Spor Toto Kupası 1.Hafta: Samsunspor - Orduspor

Başlatan kuzeycity, 10 Nisan 2012, 17:19:52

« önceki - sonraki »

feveran

Alıntı yapılan: Burak - 12 Nisan 2012, 09:32:36
Neyse Pazar günü boş geçmez en azından çekirdekçi stayla bir maç izleriz  :deli:

bilet bile yok karaborsa olmuş  :rulet:

Ayberk

keşke kupayı alan ligde kalsa ya? olmaz mı ki? :kafa:

germencisse

Sadece biz dustuk diye demiyorum; ok adar ıvır zıvır sistemleri koydunuz(play-off,spor toto kupası..),play-out niye konulmadı onu anlamis degilim.. :o

saim55

Ya küme düşmüş takımın maçında; gazozuna maçta 10 lira maç bileti olur mu? insaf yav insaf samsunspor_x

cany

Alıntı yapılan: germencisse - 13 Nisan 2012, 12:58:08
Sadece biz dustuk diye demiyorum; ok adar ıvır zıvır sistemleri koydunuz(play-off,spor toto kupası..),play-out niye konulmadı onu anlamis degilim.. :o

aynen, bankasya'nın 3.süyle oynardık şimdi. büyük ihtimal de kalırdık :(

samuray

durum sadece f.b t.s. bşk. gibi tk.arı düşünerek alınmış bi karar madem iki grup playof düzenliyorsun neden küme düşmeyide son dört tk playof oynatmıyorsun tabi kimin umurunda diğer tk.lar onlar için varsa yoksa dört ezikler

havzalı55

samsun 55

burakbas

Allah yardimcimiz olsun. Gerçekten yüreğim acıyor ama ne yapalım. Başka SAMSUNSPOR yok !

King1965

Bu macın zevksiz ve taraftartan yoksun gececegını dusunuyorum..  Bunu dusunmeme etken buraya yazılan sayfa yorumlarından bıle anlaasılıyor

herkes'in dilegi belli seneye oluşacak takımın yapılanmasını bu maclarda olusturmak mantıklı gorunuyor haydi bakalım.. Rakip orduspor rastgele

isa55

kombineliler hariç gelen 1000 kişiyi geçmez. Hepsi 2500-3000 taraftar ancak eder.

Jnr.Serkan

emre

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 15 Nisan 2012, 10:13:10
Gitsemmi ne yapsam hala kararsızım.

yok ula ne gerek var, küme düşmüş takımın maçına mı gidilir..

Tufan

yarın 2 tane vizem var zerre çalışmadım maçı akşam sanıyordum zaten gidemem diyordum şimdi içime kurt düştü gidip görsem mi ruhsuzları diye.
gazoz kupası bile olsa arma sahaya kazanmak için çıkmalı.

mehmet yılmaz

Arkadaslari gormek uc bes laflamak icin gidilir bir de o macta bile oradaydim demek icin...