacağının garantisi var mı? Yok..

Eğer, kümede tutamayanları cezalandırmak amacı olsaydı, bir ay daha maç yapsınlar gibi bir anlayış belki anlardım ama sözleşmesi biten herkesi gönderiyorsun. Halbuki as takımdan 7-8 oyuncu olup da araya Aykut'ları, Oğuzhan'ı, İbrahim'i vs. yerleştirsen doğru olurdu.

Çok gereksiz bir iştirak olmuş bence.

samuray

planlama konusunda yine bi kaosmu yaşayacağız acaba eğer şike konusundan bi sonuç çıkmassa şimdiden bankasya planlaması yapılmalı tabiki gençleri takıma kazandırmak adına iyi oluyor ama 7 tane genç oyuncyu sahaya sürmek ( biz bu kupaya önem vermiyoruz genç oyuncularımızı görelim demek açısından olumlu olabilir) sadece

atakan

bencede gereksiz bir katılım olmuş.ayrıca kazım yılmazın iyi niyetinden şüphem yok.fakat yeteneksiz ve becerıksiz görüyorum futbol konusunda.birazda ukala sanırım.ismail uyanıka gidipte napalım başkan diyebilecek kadar mutevazı değil gibi görüyorum.yada herhangi futboldan anlayan samsunsporlu birinden.bu şekilde 30 trilyon daha harcasa 1.lig hüsran olur bize.parayla saadet olmaz.

özkan

Acaba red edecekmisiniz yoksa katılacakmısınız diye soracak birilerini buldularmı hakikaten merak ediyorum.