STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

bileti elinde olan varsa sayfaya koysunda bizde faceye kopyalayalim da ;)

CurvaSs

03 Nisan 2012, 13:29:43 #151 Son düzenlenme: 03 Nisan 2012, 13:53:30 CurvaSs
Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 03 Nisan 2012, 13:27:31
bileti elinde olan varsa sayfaya koysunda bizde faceye kopyalayalim da ;)

bilet resmi paylaşmayalım en iyisi. :)

twitter

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 03 Nisan 2012, 13:11:58
bence biletler bugün biter 20.000 kişi oluruz sivasla konuşulsada taraftar getirmeseler 800 kişi daha fazla oluruz
Rakip taraftar gelmese bile o bölümü Samsunspor'a resmi olarak vermezler.

Ama şu olabilir misafir seyirci bileti alıp o bölümden izlenebilir ve muhtemelen o şekilde yapacak bilet bulamayan taraftarımız.

kamuri

onumde adamın biri 21 tane biri de 10 tane maraton aldı normalde 5 taneden fazla verilmiyo diye biliyorum ben :o

Cheregi

Arkadaşlar bilet resmi ekleyenler biletlerin barkodlarını ve barkod numaralarını kapatarak eklesin lütfen, ne olur ne olmaz. Sonra turnikede kalmayın, biletiniz kopyalanıp sizden önce başkası girebilir, uyarayım.

_SoN_

jean

su cumartesi bi bitsede ligde kalsak daha ne isterim

Harun55

Allah insallah yüzümüzü güldürecektir arkadaslar...  :_nazar

ismail

haftanın karmasına ertugrul,uğur ve muratı almış zaman gazetesi.haftanın futbolcusu Murat,takımı SAMSUNSPORUMUZ,teknik direktör Mesut Bakkal

GurbetciFanatik

Almaynadan ucak kaldiran yokmu ?
Bi jest yapsa birisi Cumartesi sabah kalsa pazar geri gelse.
Cumartesi sabaha kadar kutlamalar eglenceler yapsak ne olur.
Biz gurbetdekiler nedir bu cektigimiz. Bi Samsunspor macini canli izlemek izinde oluyor oda dostluk maci.
Ben gecen sene Giresunla 0-0 bietn mactaydim ama hava baska oluyor lig maclarinda.

Su Final macimiza Baskanimiz bi ucak kaldirsin  :D :D :D

muzaffer4

buonanotte

Çorumda bugün murat yıldırımın amcasının oğluyla tanıştım.Murattan bilet istediler. :)
İlk başlarda inanmasam da daha sonra yanımda aradı.Beraber çekildikleri resimleri falan gösterdi.İlginçti.

samet_55

celebi

Alıntı yapılan: führer - 03 Nisan 2012, 16:11:27
Çorumda bugün murat yıldırımın amcasının oğluyla tanıştım.Murattan bilet istediler. :)
İlk başlarda inanmasam da daha sonra yanımda aradı.Beraber çekildikleri resimleri falan gösterdi.İlginçti.

olmadı ben sana telini veririrm  :)